30.03.2011 Коментарів 0 0 1080 Переглядів

SMS-інформування про здійснення операцій в “Яндекс Гроші”

На днях було введено систему SMS-повідомлення від Яндекс. Тепер інформація про всі операції з Яндекс грошима надходитиме на мобільний власника електронного рахунку. У корпоративному блозі компанії повідомляється, що послуга обходитиметься у 20 рублів на місяць (5-6грн).

Процес майже такий самий, як банківське SMS-інформування: коли гроші надходять, ви одержуєте СМС, коли витрачаєте або переводите на інший рахунок, вам також надходить повідомлення на сотовий. Якщо вам потрібні SMS тільки про поповненнях рахунку або тільки про ваші витрати, можна вибрати щось одне – ціна послуги не залежатиме від кількості повідомлень.

Кожне СМС інформуватиме про баланс на рахунку, отже ви завжди знатимете, скільки коштів у вас залишилося. СМС-інформування особливо зручне для тих, хто користується відкладеним платежем. Коли кошти надходитимуть з банкомату або терміналу на електронний рахунок Яндекс Гроші виконають ваше розпорядження, ви відразу ж про це дізнаєтеся.

Підключитися до послуги можна прив’язавши свій мобільний номер до рахунку в Яндекс Грошах. На разі сервіс доступний лише для російських номерів телефонів, але планується розширити дію послуги й на сусідні країни. Підписатися можна на будь-який термін: місяць, три місяці, півроку або рік.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!