Моральність інтимного життя студентів
09.03.2011 Коментарів: 4 2069 Переглядів

Моральність інтимного життя студентів

Сьогодні все більш непомітною стає грань між суспільним та приватним. Цю реальністю можна сприймати як закономірний процес розвитку суспільства, але не потрібно виключати суб’єктивний вплив кожного з нас на формування тих норм та шаблонів взаємовідносин, на які ми опираємося.

Інтимне, приватне життя студентів науково не досліджене, воно приваблює своєю таємничністю. Ірраціональна природа людини не завжди здатна пояснити деякі вчинки, та все ж це не звільняє молоду людину від відповідальності за них.

«Люди думають про секс між їжею та сексом» Эрік Берн, – думка, яка має право на життя. На скільки поширеним є дане твердження серед студентів, ми вирішили перевірити за допомогою соціологічного дослідження в Національному авіаційному університеті. На запитання анкети «Як часто Ви думаєте про секс?», 43% cтудентів відповіли «дуже часто», 30% – «часто», 21% – «інколи» та лише 6% – дуже рідко.

Наступним було запитання «Як часто ви займаєтеся сексом?», і 64% відповіли «2-3 рази на тиждень», 24% – «кілька разів на тиждень», а 9% – «кожного дня». Це свідчить про те, що студенти ведуть активне сексуальне життя. Та за такої активності постає питання моральної складової інтимних стосунків, сексуальної культури партнерів.

Безпечний секс – фактор формування здорового покоління. Серед респондентів 65% – постійно користуються презервативами.

Cексуальна культура особистості формується в процесі соціалізації, і неабиякий вплив зійснюють саме батьки як перші агенти соціалізції. На запитання «Чи говорили в дитинстві з Вами батьки на теми, пов’язані із сексом?» 57% відповіли «так», 23% – «ні».

На формування ставлення студентської молоді до сексуального життя впливають такі фактори, як рівень релігійності, включеність до культурних традицій, сімейні норми тощо. Важливу роль відіграють засоби масової комунікації – інтернет, телебачення, радіо, журнали, в яких активно пропагандується секс.

Потрібно пам’ятати, що людина, яка звикла до певної моделі стосунків, починає вважати їх нормою. Секс не є виключенням. За цих умов моральні принципи мають бути домінуючими в міжособистісних стосунках.

Нажаль, сучасна молодь дезорієнтована в соціальних орієнтирах. І в будь-яких питаннях можна знайти однакову кількість як аргументів «за», так і «проти». Тому, давайте сприймати всі радощі життя з розумом. Бережіть кохання!

Аня Войтюк
SocioLine (НТСА ГМІ)

Вам може сподобатися

Коментарів 4

 1. Владислав
  Березень 09, 17:23 Відповісти
  Секс серед студентів вже не сенсація. Зараз вже пишуть про моральність інтимного життя школярів :)
  • danc1r0k
   Березень 10, 18:53 Відповісти
   Я не знаю, це гостьовий пост. Треба питати у Ані Войтюк :) або десь на Vivanau.net
 2. memorum
  Березень 18, 15:38 Відповісти
  Серед респондентів 65% – постійно користуються презервативами. Дуже низький процент порівняно з європейськими сусідами.

Залишити коментар