Жіноча інтуїція – чоловічий погляд
26.03.2012 1 коментар 2789 Переглядів

Жіноча інтуїція – чоловічий погляд

Дещо раніше уже публікувалася стаття про чоловічу логіку, яка викликала деякий резонанс невдоволення в першу чергу зі сторони прекрасної половини людства. Тому цього разу пропоную вам ознайомитися із публікацією про жіночу інтуїцію: для чого жінки зазвичай використовують свою інтуїцію; що ми, чоловіки під нею розуміємо і які позитивні й негативні сторони у неї є.

Слово інтуїція в перекладі з латинської мови означає споглядання (осягнення), а дієслово, яке від цього походить, «Intueor» – означає «пильно дивитися», «звертати увагу». Не можна заперечувати наявність «шостого почуття» і у чоловіків, але для жінок та дівчат, з властивою їм емоційністю та чуттєвістю, воно є більш характерним.

Жіноча емоційність сприяє більш повному розкриттю «шостого почуття», і не дивно, численні явища нашого світу не потрапляють під канони стандартної логіки, присутньої здебільшого у чоловіків. Такі науки, як психологія і філософія дають майже ідентичні визначення даного терміну, а ось поняття жіноча інтуїція не розглядається ні в одному з контекстів.

Коротше кажучи, жіноча інтуїція – це якесь чуття у жінок, якого не можуть збагнути чоловіки, своєрідне чисто жіноче вміння розібратися в тому, що відбувається не підключаючи логіку.

У більшості випадків жінки використовують свою інтуїцію в сімейних справах, або у відносинах з протилежною статтю (з нами). Наприклад, за словами деяких осіб жіночої статі, вони можуть впевнено сказати, що їх дитина отримала в школі двійку, або, що у доньки проблеми з її хлопцем, навіть якщо діти роблять вигляд, що нічого не сталося. Але як то кажуть, материнське серце не обдуриш.

У стосунках з нами, чоловіками, більшість панянок також звикли довіряти своїй інтуїції. Вони чітко можуть визначити, одружений чоловік чи ні, є у нього гроші або він просто хизується. Можуть з легкістю зрозуміти чи підходить той чи інший мужчина для сімейного життя.

За їхніми словами від нас йдуть якісь флюїди, які повідомляють жінкам всю інформацію про об’єкт їх полювання. І ця інформація допомагає їм надалі керувати чоловіками, а чоловіки з радістю лізуть під каблук, при цьому будучи впевнені, що це їх самостійний вибір.

Деякі заповзяті панянки використовують своє чуття при веденні власного бізнесу. Прийняті ними рішення не піддаються жодній логіці, але результати вражають, бо вони виявляються найбільш точними, ніж всі висновки професійних експертів. Адже тільки інтуїцією можна пояснити придбання акцій невеликої фірми, які через тиждень злітають у ціні в рази, хоча всі передрікали протилежне.

При купівлі лотерейних квитків жінки в більшості також керуються власною інтуїцією: вони не можуть пояснити, чому купили цей квиток, а не інший, вони це просто знають і все, що квиток виграшний. А що вже тоді говорити про чуття матері, яка вибирає няню своєму малюкові з декількох претенденток.

Для чоловіка поняття «жіноча інтуїція» включає в себе все те, що не підкоряється, жодній логіці, і при цьому цілком працює в реальному житті. Однозначно можна сказати одне: чоловіки давно визнали її існування, а найбільш хитрі досить часто до неї звертаються, користуючись порадами мам або коханих дівчат та жінок, хоча і не розуміють, як це діє.

На мою думку, жіноче інтуїтивне «шосте відчуття» – це дика суміш емоційного сприйняття жінкою певної ситуації чи проблеми та її життєвого досвіду.

Звичайно для нас, чоловіків достатньо вагомим плюсом жіночої інтуїції є те, що від жінки можна дізнатися про нетривіальні шляхи виходу із складної ситуації, особливо тоді, коли раціональна чоловіча логіка не можу нічим допомогти. Адже жіноча «логіка» не знає перешкод, для неї не існує проблем, які неможливо вирішити.

Однак крім плюсів в інтуїція має і свої мінуси. І головний мінус полягає в тому, що для жінки з її інтуїцією чоловік як відкрита книга. А для нас це не дуже добре, бо так значно важче чимось здивувати та зацікавити жінку.

Єдине, що чоловік може протиставити жіночій інтуїції – це свій шарм. Коли емоції та почуття зашкалюють, то будь-яка логіка чи інтуїція просто напросто відключаються.

У будь-якому випадку гармонійне поєднання чоловічої логіки та жіночої інтуїції дадуть просто неперевершений результат. І така парочка багато чого досягне у житті. Тому жінкам потрібно довіряти нашій логіці, а нам – вашій інтуїції.

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Vfvesja
    Березень 26, 17:59 Відповісти
    Досить точно пояснено,і що найбільше вражає-правильно!

Залишити коментар