18.02.2011 Коментарів: 2 0 1564 Переглядів

Новий рекорд найтривалішого поцілунку.

[singlepic id=154 w=320 h=240 float=left]

В догонку до посту про Французький поцілунок спішу повідомити, що нещодавно у Тайланді було побито старий і встановлено новий рекорд по тривалості поцілунку. До вчорашнього дня найдовшим поцілунком був поцілунок тривалістю 32 години. Новий же рекорд складає 46 годин 24 хвилини і 9 секунд. Нічогенько так, еге-ж?

Конкурс поцілунків проходив у місті Паттайя, і як годиться, був приурочений до Дня Святого Валентина. Всього у змаганні приймало участь 14 пар, і уявіть собі аж 7-м з них вдалося побити попередній рекорд, занесений у Книгу рекордів Гіннеса.

За правилами конкурсу до участі допускалися лише насправді закохані пари. Для підтвердження своїх стосунків пара повинна була принести свідоцтво про шлюб або ж лист від батьків чи друзів. Крім того організатори, на мою думку, трішки познущалися з конкурсантів заборонивши їм сідати чи відлучатися в туалет по-одному :), отак-от закортіло – йдете вдвох не відриваючи губ один від одного.

Під час поцілунку дозволялося вживати воду чи сік, але лише за допомогою соломинки знову ж таки не розмикаючи своїх губ.

Новий рекорд 46 годин 24 хвилини і 9 секунд, який встановили жителі Тайланду, Еккачай і Лаксана Тіранарат ввійде тепер у Книгу рекордів і буде в свою чергу чекати на нову відчайдушну пару, яка зможе його перевершити. Все-таки майже дві доби цілуватися не так і просто.

А у вас є свої власні цікаві рекоди? Ділимось ними в коментарях.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 2

  1. Петро
    Березень 28, 18:09 Відповісти
    Я думаю, що Лаксану тепер верне від Еккачая, бо це не поцілунок, а 46-ти годинне мордування!

Залишити коментар