Віддалена робота. Думаєте це просто?
[singlepic id=104 w= h= float=center]
Багато хто із “підкорювачів” інтернету все частіше й частіше замислюється про так звану віддалену роботу (удаленную работу). На перший погляд здається, що все досить просто й легко. Але…
Віддалена робота стала достатньо популярною останнім часом. Людина, працюючи по своєму індивідуальному графіку може зробити набагато більше, якщо вона знаходиться в офісі. Для всіх, хто працює вдома є можливість відчути себе більш “вільним”. Відразу знаходиться час на відпочинок та інші справи.
Вроді немає нічого надто складного якщо знаєш свою справу і виконуєш її із задоволенням. Тим паче сидиш вдома, де тобі тепло, затишно, комфортно. Що може бути кращим? Однак, крім позитивних сторін, у віддаленої роботи є і свої мінуси. І з часом, ти сам починаєш відчувати, що проблем в такій роботі, також вистачає.
Навіть якщо вам дуже пощастило і вдалося знайти високооплачувану віддалену роботу, це ще зовсім не значить, що буде легко працювати вдома. Найбільшим «тягарем» можна назвати відповідальність за зроблену роботу. Оскільки ви, тільки ви і ніхто крім вас, несете повну відповідальність за виконану роботу, вчинки та поведінку. Тут не вдасться перекласти все на чужі плечі.
Преходячи на віддалену роботу, багато хто помічає, що не може нормально працювати, якщо його не контролюють. Увесь день людина, як правило, відпочиває, а ввечері здивовано усвідомлює, що практично нічого не було зроблено. Як же бути у такому випадку?
Існує лише одна відповідь на це запитання – потрібен самоконтроль, потрібна самодисципліна. А так як такі риси притаманні не кожному, то можна зробити висновок, що в значній мірі на можливість працювати віддалено впливає характер самої людини. Якщо людина не здатна керувати і правильно розподіляти свій робочий час, контролювати темп роботи, постійно відволікається на різні речі (аська, соціальні мережі, скап і т.п.), то їй буде дуже важко працювати вдома. І потрібні будуть значні зусилля, щоб перебороти самого себе і не потягнути курсор миші до такого одночасно бажаного та забороненого плоду.
Ще одним недоліком віддаленої роботи можна вважати постійні відволікання з боку дружини (чоловіка). Адже навряд чи хтось із них буде розуміти, що ви саме працюєте за комп’ютером. Вони скоріш за все не будуть сприймати цю роботу серйозно. Це вже не говорячи про дітей. Більше того, тепер до ваших обов’язків можуть приплюсуватися ще й прибирання, миття посуди, похід у магазин. Бо оскільки уже цілий день сидиш дома перед монітором – то значить нічим таким важливим не зайнятий. Хоча якщо глянути з іншого боку, то всі відволікання і не сприйняття вашої роботи вдома, можуть бути залагоджені, в залежності від характеру ваших стосунків із людьми, з якими живете.
Ну як вам? Ще не страшно? А ви сподівалися, що буде легко? Перед тим як переходити на віддалену роботу, думаю, варто спочатку спробувати попрацювати паралельно в Інтернеті. Якщо у вас буде виходити, то поступово можна збільшувати час затрачений на віддалену роботу. Багатьом людям подобається варіант із суміщенням основної роботи та підробітку у інеті. У всякому випадку, вирішувати чи підходить вам робота на дому, це тільки у вашій компетенції.
*****
Законодатель различает добровольный и принудительный порядок ликвидации юрлица. Принудительная ликвидация юридического лица выполняется на основании решения суда (арбитражного суда).
Ваш Олександр Дадак
Коментарів 0
Ще немає коментарів!
Ваш коментар може бути першим comment this post!