Хто такий хіпстер?
06.02.2014 1 коментар 10108 Переглядів

Хто такий хіпстер?

Одного разу мене запитали «А хто такий хіпстер?» і чесно кажучи, мені важко було одразу однозначно відповісти. Хіпстер – як часто ми чуємо це слово, яке зазвичай асоціюється з достатньо дивними людьми. Цілий день мене мучило це питання, аж поки ввечері не добрався до всезнаючої мережі, щоб дізнатися точно, що ж це за люди такі ці хіпстери. Давайте розберемося, кого зараз називають хіпстерами і як їх можна охарактеризувати чи впізнати.

Хіпстери з’явилися дуже давно – вже в 1940 роках існувала субкультура з такою назвою. Зараз значення слово хіпстер дуже змінилося і стало характеристикою певного типу людей.

Хіпстерами називають підлітків (18-28 років), які живуть за рахунок батьків, захоплюються мистецтвом і надають перевагу архаїстичному кіно. Звичайно, такий опис є дуже узагальненим і взагалі існує думка, що насправді чіткого визначення даного поняття не існує.

Простіше кажучи, хіпстер – це людина, яка завжди хоче «бути в темі», бажає все знати і частенько цим вихвалятись перед іншими. Взагалі такі люди стараються відокремити себе від культури в цілому, вони також не хочуть належати до жодної із субкультур. Хоча, як це не дивно, але вони і є якраз однією із субкультур.

Дуже часто серед хіпстерів можна знайти любителів і професіоналів фото, а також музикантів. Музичні переваги хіпстерів – альтернативна музика, але сучасні хіпстери можуть слухати і інші стилі. Хіпстери – це люди мистецтва, які просто живуть у своє задоволення.

Як виглядає хіпстер та як він одягається

Зовнішній вигляд хіпстера – хлопчик в светрі «бабусі», вузьких джинсах та кедах і дуже часто з довгим волоссям та бородою, а ще а моднявих окулярах, із шарфом та із тунелями в вухах. Кожен із них відмовляється визнавати себе хіпстером, і вважає, що він унікальний, не такий як інші, хоча по-правді кажучи майже всі вони однакові. Одні не носять брендового одягу, інші його носять, щоб відрізнятися від своїх побратимів. Суть вловлюєте? Одні хіпстери роблять одне, другі хіпстери – роблять інше, але в результаті вони всі роблять одне і те ж – намагаються відрізнятися.

Ось як «стереотипно» виглядають рядові хіпстери:

hipster2

Хіпстери – це люди, які відмовилися від будь-якого роду занять і присвятили себе мистецтву, але нічого суттєвого не добилися. Стати хіпстером може як дівчина, так і хлопець – нестандартний гардероб, піднесені ідеали і інтерес до мистецтва допоможе в цьому.

Чи існує субкультура хіпстери?

Відповіді на це запитання дуже суперечливі. Деякі будуть доводити, що це чергова деградація молоді, а окремі скажуть, що це їх особливий стиль. Знайти істинного хіпстера дуже складно – в основному молодь віддає перевагу тільки зовнішньому стилю хіпстера, який дуже часто можна переплутати з трешем.

Чи є хіпстери чи немає – ніхто ніколи вам цього не скаже. Але, діти багатих батьків, які відмовляються від роботи, які шукають піднесені ідеали, існували завжди, тільки зараз їх називають хіпстерами.

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Юрій
    Травень 23, 10:38 Відповісти
    Цікавий блоґ, але давно не оновлювався ..... далі буде ? :)

Залишити коментар