16.03.2011 Коментарів: 4 0 1318 Переглядів

Такий довгоочікуваний АПдейт тІЦ

[singlepic id=196 w=300 h=225 float=left]

Знаю, що трішки не по темі блогу, але я просто мушу поділитися радістю з іншими блогерами та читачами. Сподіваюся ви знаєте, що цієї ночі, 16.03.2011, відбувся АПдейт тематичного індексу цитування Яндексу.

І з радістю хочу констатувати, що він приніс моєму блогу першу 10-ку. Так що всі мої старання та сподівання не виявилися марними. Я задоволений як слон…ні, як два слона вкупі :). Будемо сподіватися, що і Google не буде відставати від Яші й також нас скоро порадує апдейтом PR.

Звичайно високі пузомірки – це добре, але як би там не було, думаю, дуже гнатися за тІЦ та PR не варто. Набагато важливіше – це відвідуваність, яку я намагався, намагаюся і буду намагатися підняти. Ставлю собі це завдання пріоритетом номер 1. Все-таки чим більша кількість людей, які читають твій блог, тим приємніше. Ось така, моя суб’єктивна думка.

На десерт хочу вам запропонувати дуже веселе відео про малюка, який радіє рваним папірцям:

[youtube]tzEuqs2niIM[/youtube]

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 4

 1. gorih
  Березень 16, 22:57 Відповісти
  Вітаю! А якісь закупки посилань засосовувались чи прогон по каталогам? Бо мені здається, що трафік на блог також вплинув на тіц
  • danc1r0k
   Березень 16, 23:10 Відповісти
   Дякую! Ні, нічого не закуповував, лише прогон по декільком каталогам, та десь 50-60 посилань із форумів. Хоча, я згідний, трафік також мав вплинути.
  • danc1r0k
   Березень 18, 19:11 Відповісти
   ууу...круто, вітаю! Бачу Яндекс багато кого порадував цим апом )

Залишити коментар