07.02.2011 Коментарів: 6 0 3181 Переглядів

Оригінальні способи освідчення в коханні у День Святого Валентина.

Я вважаю, що нас чоловіків існує три типи. Перші дуже романтичні і вважають, що освідчення в коханні повинно бути ніжним, красивим і запам’ятовуватися на все життя. Другі досить таки байдужі до прояву любові і їм складно усвідомити різницю між словами «я тебе люблю» і оригінальними та зворушливими словами про кохання. Ну, а до третьої категорії відносяться ті чоловіки, які вважають, що подібні висловлювання просто «телячі ніжності» і взагалі, що до цього не варто ставитися серйозно.

Тим не менш, абсолютно всі мужчини знають, що жінки люблять, коли чоловіки демонструють любов до них привселюдно, адже це не тільки підвищує їх самооцінку, але й тішить їхнє самолюбство.

Тому пропоную на ваш розсуд декілька способів, освідчення в коханні дівчині. Тим паче, що на носі така романтична пора як День Святого Валентина.

Спосіб 1. Плакати та білборди з фото.
Практично кожна в світі дівчина мріє отримати освідчення в коханні, написане на білборді, плакаті, на будівлі чи хоча б на асфальті, а ще краще буде якщо біля цього освідчення буде красуватися її фотографія. Хоча це уже прямопропорційно залежить від ваших фінансових можливостей. Для того, щоб написати освідчення самостійно, вам знадобиться декілька балончиків з фарбою + місце, де це можна зробити. Але якщо ви твердо вирішили вразити свою кохану і розмістити освідчення (ще й з фото) десь на білборді недалеко від її будинку, то вам буде потрібна допомога рекламного агентства. Тільки не забудьте поставити свої ініціали, щоб друга половинка могла пишатися вами і похвалитися перед своїми подружками.

Спосіб 2. Красиве, вечірнє освідчення.
Освідчитися в коханні також можна за допомогою декількох довгих, новорічних різнокольорових гірлянд. Хоча снігу на даний момент майже не залишилось (у всякому разі в Києві), але, думаю, це не стане вам на заваді. Для цього, досить незвичного, освідчення вам доведеться трішки попотіти, оскільки його суть полягає в тому, щоб викласти за допомогою гірлянд на високому будинку, пагорбі чи будь-якому підвищенні, заповітні слова: «я тебе кохаю». А для того, щоб це все виглядало приголомшливо – підключити всі гірлянди одночасно до генератора. Ну і звичайно ж, не забути показати це диво своїй обраниці. Особливо красиво таке освідчення буде виглядати коли стемніє. Якщо не назбираєте достатню кількість гірляд, то як варіант, можете скоротити слова освідчення до “кохаю” чи “LoveU”.

Спосіб 3. Друзі допоможуть.
Попросити своїх друзів, щоб приєдналися до процесу освідчення в коханні. Їм потрібно буде лягти у формі літер для слів, наприклад, «I Love You». Даю слово, що якщо дівчина побачить таку картину, у себе перед вікном, то це справить на неї чудове враження. Вийде красиве освідчення, за участю ваших друзів. Я думаю, ваша дівчина буде просто-таки вражена наповал! Ну? а друзям треба буде гарно подякувати 😉 читати

Спосіб 4. Привселюдно заявити про свою любов.
Ось іще один оригінальний спосіб освідчення в коханні. Досить часто ви могли бачити щось схоже у фільмах. І я подумав, а чому б не зробити так само вживу. Вам потрібно купити квитки у театр на виставу і вмовити адміністратора театру дозволити вам вийти на сцену після фінального поклону всіх акторів для того, щоб подарувати величезний букет квітів і освідчитися в коханні прямо на сцені! Досить романтично і зворушливо, як на мене.

Спосіб 5. Висловити заповітні слова в небі.
Запропонуйте своїй другій половинці здійснити романтичну і казково-красиву прогулянку над хмарами на повітряній кулі! Піднявшись високо в небо, скажіть їй дорогі душі та серцю слова про те, як її любите. А в разі, якщо вона не захоче відповісти взаємністю, можете пригрозити, що викинете її з повітряної кулі 🙂 (жартую).

Спосіб 6. Освідчення на пелюстках троянд.
У наш час у квіткових магазинах з’явилась така чудова послуга: тепер можна на пелюстках троянд надрукувати компліменти та й взагалі будь-що. Зробіть таке освідчення на декількох пелюстках, а в середині троянди нехай вона знайде пелюстку зі словами «я тебе люблю!». Я думаю, що таке незвичне освідчення дуже порадує вашу кохану дівчину!

Ну от, в принципі і все, звичайно, варіантів ще може бути безліч, але думаю й цих буде достатньо. А якщо ні, то пропонуйте свої :).

І нарешті – саме головне, не забувайте, що жінки люблять отримувати подарунки і освідчення в коханні не тільки в День Святого Валентина, але й у будь-який інший день. Кохайте і будьте коханими!

А як би ви хотіли, щоб вам освідчились (якщо ви дівчина) чи плануєте освідчитись (якщо ви хлопець)? А можливо ви уже освідчувались або вам уже освідчувались? Ділимося своїми приємними спогадами та мріями у коментарях.

Вам може сподобатися

Коментарів 6

 1. Vorobus
  Червень 23, 23:41 Відповісти
  Можна ще прилетіти до дівчини з парашутом або залізти до неї через димоход :)
  • danc1r0k
   Червень 24, 00:03 Відповісти
   Можна. Лише для парашуту треба сміливості набратися, а після димоходу йти в душ як мінімум ))))
  • danc1r0k
   Червень 24, 00:04 Відповісти
   Узгодження потрібне лише раз, дуже корисна річ, так всілякий спам і непотріб не проходить у коментарях.
 2. ZveR
  Липень 27, 10:52 Відповісти
  привіт! мені треба допомога по цій справі я пробував різні способи і під вікном в неї ставив свічки якими було написане я тебе кохаю і вірші писав карочі поможі
  • danc1r0k
   Липень 29, 22:16 Відповісти
   Якщо вже дівчина не реагує на такі оригінальні та романтичні освідчення в коханні, тоді спробуй просто банально з нею поговорити, вискажи все словами і подивись як вна відреагує. Головне не здаватися! :)

Залишити коментар