26.03.2011 Коментарів: 8 0 1793 Переглядів

Конкурс “Запропонуй ідею для статті”

[singlepic id=210 w= h= float=left]

Привіт! Ну що ж, нарешті я наважився провести у себе на блозі перший конкурс. Довго думав, вибирав, який же конкурс має відкрити одноіменну рубрику, так як ідей є ще безліч, і все-таки вирішив зупинитися на цьому. Доречі, рекомендую вам відразу підписатися на нові статті через RSS або E-mail, так як планую і надалі проводити різні цікаві конкурси. Отож, перейдемо до суті…

Умови конкурсу є надзвичайно простими. Все, що від вас вимагається – це трішки напрягти свою сіру речовину і подумати про те, що було би цікаво почитати на сторінках даного блогу. Отже, умови:

 1. Запропонувати 3 назви статей, які так чи інакше мали би відношення до тематики даного сайту. Хто до цих пір не знає, про що сайт, раджу переглянути сторінку “Про блог“.
 2. Написати свої 3 ідеї статтей в коментарях до цього запису.
 3. Пишіть уважніше! Для того, щоб ваші пропозиції назв статтей не повторювалися, краще також перегляньте цю сторінку та перевірте себе.
 4. Я оберу одну людину – переможця, який, на мою думку, запропонує найбільш цікаві ідеї. Але не спішіть, краще подумайте та придумайте заголовки статтей, які будуть цікаві не лише вам особисто, а й широкому загалу.
 5. В суботу, 2 квітня 2011 року, я оголошу ім’я переможця. Ця людина отримає від мене приз – 30 грн (або ж їх еквівалент в іншій валюті). Думаю непогано, по 10 грн за ідею.
 6. Призовий фонд я перерахую на ваш гаманець в системі WebMoney або ж поповню вам рахунок мобільного.

Думаю, все справедливо та прозоро. Якщо виникли запитання, то ви знаєте як зв’язатися зі мною. Розумію, що призовий фонд комусь може здатися смішним, але зачекайте, блог тільки “стає на ноги”, все ще попереду. Чекайте нових конкурсів та призів!

Для спонсорів
Якщо вас зацікавив даний конкурс і ви хотіли б стати його спонсором, та додати до призового фонду свої “5 копійок”, тоді ласкаво прошу! Взамін я опублікую нижче активне посилання на ваш блог чи сайт.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 8

 1. Владислав
  Березень 27, 16:07 Відповісти
  ехх. за 30 гривень не дуже хочеться напрягати сіру речовину, але попробую.. 1)першоквітневі жарти(тема актуальна) 2)де відпочити влітку 3)поради для корисного способу життя
  • danc1r0k
   Березень 27, 21:20 Відповісти
   Можливо 30грн для когось це тепер і не гроші, але все-таки, на дорозі не валяються. Дякую, варіанти приймаються.
 2. Петро
  Березень 28, 15:32 Відповісти
  Я пропоную тему: "заробіток в інтернеті" і описати способи заробітку які є сьогодні. Дослідити, Які реальні, а які відносяться до тих на яких заробляє хто завгодно тільки не ти! :) Ну як? Тягне на трицяточку?
  • danc1r0k
   Березень 28, 16:00 Відповісти
   Перечитай умову №1 уважніше. Про заробіток в інтернеті і без того є більш ніж достатньо сайтів. Так що, чекаю на спробу номер 2 )
 3. Nawro
  Квітень 01, 10:02 Відповісти
  Хоча на вулиці вже і трішки відчувається подих весни і всіх волею чи неволею тягне на щось духовне, романтичне та неземне, я все ж таки хотів би запропонувати більш життєві та реальні теми, які за замовчуванням повинні хвилювати молодь, яка прагне розвиватися як матеріально так і духовно. Отже: 1. Чи не вважаєте ви, що на даний час вищу освіту здобути в Україні занадто просто, що в свою чергу спричиняє її "знецінення". 2.Як бути. Повірити у мінливі можливості стати кимось на Батьківщині, чи присвятити себе фізичній праці за кордоном. 3.Проживати кожен день як останній, чи все ж таки відкладати все "на потім", не знаючи, звичайно, чи це "потім" настане.
 4. zoer
  Квітень 01, 10:44 Відповісти
  Здравствуйте,Александр. Предлагаю такие темы: 1. Счастливый человек тот, который живет настоящим. 2. Социальные сети вытесняют живое общение. Это проблема или достижение современности. 3. Настоящие друзья познаются в беде или в радости? (Ведь поддержать в трудную минуту близкого человека легко, когда у тебя все хорошо, а вот искренне радоваться за других не все умеют.)

Залишити коментар