09.04.2011 1 коментар 0 1277 Переглядів

До Яндекс гаманця відтепер можна підключати українські банківські карти

Популярна система електронних платежів «Яндекс.Гроші» вийшла за межі Росії. З 31 березня для оплати послуг і товарів на сайті «Яндекс.Гроші» можна користуватися картами будь-яких банків СНД, комісія за платежі не знімається. Можна просто “прив’язати” свою банківську карту до рахунку у «Яндекс. Гроші». Досить буде ввести її CVV/CVC-код і підтвердити операцію, після чого потрібна сума відразу ж буде списана з рахунку і переведена в інтернет-магазин.

Рахунок у “Яндекс.Гроші” може відкрити будь-який зареєстрований користувач Яндексу. Ця система платежів дає можливість переказу коштів з рахунку на рахунок, оплату товарів в мережі. «Яндекс. Гроші» співпрацюють з більш як 3000 Інтернет-магазинів. Цією віртуальної валютою можна заплатити за Skype, подарунки друзям у соцмережах, безліч інших послуг і товарів. Платежі здійснюються переважно в рублях, якщо потрібна інша валюта, оформлюється окрема віртуальна картку.

Поповнити свій гаманець в країнах СНД можна буде готівкою через системи CONTACT і anelik, де приймається українська валюта, а перевести «Яндекс. Гроші» буде можливо через офіси CONTACT і migom (комісія становитиме 1,5-2%).

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. тарас
    Грудень 17, 11:27 Відповісти
    А як вивести гроші з яндекса.Так щоб попростіше,наприклад митєво переводити на карточку укр.банків чи може є карточка яндекс?? Дякую.

Залишити коментар