22.01.2011 1 коментар 0 1160 Переглядів

Особисті висновки щодо результатів “роботи” webo.su

Привіт! Давніше я писав пост про сервіс підвищення показників тІЦ та PR – webo.su За огляд їхнього сайту вони обіцяли безкоштовно зареєструвати мій сайт в 5570 білих! каталогах. І як результат пузомірки мали піднятися наступним чином: тІЦ від 10 до 20 і PR від 1 до 3. Я на свій страх та ризик вирішив спробувати, що воно таке. Сьогодні ж хочу поділитися результатами їхньої “роботи” якщо це так можна назвати. Взагалі це важко назвати результатами, ще важче це назвати роботою, ну просто язик не повертається і все.

Після того як я написав огляд їхнього сайту, та зареєструвався у них на безкоштовний прогін по каталогах все затихло. Таке враження, що хлопці мають там нескінченну кількість заявок і просто не встигають їх всіх опрацьовувати. Або ж як варіант – там лише 1-2 чоловіка, які зібрали таку собі базу таких собі каталогів. Отже, аж через тиждень після публікації посту про них, мені надійшов лист, в якому зазначалось, що “найближчим часом почнеться реєстрація Вашого сайту в 5570 білих каталогах”. А по закінченні виконання послуги, на е-мейл буде надіслано детальний звіт про виконану “роботу”.

Йдемо далі, ще через 4 дні мені надійшов лист, який важко було назвати детальним звітом. У ньому зазначалось, що мій сайт успішно добавлений в каталоги та найближчим часом показники тІЦ та PR повинні підвищитися. Одночасно мені на почту прийшло біля 400 листів (більшість з них попали в спам). Так ось, глянувши на ті каталоги, мені стало трохи моторошно, та за таке Яндекс без будь яких питань може поставити сайт під фільтр. Але надія, що цього не станеться жевріла у мені, адже більше половини сайтів потребували зворотного посилання, для деяких потрібно було підтвердити реєстрацію, що я з чистим серцем НЕ зробив. Але мушу вказати, що десь так 25-30 більш-менш нормальних каталогів там все таки було, та цим аж ніяк не можливо підняти тІЦ та PR до обіцяних висот.

Після такого “експерименту”, я вкотре зрозумів, що безкоштовний сир – лише в мишоловці! І я щиро співчуваю, тим людям, які також попалися на цю вудочку. А ще більше жаль мені тих – то заплатив за це гроші. Нехай і невеликі, але повірте, за такий сервіс навіть 150 рублів не варто давати.

Хочу зазначити, що все викладене в даній статті, є лише моєю власною суб’єктивною думкою. Ви можете погоджуватися або ж бути не згідними з нею, то справа ваша.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

1 Коментар

Залишити коментар