10 вчинків, які прикрашають справжнього хлопця
02.01.2015 Коментарів 0 3305 Переглядів

10 вчинків, які прикрашають справжнього хлопця

Хто б сумнівався, що пора лицарів та джентльменів пішла в небуття. Я не маю на увазі дуелі та фраки з ковпаками. Я про ті якості чоловіків, які зараз практично не зустрічаються в повсякденні.

Називайте мене старомодним, але я вважаю, що нам, сучасним модним хлопцям, було б непогано навчитися деяким вчинкам, які зазвичай приписують джентльменам.

Тим паче, більшості дівчатам такі знаки уваги ой як подобаються. Наша джентльменська поведінка взагалі заставляє їх серця тріпотіти, мов вогник на вітру.

Дівчатка не перемикайте, вам також, думаю, буде корисно довідатись або порівняти чи роблять бодай деякі з цих вчинків ваші кохані.

1. Притримати двері

Хіба ж це так важко? Відчинити та пропустити дівчину першою. Лише не робіть це як напоказ, такі вчинки повинні увійти у звичку. Те ж саме стосується стільців за столом, дверцят авто чи підняття важких речей.

2. Подзвонити, якщо сказав, що подзвониш

Ніяких відмазок та виправдань, якщо сказав, що набереш її, то так і роби. Дівчата люблять щебетати по телефону, тому вони будуть чекати, і чекати, і чекати твого обіцяного дзвінка. І якщо розповісти особливо-то нічого, то набери просто тому, що сказав, що подзвониш. Вона точно знайде про що полялякати.

3. Уникати натяків

Немає нічого більш приємного для дівчини, аніж хлопець, який не «ходить навколо». Натяки та алегорії, то більше прерогатива дівчат. Мужчина повинен говорити прямим текстом.

4. Зустріч з її батьками та друзями

Що тут такого? Знайомство із батьками та друзями дівчини не зв’язує вас кровною клятвою женитися чи все життя відповідати перед ними. Навпаки, радійте, що дівчина вважає вас настільки достойним, щоб познайомити зі своїм близьким оточенням.

5. Публічні прояви симпатії та любові

Дівчата люблять виставляти стосунки на показ. Хлопці ж навпаки, від цього нам може стати незручно та некомфортно. Ідеальним варіантом в такому випадку – легкі прояви любові. Взяти за руку, обійняти за талію чи поцілувати у щічку – це ж не важко, правда?

6. Переконатися, що вона дісталася дому

Посадили в таксі, провели до під’їзду чи добиралась з далекої дороги сама. Не полініться подзвонити чи написати і запитати як доїхала і чи все добре.

7. Запропонувати свій одяг

Старий як світ вчинок, частенько у фільмах можна побачити, та все одно не всі ми так вчиняємо. Накинути свою куртку аби дівчина не замерзла і почувалась у безпеці. Заробляйте бали такими простими і в той же час вагомими методами.

8. Візьміть таксі, коли йде дощ

Ми ж прекрасно розуміємо, що дівчатка для нас стараються гарно виглядати: каблучки, макіяж, гарна зачіска… Дощ, сніг, вітер чи ожеледиця дуже впливають на цей вигляд. І якщо нам в шапці та черевиках зручно пересуватися, то прекрасній половинці ой як непросто. Не шкодуйте пару гривень на таксі, замість того, щоб в тягнути свою пасію додому в снігопад, по льоду і в мороз.

9. Виручити у незручній ситуації

Ой як же вони їх люблять ті незручні ситуації. І хто ж як не ми можемо прийти на допомогу, проявити кмітливість і виручити дівчину зі скрути.

10. Увага та повага до її думки

Жінки знають (може відчувають) коли ми не сприймаємо їх слова серйозно. Будь-які стосунки – це дві людини, а значить різні думки та світогляди. Не можна заставляти когось танцювати під власну мелодію… Слухайте, вникайте, розумійте і поважайте.

Це тільки 10-ка вчинків, але ж їх є значно більше. А як ви вважаєте, повадки лицарів та джентльменів ще зустрічаються у сучасних хлопців?

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!