14.02.2012 1 коментар 3 3021 Переглядів

Моє відео-привітання з Днем Св. Валентина

Вслід за віршиками до дня всіх закоханих, які можна знайти тут, пропоную вам ще одне моє вітання. Воно направлене абсолютно всім людям, бо не важливо чи закохані ви в дану мить, ви 100-відсотково знаєте, що таке кохання, кожна людина знає.

Привітання вам, можливо видасться незвичним, бо зроблене воно у вигляді відео. Тому після самого відео приводжу текст привітання, який було використано. Також буду вдячний, за розповсюдження даного відео в соцмережах.

"Якщо у вас хороший інтернет краще виставити якість зображення на 720р HD."

Ось воно, це дивне і радісне свято. Дивне, бо відзначають його закохані, для яких кожен день любові і без того є святом. Радісне, бо День Святого Валентина це привід згадати, до чого прагне кожна людина. У цей день варто посміхнутися, озирнутися і, нарешті, побачити того, кому судилося бути поруч. Кращої причини годі й знайти!

Кохання приходить завжди вчасно. Воно не помиляється. Закохані зустрічаються не випадково. Це може бути незрозумілою і загадковою несподіванкою, але ніколи не буває випадковістю. Адже закохані відчувають, що вони були разом ще до того, як зустрілися. Уві сні, у мріях… А зустріч – результат очікування. І так багато хочеться сказати одне одному!

Навіть ті, хто не зустрів кохання повинні святкувати. Годі брехати собі. Ви так само заслуговуєте на любов, як і будь-хто інший. Головне не втрачати надії. Я ж не втрачаю…

Давайте в цей день говорити про любов. Будемо говорити один одному, те, що відчуваємо. Давайте говорити це кожного дня! І щодня робити це поглядом. Ти дивишся на мене, і я чую твої слова, хоча ти їх не промовляєш. Я знаю, ти так само чуєш мої слова. Ми розмовляємо мовчки. Це під силу тільки тим, хто кохає.

Завтра буде новий день. Вже не потрібно буде вітати один одного. Але всі ми будемо продовжувати мовчки говорити про любов. Кожен день, кожен погляд, кожну мить … Так я розумію щастя. А як розумієш його ти?

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Любов
    Лютий 15, 14:22 Відповісти
    Дуже гарне привітання!Справді починаєш задумуватись,що кохання-це найважливіше і найпрекрасніше,що подарував людині Бог!

Залишити коментар