Освідчення в коханні, яке запам’ятається на все життя!
04.08.2011 Коментарів 0 9042 Переглядів

Освідчення в коханні, яке запам’ятається на все життя!

Привіт усім читачам життєво необхідного блогу. Прошу вибачення, що так довго був відсутній і не публікував нові замітки на сайті. Річ у тім, що я мав двотижневу відпустку і значну її частину провів подорожуючи. Відвідав Польщу (проїздом) та Іспанію, а точніше місто Барселону. Але про цю поїздку та враження від неї планую написати окремі статті, а сьогодні хочу поговорити про дещо інше – про романтику.

Колись, відносно давно я уже писав статтю на схожу тему, вона називалась «Оригінальні способи освідчення в коханні у День Святого Валентина». Судячи з досить високої активності читачів, та достатньо великої кількості переходів з пошукових систем саме на цю новину, вирішив доповнити її ще декількома оригінальними способами освідчення в коханні своїй половинці.

Мушу сказати, що сучасні дівчата настільки розпещені нашою увагою, що частенько їх уже навіть не вразиш цими трьома заповітними словами «Я тебе кохаю!». Їм хочеться чогось оригінального. З іншої сторони, зрозуміло, що не всі ми чоловіки – романтики, але заради дорогої нашому серцю людини можна хоча б спробувати змінитися, а вони це звичайно оцінять.

Насправді існує досить багато нестандартних способів освідчитись в коханні своїй дівчині. Головне, що потрібно пам’ятати, – це те, що ця подія повинна якнайкраще показати наскільки уважно мужчина ставиться до своєї коханої.

Наприклад, якщо ще під час першого побачення дівчина побіжно згадала, що дуже любить жовті тюльпани, то навіть такий не складний варіант, як викласти слова «Я тебе кохаю!» з цих квітів на асфальті перед її вікном уже покаже наскільки ви її любите. Також таким чином ви уб’єте декількох зайців, адже це буде і чудовим освідченням, і покаже який ви все-таки романтик, і ще й до того ж дівчина буде вражена наскільки уважно ви її слухаєте, та запам’ятовуєте все сказане нею. Отже, ось такий варіантик буде досить непоганим, але в свою чергу, й достатньо банальним. Тим паче, не факт що ви завжди уважно слухаєте свою кохану і пам’ятаєте всі її бажання.

Тому окрім цього освідчення пропоную ще декілька порад як освідчитися в коханні дівчині.

  1. Піти в затишний ресторанчик та освідчитися в коханні, подарувавши при цьому букет її улюблених квітів і якусь прикрасу, про яку вона давно мріяла. До того ж можна вигравірувати на прикрасі слова освідчення. Якщо такий варіант вам не по кишені, то читаємо далі…
  2. Для даного освідчення необхідні дві умови: щоб ваша половинка жила не вище 5 поверху, а також бажано мати знайомих пожежників. Думаю ви уже здогадалися про що піде річ. Саме так! Берете пожежну машину зі спеціальною драбиною і зранку коли ваша дівчина от-от буде прокидатися забираєтесь по драбині до її вікна і стукаєте. Звичайно в руках потрібно тримати величезний красивий букет її улюблених квітів. Думаю, такому пробудженню позаздрить будь-яка її подружка.
  3. Написати самому або ж замовити у поета пісню, в якій він від імені закоханого хлопця освідчиться своїй дівчині в коханні. Звичайно в пісні потрібно використати її ім’я та парочку характерних лише їй особливостей, рис і т.п. Далі, запросити своє щастя до ресторану в якій грає «жива» музика та в зручний момент, коли дівчина нічого не буде підозрювати непомітно подати знак артисту, щоб почав виконувати пісню-освідчення. Що має бути далі, думаю, вам не потрібно пояснювати. Ще б непоганим варіантом було б, якби ви у вас був хороший голос, та ви б змогли самі виконати пісню для коханої половинки.
  4. Просто освідчитись в коханні, але при цьому подарувати дівчині річ, яка вам надзвичайно дорога. Наприклад, який-небудь талісман, який протягом довгого часу допомагав його господарю. Головне, щоб вона знала, що ця річ дуже цінна для вас. Цей вчинок покаже, що ви готові поділитися з нею найціннішим, та розділити з нею решту свого життя. Будь-яка дівчина повинна оцінити таке освідчення.
  5. Поїхати з дівчиною на відпочинок до Криму (або на інший красивий морський курорт). Взяти звичайний пластиковий столик та стільці (як у літніх кафешках), пляшку шампанського, красиво порізані фрукти, свічки. Домовитись з ким-небудь (це можуть бути друзі, які склали вам компанію у поїздці або просто місцевий житель, за певну плату) поставити все це на березі моря вночі. Коли все буде готово, привести дівчину на пляж, і, сидячи за цим столом з келихом шампанського, сказати про свої почуття.

Ось, мабуть, і все, на що вистачило моєї фантазії. Сподіваюся, комусь ці способи освідчення та й допоможуть. Маєте що додати, пишіть у коментарях.

 

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!