29.01.2011 Коментарів 0 0 1251 Переглядів

Внутрішні посилання та перелінковка

[singlepic id=127 w= h= float=center]

Не поспішайте лякатися цих надрозумних слів, насправді все не так страшно як малює вам ваша уява. Внутрішні посилання на блозі – це дуже корисна річ для оптимізації сайту. Внутрішня перелінковка за допомогою посилань здійснюється досить легко, зазвичай, встановивши собі на блог (якщо він на WordPress) парочку плагінів. Але давайте спочатку розберемося, які основні завдання покладені на внутрішні посилання на сайті.

Отже, основні завдання внутрішніх посилань виражаються у двох функціях:

  1. Навігаційній
  2. Передавальній

Навігаційна функція внутрішніх посилань на сайті – це один з методів прискорення переходу користувачем з однієї сторінки сайту на другу. Якщо користувач перейшов на сторінку вашого ресурсу в пошуках певної інформації, а на даній сторінці міститься посилання на інші сторінки вашого сайту з не менш цінною та цікавою інформацією, тоді відвідувач, швидше за все, перегляне її також. Все залежить від якості початкової інформації. Чим вона краще, тим більший шанс того, що користувач буде переходити по сторінках вашого блогу і надалі, та й узагалі повернеться на проект.

Навігаційне завдання також виконує меню. Якщо навігація логічно і правильно розбита на розділи і назви розділів в точності відповідають темі вашого сайту, тоді відвідувач також буде приділяти увагу навігації і буде старатися переходити на розділи, які його цікавлять.

Передавальна функція внутрішніх сторінок полягає в передачі статичної ваги однією сторінкою вашого сайту іншій сторінці. Даний метод штучного нарощування статичної ваги є абсолютно безкоштовним, але не настільки потужним, як нарощування статичної ваги за допомогою зовнішніх посилань.

[singlepic id=128 w= h= float=left] Кожна сторінка сайту має свою статичну вагу і не важливо, чи ця сторінка стара (давно розміщена) і на неї посилаються багато сторінок, чи може сторінка тільки що була створена і проіндексована пошуковою системою. Будь-яка сторінка має свою статичну вагу, у нових сторінок ця вага менша, але вона все одно присутня. А за допомогою внутрішніх посилань можна штучно збільшувати або зменшувати статичну вагу однієї або ж відразу декількох сторінок.

У даному випадку потрібно знати основні правила перелінковки сторінок. Перелінковка буває двох основних видів, всі інші – це лише похідні від цих двох.

Отже, Ієрархічна перелінковка представляє собою спосіб підвищення статичної ваги однієї або декількох сторінок сайту. Для цього потрібно посилатися усіма сторінками сайту на дану сторінку (сторінки, якщо їх декілька).

Циклічний метод перелінковки – це другий основний спосіб. Він полягає у наступному: одна сторінка посилається на наступну, наступна на наступну, і так по колу, в даному випадку статична вага сторінок збільшується рівномірно.

Також, коли ви ставите посилання на іншу сторінку, не забувайте про анкор, адже слова, якими ви посилаєтеся на сторінку сайту відіграють велику роль для пошукової системи.

І наостанок хочу написати декілька слів, зробити невеличкий анонс. Як відомо ось ось уже наближається свято всіх закоханих – День Святого Валентина. Саме тому я майже закінчив невеличку добірку статтей про це чудове свято, вам обов’язково буде цікаво їх прочитати. А щоб нічого не пропустити підписуйтеся на оновлення сайту через E-mail або ж RSS.

Статтю на російській мові читайте тут: http://pacific-capitals.com/vnutrennie-ssyilki-i-perelinkovka/

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!