19.01.2011 Коментарів: 8 0 2057 Переглядів

Чому дівчата байдужі до футболу?

[singlepic id=118 w= h= float=center]

Здрастуйте! 🙂 Сьогодні я вирішив присвятити час статті про причини байдужості дівчат до футболу, глянути на цю справу зі сторони дівчат, та вивести певні фактори, що впливають на таке вороже ставлення до цього виду спорту. Я думаю, не тільки мене, а й багатьох чоловіків у всьому світі мучить питання «Чому ж дівчата абсолютно байдужі до футболу, їх зовсім не цікавить результат матчу, вони не переживають біля екранів телевізорів та не зривають горло на стадіоні?». Навіть більше того, коли по телевізору починає миготіти зелена травичка футбольного поля, вони тут же роздратовано перемикають на інший канал. Ми просто не можемо зрозуміти, ну як може не подобатися футбол, адже це ж така цікава і захоплююча гра. Але у дівчат є на це цілком обґрунтовані причини.

На мою думку, відношення до футболу закладається ще з дитинства. Якщо в родині хтось захоплювався ним: дивився, ділився новинами, розповідав про гру, водив на матчі, то можливо, і дівчинка буде відноситися до цього виду спорту більш терпимо. Адже якщо в сім’ї футбол був своєрідною традицією, то тільки через повагу до сімейних цінностей, вона буде продовжувати цікавитися футболом у більш зрілому віці. Можна сказати, це відношення просто увійде у звичку.

[singlepic id=116 w=180 h=231 float=left] Ще одним фактором, який впливає на відношення дівчат до футболу, міф, що футбол – це суто чоловіча гра і нормальна дівчина не повинна ним захоплюватися. Сильна половина людства з раннього віку грає у футбол надворі, у школі, у спортивних секціях, в той час як дівчаток змішують займатися більш спокійним спортом. Адже мало хто з дівчат від душі ганяв з хлопцями по полу шкіряну кулю. В основному, коли дівчата хотіли поганяти м’яч по полю, від них старалися відмазатися стандартними докірливими фразами, типу: «Ти ж дівчина! Йди краще в ляльки грай!». Через це у дівчини ще з дитинства починало складатися негативне ставлення до цього виду спорту. І навряд чи вона хотіла потім зіграти ще пару раз, знаючи, що їй буде категорично відмовлено.

Для багатьох дівчат футбол стає серйозним суперником у плані відносин. Вони починають ревнувати до нього своїх хлопців, більше ніж до інших дівчат. Все-таки під час чемпіонатів по футболу кохані мужчини приковують свої погляди до екранів телевізорів, а не до своїх дівчаток. В такі моменти дівчатам важко домогтися від нас хоча б трішки уваги. Навіть та ж статистика стверджує, що як мінімум, половина футбольних фанів скоріше віддасть перевагу перегляду цікавого матчу, аніж сексу :). Ну і як після такого дівчата можуть любити футбол, якщо він починає псувати відносини і навіть може послужити причиною розриву стосунків. Це ненормально, коли якась гра псує особисте життя.

[singlepic id=117 w=200 h=269 float=right] Ще однією причиною байдужості дівчат до футболу, я думаю, є те, що дівчата вважають футбол не естетичною грою. Дівчата ж більш сприйнятливі до краси. Їм більше до душі спокійні види спорту, наприклад, фігурне катання, гімнастика, плавання, де немає агресії, злості, сильного духу суперництва. Де всі рухи плавні, синхронні, граціозні, ідеально відточені. Частенько від слабкої статі можна почути, щось на зразок: «що хорошого і привабливого в спітнілих мужиках, які бігають по полю, штовхають один одного, щось кричать». Думаєте дівчина може зрозуміти в чому сенс цієї гри? Коли вона вважає, що 22 дорослих дядьки бігають за одним м’ячем. Для них здається диким якщо ти починаєш кричати, танцювати, стрибати, цілувати всіх навколо від радості, що улюблена команда забила гол. Хоча в деякій мірі, я їм співчуваю, не вболіваючи по-справжньому, вони не можуть відчути тих почуттів, які окриляють, дарують надію, додають впевненості.

Звичайно всі ці фактори можуть бути своєрідною основою байдужості дівчат до футболу. Але я сподіваюся, вони не стануть на заваді у вашому взаєморозумінні. Адже у кожного своє хобі, свої інтереси і вони не обов’язково повинні збігатися. Ставтеся уважніше до своїх дівчат і, я впевнений, що тоді вона залюбки подивиться з вами футбольний матч і уболіватиме за вашу улюблену команду.

Що скажете? Вважаєте описані вище причини справді вагомими? Відписуйтесь в коментарях. Цікаво було б почути думку дівчат, чи зміг я оцінити ситуацію із їхньої точки зору.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 8

 1. st.Ydent
  Лютий 14, 14:06 Відповісти
  погоджуюсь з твоєю думкою, але не всі хлопці люблять футбол також... це діло смаку.
 2. Анна
  Квітень 15, 17:53 Відповісти
  Шановний Олександре Дадак, стаття справді гарна, але мушу виступити в якості критика!Загалом ваші думки близькі до істини, але де в чому я мушу не погодитися! По-перше, не всі дівчата байдужі до футболу, є теж фани і серед наших кіл. Звісно порівняно з чоловічою статтю нас не багато, але ще такі є і будуть :)Можливо, це і закладено ще з дитинства, та ви знаєте, раз на раз не попадає - і в дівчина теж може щиро захопитися грою. По-друге,щось я не дуже помічала, що футбол - це агресія та злість, це скоріше азарт і жага перемогти. Вболівальники ж не сидять на трибунах і не кричать "Крові!", а з їх вуст звучить лише одне "Гол" чи "Пасуй!". Тут роль грає не агресія, а тактика, почуття гри. І саме це може захопити і вас, і нас дівчат. По-третє,як вважає немала частина дівчат, футболісти - дуже привабливі. І естети естетами, але не тільки хлопці люблять очима, тому і через це можна захопитися футболом. Деколи запитаєш " А ти любиш футбол?" і у відповідь чуєш, що людині подобається Шовковський і вона не пропустила жодного матчу з ним. Ось так от..а загалом стаття хороша :)І на останок про стосунки - до футболу не потрібно ревнувати. Якщо ми обираємо людину, значить ми обираємо і його стиль життя з його звичками і уподобаннями, а значить і з футболом)
  • danc1r0k
   Квітень 15, 18:13 Відповісти
   В першу чергу хочу подякувати Вам, Аню, за такий об"ємний коментар та за критику, вона в любому випадку буде корисною для мене. 1. Я і не писав, що ВСІ дівчата байдужі до футболу, так, погоджуюся є такі які щиро ним захоплюються і вболівають. 2. ПОвірте мені на слові, у футболі присутня і злість і агресія і нерви і ще багато інших негативних почуттів. Інша справа, що там же багато і хороших, яскравих почуттів та враженя, які зазвичай переважають погані і, власне, заставляють нас любити футбол як гру. Так, "Крові" не кричать, але кричать багато інших нецензурних слів, і слів, які по відношенню до суперників можуть виявитися більш ніж образливими. 3. Неодноразово чув, що дівчата знають імена окремих футболістів, але не знають навіть назви клубу за який цей же футболіст грає. Тобто в даному випадку не можна сказати, що дівчині подобається футбол, бо їй по суті подобається окремий футболіст. А, як відомо, футбол це командна гра, а не гра одного, нехай і симпатичного, футболіста. Ще раз дякую Вам за коментар, було справді цікаво почути (почитати) думку дівчини щодо цієї статті :)
 3. Анна
  Квітень 15, 18:32 Відповісти
  :) Добре, з одним пунктом ви погодилися,це вже чудово. А от з приводу інших я можу і посперечатися. Розумієте, тут слід розмежувати футбол як гру, яку ти споглядаєш з екрану чи з трибун, і футбол як безпосередня участь в грі.Тож я не можу зрозуміти, ви кажете про агресію на полі чи ту, яка йде від вболівальників. Якщо другий випадок - то я не бачу якось позитиву чи "тих почуттів, які окриляють, дарують надію, додають впевненості", про які ви говорили в статті.
 4. bigbrother
  Липень 26, 17:46 Відповісти
  Анна, если вы не можете понять про эмоции болельщиков или футболистов, то вы очень далеки от футбола, так как болельщик - это 12-ый игрок на поле, это единое целое...
 5. Артём
  Квітень 04, 11:01 Відповісти
  Анна, если вы и вправду не видите причин расстраиваться пропущенному голу, как величайшей катастрофе, искренне ненавидеть соперников и их болельщиков, чувствовать себя счастливым от победы СВОЕЙ команды, то, вероятно, вы нашли причину разногласий мужчин и женщин в вопросе красоты футбола. Каждый из нас чувствует себя чуточку причастным к забитому голу, правда:) всё чувство эйфории и консолидации на стадионе вряд-ли возможно передать, когда готов обнять и чёрта в ступе. Футбол, каким бы я эстетом тактики и комбинаций не был, в первую очередь это ЭМОЦИИ, мужская агрессия, темперамент должны находить выход. и мы нашли этот способ при котором необязательно кого-либо убивать=)

Залишити коментар