11 речей, які хороші в теорії, але не на практиці
15.01.2015 Коментарів 0 2172 Переглядів

11 речей, які хороші в теорії, але не на практиці

Усі ми прекрасно розуміємо, що між словом і ділом часто виникає безмежна прірва, а наші бажання не завжди збуваються як ми цього хочемо. Ось, наприклад, 11 теоретично можливих речей, які в реальності стаються (чи могли б статися) зовсім по-іншому:

1. Кіношні марафони

Теорія: Сидіти протягом 12 чи більше годин втикати фільми типу «Володар перснів», «Зоряні війни», «Хоббіт» із купою чіпсів, попкорну чи інших снеків, переживаючи кожен момент стрічки.

Реальність: Скоріше за все, уже після перегляду 1,5 фільмів вам набридне і захочеться прогулятися, поспати або ж зайти і почитати статті на моєму блозі.

2. Завести домашню тваринку

Теорія: Ой, він такий милий, пухнастий, гарнюній. А які оченята, а як я його буду любити, а як він мене любитиме, ми будемо найкращими друзями.

Реальність: Барсік виріс і клопоти по догляду за ним тобі починають ставати поперек горла, особливо коли приходиш замучена(ний) з роботи. А ще шерсть, погризені/поцарапані дивани/обої/тапочки, часте недосипання. Та зате він гарнюній…

3. Екранізація улюбленої книги

Теорія: Бестселер, який ви перечитали уже незліченну кількість разів невдовзі буде увіковічений у вигляді фільму. Герої книги із вашої уяви перенесуться на екран.

Реальність: Ну який бовдур витратив тонни бабла, щоб так бездарно зняти фільм. В результаті – повне розчарування і пригнічення.

4. Зомбі апокаліпсис

Теорія: Ви та ваш найкращий друг/подруга будете трощити черепа зомбі та жити рухаючись вздовж дороги. Безліч пригод вам гарантована, а ще ви будете готуватись до довгого та важкого виживання у новому світі.

Реальність: День 1 – Ви мертві

5. Новорічні плани

Теорія: Чудовий час для того, щоб розпочати все з чистого аркуша. Цей рік точно буде роком змін у вашому житті. А можливо, в кінці року у вас ще й інтерв’ю візьмуть, на кшталт «Як я назавжди змінив(ла) своє життя цього року».

Реальність: Уже березень надворі, а ви не пам’ятаєте яким мав бути ваш перший крок назустріч новому життю.

6. Показати друзям прикольне відео

Теорія: «Ну нічого собі, та це ж крутяк, найкраща відяшка, яку я бачив за останні декілька місяців. Ахахах, Thumbs up! Смайлик, смайлик»

Реальність: «Ну, і коли тут буде шось прикольне?»

7. Ніяких солодощів

Теорія: Із завтрашнього для я перестаю купувати собі щодня шоколадні батончики, тортики чи випічку. Час доглянути власне тіло.

Реальність: Минуло 2-3 дні – мабуть, я був(ла) занадто категоричним, можливо, не потрібно повністю відмовлятися. Ну я сьогодні лише один тортик скуштую, завтра батончик та булочку і все…

8. Заняття спортом

Теорія: Всі лише вміють, що патякати, а я візьму і запишуся в спортзал, почну бігати, куплю гантелі, почну вдома качати прес.

Реальність: Щось я уже занадто із себе знущаюся, треба поберегти молодий організм і не виснажувати його різними дурацькими вправами.

9. Гарний манікюр

Теорія: Ідеально намальовані нігтики, яким будуть заздрити і дивуватися всі подруги.

Реальність: Ви непорушно просиділи 2 години, нічого не робили і не торкалися, але якогось біса вони замазались, зіпнулися, треба перефарбовувати.

10. Вивчення мови онлайн

Теорія: Ви їдете в Лондон розмовляєте з усіма англійською, і вони вас прекрасно розуміють, та не можуть повірити своїм вухам, що вам вдалося так досконало вивчити мову самостійно, та ще й в онлайні.

Реальність: Ви ще пам’ятаєте що таке Hello та Thank’s, але побудувати якесь простеньке речення не в змозі.

11. Комунізм

І без того все ясно.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!