28.02.2011 Коментарів: 2 0 3331 Переглядів

10 хороших звичок, які потрібно розвивати.Частина 2

Нещодавно я писав першу частину статті “10 хороших звичок, які потрібно розвивати“, там я згадував наступні звички, які позитивно впливають як на психологічний так і на фізичний стан людини:

 1. Звичка ставити себе на чиєсь місце
 2. Звичка пристосовувати до постійних змін
 3. Звичка пристосовуватись до безперервного вдосконалення технологій
 4. Звичка залишати трішки часу для себе
 5. І така корисна звичка, як ранкова зарядка

Ну що ж, ось і продовження статті про хороші звички. Пропоную вам переглянути ще 5 звичок, які, на мою думку, варто було б розвинути для себе.

6. Харчування

Не потрібно ніяких дієт чи проведення часу в супермаркетах або ж кухні. Все що потрібно це: щоранку намагатися їсти хоча б один фрукт, на вечерю старатися не наїдатися, а ще запровадити для себе пару «анти цукрових» днів на тиждень, тобто взагалі не вживати цукру. Такі прості та незначні зміни в раціоні можуть значно відобразитися на вашому здоров’ї, звичайно в кращу сторону.

7. Медитація

Чесно кажучи, я сам особисто ніколи не займався медитацією, але вирішив все-таки долучити цей пунктик як ще одну хорошу звичку, так як начитався багато цікавої літератури про медитацію і теоретично можу сказати, що вона помічна. Всього то треба 10 хвилин посидіти не рухаючись і намагатися зосередитися на власному диханні (а вам слабо?).

8. Читання

Із власного досвіду можу сказати, що звичку читати можна вважати дуже хорошою. Читання – це одне із найбільших та водночас найпростіших задоволень. Ви відкриваєте для себе щось нове, абстрагуєтесь від навколишнього світу, заспокоюєтесь і просто почуваєте себе добре. Тим більше, що зараз уже не в новинку електронні книги та інші технічні штучки. Заодно і пункт під номером 3 зможете освоїти.

9. Підтримка зв’язку з друзями та родиною

Люди, які підтримують постійний зв’язок з ріднею є набагато щасливішими та здоровішими як морально так і фізично. Тим паче, що в наш час підтримувати контакт з рідними тобі людьми не так вже й важко, мобільні телефони, інтернет, скайп і т.д і т.п. в цьому плані дуже нам допомагають. І незалежно від того, як ви ставитеся до соціальних мереж, все-таки вони дали нам одну чудову річ – спосіб підтримувати зв’язок. Всього на всього хоча б 1-2 телефонні дзвінки на тиждень, для того, щоб просто «потриндіти». Постарайтеся виробити у себе таку звичку, і ви побачите, що й вам буде легше і родині спокійніше за вас.

10. Оптимізм

І, нарешті, найважливіше … розвивайте та вдосконалюйте в собі позитивний спосіб мислення, він неодмінно допоможе вам у житті. Ваш розум – ось де все починається. Спосіб мислення – це ключ до всього. Мисліть позитивно – живіть щасливо!

Тренуючи своє тіло та розум розвивати усі ці хороші звички, ви й не помітите, як всі шкідливі звички просто будуть забуватися. Просто спробуйте і переконайтесь.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 2

 1. Друк
  Березень 01, 21:14 Відповісти
  Чи буде продовження? Дуже сподобались перша і друга частини...з нетерпінням чекаю на третю та інші.
  • danc1r0k
   Березень 01, 21:55 Відповісти
   Ні, нажаль більше не буде, це все :) недарма ж стаття називається 10 хороших звичок :)

Залишити коментар