28.12.2010 1 коментар 0 1204 Переглядів

Пара простих, але дієвих порад, по збільшенню популярності блогу.

[singlepic id=107 w= h= float=center]

Звичайно ж кожен блогер думає про те, як зробити так, щоб його статті читало якнайбільше людей. По суті, це і є метою, адже коментарі та відвідування блогу, підстьобують автора публікувати нові замітки. Читачі – це те, заради чого блог створюється в принципі, немає читачів – немає мотивації, зникає настрій, і блог просто вже нікому не потрібен.

Варіантів притягнення на свій ресурс читачів досить багато. Я ж хочу розказати про прості, але справді дієві способи, які не потребують жодних фінансових затрат. Притримуючись цих правил, можна непогано підвищити відвідуваність власного блогу. Приміром, Актуальність це запорука відвідуваності, а значить і популярності. Але варто відзначити, що актуальність – не є запорукою постійної відвідуваності. Та якщо примудрятися щоразу писати на тему, яка в даний момент цікавить більшість людей, звичайно буде підвищуватись відвідуваність блогу та кількість постійних читачів, які в свою чергу, будуть запрошувати своїх друзів на ваш блог.

Розглянемо підняття відвідуваності за рахунок створення цікавих заголовків. Як не дивно, але велика кількість блогерів не звертають на це уваги й не приділяють цьому питанню належну увагу, а даремно. Навіть якщо твоя стаття в рази цікавіша, ніж у когось іншого, то читач все одно клікне на більш цікавий заголовок, адже спочатку він бачить заголовки і тільки потім текст. Тому, я вважаю, що є дуже важливо «впіймати» читача саме в момент перегляду заголовків. У цьому випадку спрацьовує природна цікавість людей. Їм куди більш цікаво натиснути, на статтю із нестандартним, інтригуючим заголовком, де, можливо,на них чекає щось нове.

Люди, які давно займаються блогами не залишають своїм читачам вибору, пропонуючи їх переміщатися по ресурсу посторінково. А робиться це все для того, щоб людина по ходу просування заходила на цікаві статті із досить оригінальними назвами. Саме тому не раджу вам робити помітний заголовок, а самій статті постити відверту нісенітницю, це лише викличе відразу у читача. І більше, при такому способі ведення справ, цього відвідувача ви не побачите. Якщо вже пишете статтю, то абсолютно все – починаючи заголовком і закінчуючи «тілом» статті повинно бути цікаве.

Ось так. Сподіваюся мої роздуми допоможуть, направлять в правильне русло блогерів-новачків. І пам’ятайте, нічого не дається просто, все потрібно заслужити, і відвідуваність блогу та постійні читачі не є виключенням. Дякую, бувайте!

*****

Если вы хотите чтобы ваш сайт был мега-популярным, тогда нужно запастись терпением и трудится в поте лица. Но иногда все равно приходится тратиться на раскрутку и продвижение сайтов, ведь только так можно добиться необходимых позиций в поисковой выдаче.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Strikestar
    Грудень 29, 14:27 Відповісти
    Правильно подобраный заголовок для статьи - наполовину придаст успешности не только самому посту, но и всему блогу в целом :wink:

Залишити коментар