01.04.2011 1 коментар 0 2023 Переглядів

1 квітня – брехня всесвітня

[singlepic id=217 w=340 h=300 float=left]

Вітаю! Ніяк не міг викроїти час, щоб написати статтю в честь сьогоднішнього дня сміху. Трішки запізнився, але все-таки написав, так що краще пізно ніж завтра :).

Усі ми любимо жартувати та сміятися, недарма ж кажуть, що сміх продовжує життя. Правда ніколи цього не розумів, як так може бути. Невже курцям тоді після кожної викуреної цигарки достатньо всього-то розказати анекдот та посміятися, щоб нейтралізувати негативний вплив нікотину? Було б непогано. А ще краще не курити взагалі і посміхатися кожного дня. Чого вам і бажаю!

Отже, 1 квітня – день сміху, або як ми ще колись в дитинстві говорили, 1 квітня – брехня всесвітня. У цей день варто бути уважним, адже можна не тільки вдосталь нахіхікатися, але й спіймати інфаркт від чужих жартів.

Так, коли ж перше квітня стало офіційним днем сміху? Хоча насправді свято є неофіційним, і не відмічене червоним у календарі. Традиція святкувати день сміху зародилася в XVI столітті у Франції в 1564 році за часів правління Карла IX. Саме тоді було вирішено перенести свято Нового Року з початку квітня, на початок січня. Та деякі люди продовжували святкувати новий рік 1 квітня, саме ці люди стали предметом глузувань і розіграшів.

У стародавніх слов’ян даний день вважається днем пробудження домовика. Вони вірили в те, що весна приходить не з початком першого весняного місяця, а 22 березня у день весняного рівнодення. І за повір’ям у цей день прокидається домовик, який аж до 1 квітня повинен виконувати всі роботи по дому. А 1 квітня, коли весна вже повністю вступала у свої законні права і приносила людям радість і позитивні емоції домовик зникав.

Сучасна ж історія святкування дня сміху починається з XVII століття, коли більшість населення Європи почали придумувати в цей день різноманітні жарти і розваги. Жартували переважно над знайомими, причому у межах розумного. Головним було – подарувати в цей день якомога більше позитивних емоцій та хорошого настрою.

У наш час так як змінилося суспільство – змінилися і способи пожартувати. Наприклад, якщо колись популярними були такі жарти як «Ой, а у тебе спина біла», «Тебе директор школи викликає» або «У нас сьогодні пар не буде», то тепер уже на таке ніхто не ведеться. А тому жарти стали більш «жорстокими». Ось про який жарт мені сьогодні розповіли.

Начальник сказав своєму підлеглому, що він звільнений і зарплати не получить за цей місяць бо наче щось натворив і оплатить це. Причому сказано все це було дуже впевнено і у дуже строгому тоні. Тепер уявіть як себе почував бідолаха ті 15 хвилин поки не знав, що то жарт.

Ще цікавим «жартом» сьогодні може бути повістка з воєнкомату. Оскільки зараз повним ходом йде призов до лав Збройних Сил. Уявіть собі, як це отримати повістку у такий день.

1 квітня всі веселяться, жартують, розігрують один одного, але що робити з тим, кому свято зовсім не до душі, хто не володіє хорошим почуттям гумору, і не любить, коли його розігрують друзі, насміхаються над ним, від чого сором’язливі і боязкі люди впадають у депресію. Думаю, з таких краще не кепкувати, нехай просто переживуть цей день, а то мало що може статися. Хоча і їм не варто сприймати все так близько до серця і злитися на своїх товаришів. Адже в день сміху всі просто намагаються підняти вам настрій, поділившись своїми жартами та позитивом.

Взагалі існує дуже багато розіграшів і жартів, присвячених 1 квітня, всіх способів розіграти людину в цей день, мабуть, не знає ніхто. Кожного року придумують все нові і нові. Але незалежно від того, наскільки смішний і прикольний жарт варто не забувати, що все повинно бути в міру і з розумом. Отже вітаю усіх з Днем Сміху, побільше вам посмішок, радості від життя та близьких!

На десерт, для підняття настрою, пропоную переглянути одне дуже кумедне відео:

[youtube]a7ood21fEMM[/youtube]

*****

Если бы существовал конкурс под названием «Лучшая няня Киева», то, несомненно, первое место заняла бы няня, которая ухаживает за ребенком Г. Суркиса.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

1 Коментар

Залишити коментар