14.02.2011 Коментарів 0 0 3823 Переглядів

Французький поцілунок

[singlepic id=146 w=370 h=194 float=left]

Привіт! Хочу запропонувати вам, мої читачі, ще одну статтю, яку без зайвих питань можна віднести до серії статтей присвячених Дню Святого Валентина. Тому що ця стаття про французький поцілунок. В ній згадаємо трішки історії виникнення даного поцілунку та користь, яку він приносить. І буквально завтра, 14 лютого, у день всіх закоханих, ви зможете відчути смак та насолоду цього поцілуночка на собі. Увібрати в себе радість життя, гарний настрій та жагу кохання, які несе із собою популярний френч кісс.

Французький поцілунок незамінний у коханні. Він як вино залишає приємний хмільний аромат, насичує плоть енергією і просто дарує радість життя. Саме французький поцілунок має яскраво виражений смак і дуже тривалий післясмак. Та якщо ми пригадаємо переказ про цей самий поцілунок, то виявиться, що вперше мали змогу відчути на собі та насолодитися цим божественним цьомчиком герцогиня і простий французький винороб.

Подорожуюча дама якось, одного разу, підкріпилася в одній з придорожніх таверн вином, смак якого здався їй дивовижним, освіжаючим, а саме вино було неймовірно ароматним. Знатна жінка вирішила дізнатися більше про винороба і його смачний хмільний напій.

Молодий хлопець, той самий, що створив це вино, яке запаморочило голову герцогині, виявився досить недурною людиною. Хитрий винороб погодився розкрити таємницю хмільного напою знатній пані і навіть погодився продемонструвати їй весь процес приготування.

Він зірвав з лози декілька соковитих зрілих виноградин, надкусив їх і пригорнувся до губ здивованої герцогині. Ефект перевершив всі очікування! Думаю, про те, що саме сталося далі, варто тільки здогадуватися, але той незабутній поцілунок охрестили французьким і вино, до речі, теж. Ось з того часу і пішли в маси поцілунок та вино, які відразу стали легендарними.

Французький поцілунок немислимий без так званого проникнення язика партнера в рот іншого, без тієї самої “боротьби язичків”, як говорять самі французи. Коли більш «активний» партнер, чи то дівчина чи хлопець, буквально дражнить ясна, губи та язик партнера. Саме активність в поцілунку провокує нас на подальші дії.

[singlepic id=147 w=320 h=240 float=right]

Головну роль у даному виді поцілунку видіграє звичайно ж язик. Як відомо, язик – це найбільш рухливий орган в організмі людини (дехто ним справжні дива витворяє). Техніка французького поцілунку полягає в наступному: почніть із легких торкань язиком губ партнера, такий простий ледь відчутний дотик приносить купу задоволення. Далі доторкніться своїм язиком до язика партнера, ніжно проведіть по губам, яснам, грайте ним.

Французький поцілунок – це надзвичайно хвилююча і захоплююча гра. Цією грою цілком можна захопити і спокусити дівчину. Так, тільки одним поцілунком, але поцілунком саме французьким!

Бажано, перед тим, як подарувати своєму партнерові французький поцілунок, подивитися декілька секунд йому в очі, поглядом, немов зачаровуючи і подумки обіцяючи неземне задоволення. І тут же приступати до дій, при цьому, пам’ятаючи кілька простих правил, якими не варто нехтувати.

[singlepic id=148 w=300 h=218 float=left]

По-перше, не потрібно упиватися в губи партнера занадто агресивно і сильно. Все має бути на межі, але в міру. Зазвичай чоловіки грішать тим, що буквально намагаються насадити поцілунок дамі, практично не стежачи за її реакцією. Головне, відчувати партнера, а не брати «силою», бо тоді поцілунок буде не ніжним французьким, а грубим, майже кінським :).

По-друге, велике значення має нещодавно вжита нами їжа та напої. Слід пам’ятати, що той самий винороб, перш ніж почати цілувати герцогиню, скуштував саме солодкий виноград, а не часник, цибулю або в’ялену воблу з душком під пиво. І якщо ми дійсно хочемо отримати неземну насолоду від французького поцілунку, то потрібно перш скуштувати виключно ароматних солодких фруктів або ягід.

Типовою помилкою буде, якщо перед поцілунком почистити рот зубною пастою або пожувати жувальну гумку. Треба знати, що “хімічний”, тобто ненатуральний аромат буде лише відволікати і навіть дратувати партнера особливо чутливого до запахів. Висновок: аромати повинні бути натуральні і приємні і тоді розбуджена фантазія і уява в свою чергу розбудять плоть.

І, по-третє, не варто намагатися під час поцілунку засовувати свій язик в рот партнера якомога глибше. Ерогенні зони роту не розташовуються глибоко. Повинна бути гра, легка боротьба двох язиків, з легкими дотиками і в міру глибокими проникненнями.

Французький поцілунок – це не тільки надзвичайно приємне заняття, це ще й здоров’я, гарний настрій і бажання йти далі, до чогось більшого ;). Так що цілуйтеся на здоров’я!

На десерт пропоную переглянути популярне відео палкого поцілунку:

[youtube]HNHcBVZn1Bo[/youtube]

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!