02.03.2011 Коментарів: 2 0 1970 Переглядів

Найкращий подарунок на 8 березня

[singlepic id=171 w=200 h=300 float=left]

Не за горами 8 Березня. Свято, на яке всі з нетерпінням чекають. Напевно, тому, що цей день означає закінчення зими, коли холод змінюється весняною відлигою і жити стає відразу веселіше. А ще тому, що в цей день наші жінки розквітають по-новому (хоча вони і так прекрасні в будь-яку пору року, але в цей день стають, якось по-іншому, гарні).

Ми, чоловіки, теж стаємо іншими і активно шукаємо відповідь на одне єдине питання: Що ж подарувати в цей день своїй другій половинці?.. дружині, коханій, мамі, подрузі, дівчині, сестрі, колезі. І не просто подарувати, (зробити такий собі подарунок ввічливості), а так щоб вона запам’ятала цей знак уваги як мінімум до наступного року.

Як же вибрати подарунок до 8 Березня і як себе в цей день вести? Відповідь напрошується сама собою: у цей день жінкам треба приділити якомога більше уваги. І це буде для них кращим подарунком. Якщо ви вітаєте кохану дівчину, то вимовляйте урочисту промову голосно, з пафосом, а краще віршами. Підбирайте слова з особливою винахідливістю і щирістю.

Не забудьте заздалегідь підготувати текст, яким будете вітати і намагайтеся, щоб він не був таким же як і торік, а то буде виглядати як шаблон. Підкресліть їх кращі сторони, зверніть увагу на те, як вони особливо красиві в цей день.

Яка дівчина не любить компліментів? Для компліменту важлива стислість і зрозумілість. Не потрібно довго розповідати дівчині про те, яка вона прекрасна, вона або уже давно це знає, або ж їй просто стане скучно. Хороший і вдалий комплімент, це здатність відшукати в людині найкраще і заявити про це, але не зухвалим тоном, а щиро. Жінки, в більшості своїй, істоти чуттєві і здатні розрізняти цю тонку грань, між справжнім щирим компліментом та абияк кинутими на вітер словами. Як дарувати та вітати, думаю, ми розібралися.

Тепер виникає наступне питання: що дарувати? Парфуми, прикраси, одяг, квіти, а може цукерки або обручку з сапфіром, шубу, машину, поїздку до Венеції? Погодьтесь, банально і нецікаво (ну окрім машини, шуби та Венеції). Чомусь саме на цих речах наша чоловіча фантазія вичерпується, розтанувши в меркантильних бажаннях. Адже в якості подарунків жінкам завжди дарували цілком передбачувані подарунки. Від стереотипів складно позбавитися і ми не замислюємося, а може їм треба чогось іншого.

В цьому питанні головне – правильно вгадати. І це теж своєрідне мистецтво, здогадатися, якого саме подарунку від тебе чекає жінка. Саме тут ви можете показати себе справжнім чоловіком. Але ж на ділі, не все так просто як на словах і наша чоловіча уява не завжди працює нам на користь. В такому випадку залишається ще один, останній перевірений спосіб – поговоріть по душам з дівчиною, якій збираєтесь дарувати подарунок на 8 березня і ненароком натякніть, що цікавитесь тим, що б вона хотіла отримати, чого їй не вистачає. Далі, сподіваюся, не потрібно розжовувати, з розмови робите висновки і вперед по магазинам.

Ну от і все, слова сказані, подарунки подаровані, день, вечір, ніч (у кого як) підходить до свого логічного завершення. Вітаю вас, чоловіки, ми пережили цей день…ні краще мабуть так – ми прожили цей день і навіть більше, якщо все вищесказане вдалося і ваша дівчина, мама, колега, подруга, сестра, дружина залишилися задоволеними, то це величезний «+» у вашому списку хороших справ.

Все-таки найприємніше усвідомлювати те, що ви прожили цей день один для одного. А що може бути краще?

І взагалі, 8 Березня – це просто таки досконалий привід переконати красиву половину людства в тому, що життя прекрасне. Якщо вдуматися, то для цього потрібно зовсім трохи: не багато грошей та подарунків і не політ фантазії, щоб придумати щось оригінальне, а просто приділити жінкам у цей день хоча б трішки уваги. Тому сміло можна робити висновок, що найкращим подарунком від нас, жінкам на 8 Березня буде звичайно ж увага!

На завершення хочеться сказати, що звичайно ж жінки будуть сподіватися, щоб цей прекрасний день ніколи не закінчувався. А наше, чоловіче, завдання полягає в тому, щоб виправдати ці сподівання.

Якщо ви вирішили подарувати на 8 березня квіти, то вам неодмінно буде цікаво почитати статтю: Які квіти подарувати на 8 березня?.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 2

    • danc1r0k
      Березень 03, 23:43 Відповісти
      а толку писати, що дарувати, у кожного свої заморочки, хтось може просто квіти подарувати, а хтось путівку на Багами :))))

Залишити коментар