04.01.2011 Коментарів: 2 0 2118 Переглядів

Як оцінити якість постів в блозі? 7 порад.

[singlepic id=110 w= h= float=center]

Привіт, це знову я, ось і минув Новий Рік. Сьогодні у першому пості 2011 року хочу запропонувати вам сім порад для оцінки якості постів у блозі. Можливо, комусь вони будуть дуже корисними, а комусь – ні. Ви прочитайте і тоді вирішуйте.

Отже, порада перша – Заголовок повинен бути яскравим. Перечитайте заголовок і подумайте, чи зможе він зацікавити вашу аудиторію. Чи є в ньому якась інтрига, яку хочеться розгадати? Було б взагалі чудово, якби заголовок містив ключові слова статті.

Порада друга – Відображайте суть статті в першому ж абзаці. Якщо ви хочете, щоб на вашу статтю посилалися, то потрібно пам’ятати про те, що в розсилках частіше за все відображається саме перший абзац. Тому, нехай з перших же слів буде зрозуміло, про що піде мова в статті. Перший абзац, як і заголовок, повинні привертати до себе увагу і викликати інтерес.

Порада третя – Вибирайте близьку вам тему. Не пишіть про те, в чому абсолютно не розбираєтесь, інакше ризикуєте потрапити в халепу, і в кращому випадку, в очах своїх читачів виглядати дилетантом, в гіршому ж – вас просто засміють. Зверніть увагу, чи не забагато в тексті «води», чи ясно ви висловили те, що хотіли донести до читача. Перевірте, чи ви часом не захопились в процесі написання якими-небудь сторонніми питаннями і чи не відійшли в сторону від заданої теми статті.

Порада четверта – Обрана тема повинна бути не тільки близька автору, але й цікава читачам. Проаналізуйте аудиторію. У вас є люди які уважно стежать за вашим блогом? Почитайте їх блоги (якщо такі є), про що вони думають, чим займаються, що їх хвилює? Підсумки такого аналізу дозволять припустити, наскільки популярним стане ваш пост.

Порада п’ята – Вказуйте джерела даних вашої статті. Посилання на шановані в інформаційному суспільстві джерела додадуть вашій роботі особливої ваги та презентабельності. Ваша стаття, підкріплена таким образом, буде вселяти довіру.

Порада шоста – Використовуйте теги. Щоб збільшити кількість посилань на ваш пост, вам варто потурбуватися про використання ключових слів у статті. Найбільш оптимальним був би варіант включення слів саме у тому вигляді, в якому могли їх вводити в пошуковику ваші потенційні читачі.

Порада сьома – Не публікуйте статтю відразу ж (якщо тільки ця стаття не містить надважливої інформації та не терпить зволікань). Найчастіше тексту потрібно «вилежатися». Поверніться до статті пізніше, перечитайте її «свіжим» поглядом. Це чимось схоже на будівництво будинку, а саме його основи – фундаменту. Після того як залили фундамент, потрібно почекати поки він вистоїться, причому постійно поливати його водою. І під час поливу фундаменту він аж шипить та вбирає у себе воду, стає міцнішим.

Так само і з статтею, в неї потрібно додавати свіжі думки, дописи. Тоді вона буде більш «живою». Швидше за все, після того як ви перечитаєте статтю вдруге, ви багато що підправите, відкорегуєте, а можливо й взагалі передумаєте її публікувати. Адже мета статті – не в тому, щоб швидко її написати і відразу ж викласти на сайт, а в тому, щоб статтю прочитало та обговорило якомога більше людей.

Поради, скажем так, перевірені особисто, і є моєю власною оцінкою, можливо ви з чимось не згідні, маєте що додати чи навпаки, щось покритикувати. Прошу відписуватися в коментарях ваші думки з цього приводу.

*****

Решили соорудить возле дома подземный гараж? Тогда без спецтехники вам не обойтись. Аренда экскаватора-погрузчика может стоить не дорого, если, конечно, знать, где заказывать.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 2

  1. ahawks
    Січень 04, 23:46 Відповісти
    Цікава стаття, хоча на мою думку, якщо замість слів "поради" йшли підзаголовки, які вітображали б сутність самих пунктів.
  2. Валодя
    Січень 05, 19:42 Відповісти
    Спасибо очень полезная статья. Я совершил уже много ошибок - пора исправляться

Залишити коментар