Чого хочуть жінки
10.04.2012 Коментарів: 2 2435 Переглядів

Чого хочуть жінки

Побачивши назву статті в голові деяких чоловіків, напевно, промайне думка: «Ну, нарешті! Може хоч тут написано щось слушне?! ». І, виділивши кілька хвилин, вони вже точно не пошкодують, адже розуміти бажання жінки – завдання не з легких. Іноді воно здається взагалі нездійсненним, тому, що навіть самі жінки не завжди можуть пояснити чого ж вони хочуть. Так що будемо виправляти цю ситуацію і вникати в суть жіночих бажань.

Мінливість і несталість

Для початку варто відзначити, що потреби, погляди, а відповідно і бажання формуються під тиском місцевих умов, традицій і укладів. Це означає, що бажання представниць прекрасної половини людства, що живе, скажімо, в Африці будуть значно відрізнятися від бажань наших співвітчизниць.

До того ж з часом в людському суспільстві змінюються погляди і цінності, потреби і поняття. І те, що для жінки було важливо навіть 50 років тому сьогодні вже не є актуальним, а можливо, навіть кардинально відрізняється.

Яскравий тому приклад бажання жінок мати рівні права з чоловіками. Коли роками раніше про це й мови не йшло, то навряд чи бажання жінок були якось пов’язані з рівноправністю в суспільстві, але саме сьогодні це займає провідне місце в житті багатьох сучасних жінок.

Тому не варто глибоко вникати в те, як було раніше, яка ситуація складається в інших частинах планети і так далі. Головне – навчитися розуміти сучасних жінок, з якими ми день у день стикаємося.

Втім, може виникнути доволі конструктивне і логічне запитання: навіщо знати чого хоче жінка? Відповідь на нього залежить від того, до якої статі ви відноситеся. Жінкам буде простіше в якійсь мірі зрозуміти самих себе, а також пояснити свої потреби, а чоловіки зможуть задовольняти їх (потреби, маю на увазі ;)). Адже коли чоловік розуміє жінку він стає для неї чарівником, який творить чудеса. Повірте, такого чоловіка гідно оцінить будь-яка жінка чи дівчина.

Сучасні пані та їх бажання

Варто розуміти, що як би не змінювалися часи і звичаї, жінка залишається залежною від чоловіка. Так вона може бути успішною, вільною, гордою і неприступною, але це все ззовні. Усередині потреба в чоловічому керівництві ніколи не зникає, хоча може ретельно маскуватися. Тому більшість жіночих бажань пов’язані саме з чоловіками.

Давайте розглянемо їх детальніше.

1. Кохати. У жінку закладений материнський інстинкт, тому вона готова проявляти свою любов. Більше того, якщо у неї немає можливості задовольняти це бажання, то вона стає глибоко нещасною і спустошеною. Виявляти увагу, оберігати і піклуватися – одна з основних потреб слабкої статі;

2. Бути коханою. Не менш важлива потреба ніж перша, тому що, віддаючи свої сили, емоції і почуття жінка повинна отримувати те, що наповнювало б її зсередини і надихало на подальшу любов. Бути коханою і кохати – ці потреби взаємопов’язані і нероздільні.

Коли жінку люблять вона почуває себе набагато краще фізично, вона успішна в житті і здатна робити те, що їй було б не під силу, якби вона була самотня. Тому чоловікам потрібно розуміти, що жінка включає в поняття «кохати» і намагатися задовольняти цю потребу. Не секрет, що жінкам вкрай важлива увага. Велика частина жінок воліла б проміняти її навіть на матеріальний достаток;

3. Мати сім’ю. Навіть у сучасному суспільстві, коли настільки популярні свобода і громадянський шлюб, дівчата таємно мріють про міцну сім’ю. Для них це насамперед тил, захист, укриття від тривог. Якщо це бажання не буде вчасно задоволено, то жінка буде сприймати своє життя як невдале, навіть якщо вона досягне успіху в кар’єрі;

4. Бути незалежною матеріально. Звичайно, обставини і погляди можуть кардинально відрізнятися в сім’ях, але залежати від чоловіка фінансово хочуть лише одиниці. Та й чоловіки зовсім інакше ставляться до жінок, які заробляють самостійно, навіть якщо їхній дохід невеликий. Тому не потрібно позбавляти жінку того, без чого їй складно поважати себе;

5. Розуміння і повага. Для жінки це означає, що чоловік буде вислуховувати її, а не відмахуватися від її переживань і труднощів як від дрібниць, які не заслуговують на увагу, а також буде цікавитися її думками на той чи інший рахунок.

Більш того, якщо чоловік задовольняє жіночу потребу в розумінні та повазі, то він автоматично стає на щабель вище в її очах. Вона буде готова проявити повагу у відповідь, а це – саме те, що потрібно чоловікам.

Отже …

Це лише основні поняття, які освітлюють те, чого хочуть жінки. Звичайно, вони можуть відрізнятися і доповнюватися в залежності від індивідуальних потреб і особливостей. Але суть в тому, що ми чоловіки тільки виграємо, якщо навчимося розуміти і задовольняти (в рамках розумного звичайно) бажання своєї жінки. А значить, воно того варто. Тому не переставайте пізнавати прекрасну стать!

Вам може сподобатися

Коментарів 2

Залишити коментар