20.12.2010 Коментарів 0 0 1081 Переглядів

Розкрутка блогу для новачків.

Частенько в блогах, присвячених SEO (Search Engine Optimization – Пошукова Оптимізація), рекомендують відразу ж після створення онлайн-щоденника бігти на сайти пошукових систем, щоб зареєструвати свій блог для індексації. Мені здається, що це не зовсім правильно. Самим оптимальним варіантом буде «природна» індексація, коли спайдери перейдуть на блог по посиланню з чужого ресурсу. Про те, як це зробити, ми і поговоримо нижче.

Додавання блогу в каталоги (прогін) якраз і служить для цієї цілі. Ми ще поки не говоримо про PR чи тИЦ. Зараз прийнято вважати, що прогін сайту по каталогам більше не є ефективним, але не всі каталоги настільки даремні, як вважають багато вебмайстрів. Каталоги поки ще є достатньо дієвим засобом розкрути. Наприклад, Яндекс продовжує облік та індексацію посилань з каталогу. Адреси каталогів, які призначені для цієї цілі є в Яндекс каталозі. Обов’язково добавте свій блог у туди для отримання робочих зовнішніх посилань. А щоб у пошуковиків не виникало сумнівів та підозр щодо вашого сайту, реєструйтесь не більше ніж в 5-10 каталогах щодня. Майте на увазі, що так як сплоги і ГС (це сайт не для людей, а в більшій мірі для пошукових ботів, і робиться він для того, щоб на ньому заробляти) створюються під біржі посилань и модеруються власними адміністраторами, їх навряд чи вдасться добавити в каталог.

Тепер давайте розбиратися з рейтингами блогів. Зазвичай, багато блогів, у яких висока відвідуваність, створюють рейтинги для підвищення популярності. Це вже навіть стало своєрідною модою. Знаходимо підходящий нам розділ рейтингу і реєструємось в ньому. Не буду лукавити і стверджувати, що участь у рейтингу сильно вплине на розкручування , але все-таки краще це зробити, до того ж частина з цих рейтингів ставить посилання доступні для індексації.

Обов’язковий атрибут блогу, орієнтованого на користувача, це RSS стрічка. Вона дозволяє читачам підписатися на оновлення, і в зручній формі отримувати новини з вашого блогу. Обов’язково внесіть в каталоги посилання на RSS канал вашого блогу. Це, скоріш за все, буде сприяти появі нових передплатників та збільшенню трафіку. Це бажано зробити з розрахунком на той щасливий час, коли ваш блог уже розкрутиться.

Розкрутка блогу в каталогах статтей (безкоштовних). Це процес, звичайно, не самий легкий, він забирає значну кількість часу, але SEO оптимізатори вважають цей спосіб одним із дуже ефективних. В каталогах статтей можна використовувати до 3-х активних посилань на ваш ресурс. Тому неодмінно скористайтеся цією можливістю. Перше посилання зробіть на головну сторінку (в анкорі пропишіть потрібний для розкрутки запит), а інші посилання – на які-небудь дві внутрішні сторінки, які є найбільш важливими для трафіку.

Ріст тИЦ – це перші результати просування.
Ви, мабуть, уже в курсі, що буквально недавно пройшов АП (перерахунок) тИЦ Яндексу. Сподівання багатьох (у тому числі і мої) так і залишились лише сподіваннями, бо як не крути, Яндекс все-таки не добрий чарівник і всім не угодиш.

тИЦ показник не стабільний, він то падає то зростає, і за ним постійно потрібно слідкувати (докладати зусиль для його стабільного зростання у кращому випадку). Частенько цей показник падає через так званий АГС (фільтр Яндекса, який відсіює неякісні сайти). Такий фільтр може відсіяти сайти-каталоги, де ви реєстрували власний блог, і тому індекс цитування вашого сайту знижується. Ріст же стається в основному, завдяки коментарям в блозі та прогону по статтям.

Для тих, хто бажає отримати таку бажану пузомірку на свій блог та ще й за скромні гроші, раджу скористатися допомогою таких популярних систем як Блогун, Cheaptop, 1PS, TrustLink, XAP, SEOzavr та багатьма іншими. Такі системи є досить цікавими для блогерів-новачків, а також для тих, хто прагне збільшити свій дохід від реклами у блозі. Тим паче, що зараз умови для блогів, які розміщують рекламу, стали значно жорсткішими.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!