08.03.2011 1 коментар 0 1258 Переглядів

Facebook підтримує інноваційні технології спілкування

На початку березня представники інформаційної служби підтримки соціальної мережі Facebook заявили про намір компанії виступити меценатами принципово нових технологій спілкування. Для початку власники мережі викупили сервіс для сотових телефонів Beluga, який надає абонентам змогу обмінюватися груповими повідомленнями.

На сьогодні існує багато ІТ технологій, які дозволяють підтримувати групове спілкування людей з усього світу – чати, форуми та інші, але як запевняють представники мережі Facebook, нова розробка стане лідером інновацій сервісу спілкування шляхом СМС повідомлень з мобільних телефонів.

Представникам соціальної мережі Facebook вже давно відомо, як заробити у всесвітній мережі, однак ринок інформаційних технологій не обмежується лише Інтернетом, цілком передбачувано, що для розширення бізнесу використовуються і супутні технології, які дозволяють вирішувати подібні завдання.

Експерти з цього приводу висловлюються однозначно. Якщо раніше Facebook розробляла більшість інноваційних проектів виключно для того, щоб переманити їх розробників, то у випадку нового проекту акцент зроблено на тому, що це робиться для людей. Для мережі Facebook, як висловлюються експерти ринку ІТ, цей проект не виступає джерелом великого прибутку. Проте цікавими для неї є програмісти, що беруть участь у розробці нової концепції, які раніше працювали в Google.

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. ENEGAGELS
    Квітень 10, 04:41 Відповісти
    Всем привет. Наткнулся недавно на статью, в которой говорится что ученые американской Академии наук (NAS) утверждают, что конец света наступит 22 сентября 2012 года. Причем это будет "конец света" в прямом смысле. Что вы думаете по этому поводу. Пардоньте если не в тот раздел )

Залишити коментар