30.12.2010 Коментарів: 8 0 1414 Переглядів

Сервіс Webo.su для підвищення тИЦ та PR

[singlepic id=108 w= h= float=center]

Доброго дня! Знаю, що у всіх уже передноворічний настрій, і більшість блогерів пишуть на сайтах про свої досягнення та плани на наступний рік, та я все-таки вирішив написати статтю, про один дуже цікавий, дешевий, а за певних умов – безкоштовний, сервіс, призначений для підняття тИЦ та PR.

Сам сервіс знаходиться за адресою webo.su та надає наступні послуги:

1. Реєстрація сайту в 5570 «білих» каталогах. Завдяки цій реєстрації хлопці обіцяють підняття тИЦ від 10 до 20 і PR від 1 до 3. Вартість такої послуги становить 150 російських рублів (це близько 40 грн.). Термін прогону по каталогу складає 3 дні.

Але існує також фішка безкоштовності даної послуги. Для того, щоб отримати прогін блогу по 5570 каталогах безкоштовно, потрібно мати власний блог та написати на ньому невеличку замітку (ось наприклад як ця) про даний сервіс. Потім всього лише заповнити форму для реєстрації у них на сайті.

2. Реєстрація сайту в соціальних закладках. Всього 122 закладки. Обіцяне підняття тИЦ повинно скласти до 10, а PR – від 1 до 2. Вартість даної послуги у них на сайті оцінюється в 100 руб. Ефект дещо нижчий, але і ціна менша.

3. Реєстрація сайту в 1745 дошках оголошень. Підвищення тИЦ повинно скласти від 10 до 20 пунктів, а PR – від 1 до 4. Вартість послуги – 200 руб.

4. Реєстрація сайту в 1047 каталогах статтей. Це забезпечить збільшення цільового трафіку; просування будь-яких сторінок сайту, а не тільки головної сторінки; просування практично по всім частотам запитів. Вартість складає 700 руб., а результат: тИЦ – від 10 до 50, PR – від 1 до 4.

5. Заказ повного пакету послуг. Тобто всі чотири перелічені вище пункти всього за 950 руб. Як результат, на сайту зазначено: підвищення тИЦ – від 20 до 70, PR – від 2 до 4.

Ось і все. Якщо цікавлять дані послуги, відвідайте їх сайт. По-моєму, це досить «дешево й сердито».

Вам може сподобатися

Коментарів 8

 1. yarix
  Грудень 31, 00:27 Відповісти
  Я щось не дуже довіряю таким от сервісам. Хоча можливо там все по чесному не знаю. Подивився показники їх сайту ПР -0, ТИЦ -10. Іншим піднімають, а собі забули напевно. Та і як перевіриш чи справді твій блог буде у тій величезній кількості каталогів та соцзакладок і чи буде з того толк. Розкажеш про результати.
 2. yarix
  Грудень 31, 00:33 Відповісти
  Спеціально зайшов на Яндекс щоб почитати про ТИЦ, ось що там сказано При подсчете тИЦ сайта не учитываются ссылки с досок объявлений, форумов, блогов, сетевых конференций, немодерируемых Каталогов и прочих ресурсов, в которые кто угодно может добавлять ссылки без контроля со стороны владельца ресурса. Также при подсчете тИЦ не учитываются ссылки с сайтов, расположенных на бесплатных хостингах, в случае если они не описаны в Яндекс.Каталоге. Иными словами, все такие ссылки имеют для нас нулевой вес. А вони обіцяють підняти ТИЦ розміщенням посилань на дошках оголошень, каталогах і т.д. Дивно.
 3. danc1r0k
  Грудень 31, 14:17 Відповісти
  <b>@ yarix</b>: Чесно кажучи, сам не розумію, як вони це роблять. Але якщо безкоштовно, то чом би і не спробувати. Авось хоч десяточку мені тИЦьне :) Пізніше відпишусь, чи щось з цього вийшло.
 4. Кирилл
  Січень 17, 17:31 Відповісти
  як там з цим сайтом ? дивилися Яндекс-вебмастер ? чи збільшилась кількість зовнішніх посилань на сайт ? Думаю що вони дурять.
 5. danc1r0k
  Січень 17, 17:51 Відповісти
  <b>@ Кирилл</b>: Так кількість зовн. посилань збільшилась, але не набагато, десь на 100 лінків. І мені десь близько 400 листів на почту прийшло. Але багато сайтів просто напросто відвалилися через пару днів, бо потребували лінків з моєї сторінки :)
 6. van
  Лютий 05, 00:48 Відповісти
  Я вот тоже , дошел до оплаты и задумался... потом вернулся и на их же странице "Анализатор сайта (ТИЦ и PR) " вбил ...http://webo.su/ ТиЦ-0 , в поисковиках ссылок меньше чем у моего двухмесячного проекта... вобщем чето-как-то не нравитсо мне это, или еще не факт?
 7. danc1r0k
  Лютий 05, 00:53 Відповісти
  <b>@ van</b>: правильно зробив....читай статтю про висновки по роботі з ними )))) результати не вражають...

Залишити коментар