02.04.2011 Коментарів: 4 0 1481 Переглядів

Результати конкурсу “Запропонуй ідею для статті”

[singlepic id=218 w=350 h=237 float=left]

Вітаю усіх! Друзі, вибачайте, що так пізно пишу, але все-таки як і обіцяв підбиваю підсумки першого конкурсу, який я провів у себе на блозі. Що ж, хочу сказати дякую усім хто прийняв участь, я зробив для себе необхідні висновки щодо наступних конкурсів. Мабуть, їх ще рано проводити, так як немає постійних активних читачів. Тож спочатку потрібно набрати хоча б 150-200 відвідувачів на добу, а тоді вже думати про конкурси. Але це таке….невеличкий ліричний відступ. Отож, перейдемо безпосередньо до підбиття підсумків.

Мушу сказати, що великого ажіотажу даний конкурс не викликав, у всякому разі я очікував більшого. Всього було запропоновано ідеї від трьох людей – Владислав, Nawro та zoer. Кожен з них запропонував по-своєму цікаві ідеї для статтей на цей блог.

Від Влада послупили наступні ідеї:

 1. Першоквітневі жарти(тема актуальна)
 2. Де відпочити влітку
 3. Поради для корисного способу життя

Як він вказав за 30 гривень йому зовсім не хотілося напружувати свою сіру речовину, але все ж таки він спробував і я йому дуже вдячний за варіанти.

Наступним свої ідеї можливих майбутніх статтей цього блогу запропонував Nawro:

 1. Чи не вважаєте ви, що на даний час вищу освіту здобути в Україні занадто просто, що в свою чергу спричиняє її “знецінення”.
 2. Як бути. Повірити у мінливі можливості стати кимось на Батьківщині, чи присвятити себе фізичній праці за кордоном.
 3. Проживати кожен день як останній, чи все ж таки відкладати все “на потім”, не знаючи, звичайно, чи це “потім” настане.

І останнім був(ла) zoer з такими думками:

 1. Щаслива та людина, яка живе теперішнім.
 2. Соціальні мережі витісняють живе спілкування. Це проблема чи досягнення сучасності.
 3. Справжні друзі пізнаються в біді чи у радості? (адже підтримати в важку хвилину близьку людину легко, коли у тебе все добре, а ось щиро радіти за інших не всі вміють).

Також свій варіант статті пропонував і Петро, про заробіток в інтернеті, але він, мабуть. не читав правила конкурсу і не звернув уваги на те, що ідеї для статтей повинні були відповідати тематиці даного інтернет-ресурсу.

У всякому разі, дуже всім вдячний за те що не залишилися байдужими і заглянули до мене на блог. І під звук барабану хочу оголосити переможця даного конкурсу, ним став Nawro, а отже йому в гаманець або на рахунок мобільного, як я і обіцяв, летить тридцяточка гривників. Вітаю з перемогою! А іншим учасникам для заохочення приймати участь у наступних конкурсах пропоную, якщо у вас є сайт, розмістити постовий з активним посилання із даного блогу. Для цього скиньте мені через фідбек або на е-мейл фразу-постовий та лінк я який потрібно посилатися.

Також з свого боку обіцяю якомога швидше написати та розмістити на блозі 3 статті переможця. А можливо з’являться й статті теми яких запропонували інші учасники. Ще раз усім дякую, до зустрічі на сторінках блогу!

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 4

 1. Владислав
  Квітень 03, 13:58 Відповісти
  класний був конкурс, але на майбутнє: 150-200 відвідувачів необов*язково. просто потрібно робити конкурс з якоюсь дуже оригінальною ідеєю, або з величезним призовим фондом, тоді люди самі підтягнуться
  • danc1r0k
   Квітень 04, 21:05 Відповісти
   Ну поки що немає таких фінансових можливостей, щоб призовий фонд великий робити. Поки все йде на розвиток даного проекту.
 2. Nawro
  Квітень 04, 08:25 Відповісти
  Ну що ж, велике дякую за тридцяточку. Дуже здивувався, але дійсно 2 квітня мій мобільник було поповнено на 30 грн. Так що приймайте участь у наступних конкурсах і вигравайте. "Мелочь, но приятно"-як каже народна мудрість!!!!
  • danc1r0k
   Квітень 04, 21:03 Відповісти
   Немає за що! Дякую Вам за участь та за те що відвідуєте мій блог ;)

Залишити коментар