5 людей, яких потрібно пробачити в році, що минає
31.12.2014 Коментарів 0 2003 Переглядів

5 людей, яких потрібно пробачити в році, що минає

Скоро, зовсім скоро скінчиться і цей рік. Пора подумати про його підсумки. Або краще про завдання на майбутній. Знайти час для “прикидок” про нові корисні і правильні звички, до яких неодмінно потрібно долучитися в новому році.

Але час біжить, він мчить все швидше, і вже видно фінішний картатий прапор чергового 12-місячного забігу і переможне шампанське майже напоготові.

Зовсім не лютий, а грудень найкоротший місяць року. Нехай в ньому 31 день, але пролітають вони в мить ока! Саме в грудні нам не вистачає часу, щоб як слід підготуватися до свят, присвятити по-справжньому багато часу рідним, помандрувати вдосталь.

А разом з часом, який нестримним галопом втікає з’являються стрес і розчарування. Можна, звичайно, відкласти боротьбу зі стресом до самих свят: веселощі і енергія нового року обов’язково переможуть неприємний осад від неповністю виконаних планів.

Та краще битися з ними відразу і перемогти зародок поганого настрою ще до кінця року. Замість поспіху і ще більшого стресу можна розслабитися і спокійно спробувати зняти з плечей важкий тягар образ.

Хто з нас не відчував почуття неявній злості чи прихованої образи? Можливо, не оцінило начальство, чийсь здоровий “кадилак” зайняв улюблене паркувальне місце, ще зовсім недавно дорога людина почала нові відносини з кимось іншим. Знайомо, правда ж?

Чому б не залишити засмучення і образи в уже майже минулому грудні? Пробачити, щоб з перших же хвилин січня відчути себе в повній гармонії та радості від нового року.

Вчинок під назвою “пробачити” не означає необхідність виправдати чиюсь неприємну поведінку, ні. Прощення потрібно в ім’я і по велінню доброти наших сердець. Прощаючи, ми позбавляємося від власних внутрішніх болю і переживань. Рухаємося далі. Звільняємо самих себе.

Для душевної гармонії і відчуття свободи в новому році вам слід пробачити цих 5 осіб:

1. Пробачити колишніх

Прощення колишніх коханих ні в якому разі не повинно бути схоже на примирення і виправдання того негативу, що стався між вами двома. Це лише прийняття самої ситуації, свіжий погляд на минуле з боку. Прощення – благо не стільки для іншої людини. Це відкриті двері для власного майбутнього, для своєї свободи.

Триматися за минулі відносини, що уже давно вичерпали себе – спроба воскресити старі почуття. Ті прекрасні і добрі емоції, які наприкінці перейшли в злість, гіркоту, біль. Раз за разом згадуючи колишню любов, ми знову переживаємо і негатив з образою від розставання. Саме час згадати в останній раз, пробачити – і відразу ж привітатися з новою главою в житті.

2. Пробачити батьків

Батьки завжди роблять все-все, що тільки можуть. Але базуються їхні добрі і дбайливі наміри тільки лише на тому життєвому багажі, яким вони володіють. Усе життя вони ростили і виховували нас саме так, як їм здавалося правильним. І їм вдалося виховали хорошу людину, чи не так?

Але тепер їх чадо думає, що виросло і живе по якимось дивним, незрозумілим власним канонам. Правильний стиль життя у вашому розумінні може абсолютно не відповідати переконанням тата з мамою. Але вибачте їм це. Батьки хочуть кращого. А що саме найкраще – вирішуєте ви. Та й чи так уже сильно відрізняються їхні бажання від ваших? Хіба це не ті ж глобальні пріоритети: щастя, успіх і здоров’я?

3. Пробачити дітей

Якщо у вас є діти (особливо дорослі – дітлахів-то ми і так завжди прощаємо), то дуже ймовірно, що ведуть вони себе зовсім “не так”… Дозвольте їм самим пізнавати світ навколо себе. Вибачте їх за ті слова чи вчинки, які ранять вас до глибини душі. Пробачте і полюбіть дітей такими. Може – нестерпними. Може – впертими. Але – такими. Вони – це ваше продовження.

4. Пробачити начальника

Робочі відносини часто впливають на нас глибше, ніж здається навіть нам самим. Начальство ігнорує класні ідеї. Не підвищує зарплату. Чи не просуває по службі. Ставиться негативно і упереджено. Причин для негативу – десятки, і всі вони породжують серйозні стрес і образу.

Але – вибачте начальника. Він не такий уже й поганий, адже ми працюємо на ту людину, яку в душі поважаємо. Від якої обов’язково доб’ємося взаємної поваги в майбутньому році. Інакше навіщо тоді продовжувати роботу з ним? Плюс ще одна причина. Деякі звички шефа можна почати переймати вже зараз: адже коли-небудь ви й самі станете великим Босом.

5. Пробачити себе

У найближчі канікули ми здатні пробачити кого завгодно – свято ж! Ви вже простили колись важливу частину вашого життя, практично – другу половинку. Вже пробачили дітей – продовження себе. Батьків – початок себе. Шефа, разом з яким ви зовсім скоро досягнете більшого, а то й зовсім випередите його в кар’єрі. Всі вони варті пробачення.

Так не будьте ж занадто суворі до самого себе, без краплі іронії – такого хорошого і доброго.

Не можна написати нову главу у своєму житті, поки минуле невідступно тримає вас. Щоб зробити наступаючий рік кращим, вибачте себе за те, що виходить не все. Зрозумійте, що ви – те, що треба. І все, що з вами відбувається, робиться на краще – стара добра істина вірна і на цей раз.

З Новим Роком!

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!