16.02.2011 Коментарів: 2 0 1561 Переглядів

Перший досвід ловлі трафіку на День Святого Валентина

Ось і минув День Святого Валентина, для мене він приніс одну невеличку радість та перший досвід збирання сезонного трафіку. Саме про це буде йти мова в даній статті.

Для збору передвалентинового трафіку я заздалегідь написав та підготував декілька статей.
А саме:

 1. День Святого Валентина – цікаві факти та цитати
 2. Оригінальні способи освідчення в коханні у День Святого Валентина
 3. Що подарувати дівчині на день Святого Валентина?
 4. Що подарувати хлопцю на день Святого Валентина?

Завдяки ним я збирався підняти рівень відвідування свого сайту хоча б 300 уніків на добу, так як до цього, судячи зі статистики, відвідування у мене всередньому було на рівні 30 хостів/доба.

Мушу із превеликою радістю сказати, що мені це вдалося, я навіть перевиконав поставлену ціль. А саме – зібрав 14 лютого майже 1000 відвідувань за добу.

Як видно з графіку відвідуваність почала збільшуватися ще 8 лютого. А 13 лютого я досягнув цілі і зібрав більше 300 хостів напротязі доби. У сам день закоханих рівень відвідуваності поліз далі вгору, точніше він різко підстрибнув і досяг майже 1000 відвідувань.

На скріншоті нижче можна побачити, що основна частина трафіку – це переходи із картинок гуглу.

А ось і фрази, за якими здійснювалися переходи на цей блог:

Судячи з усього вищесказаного можна зробити наступні висновки:
– по-перше, якщо дуже захотіти, та попрацювати, можна досягти чудових результатів. Думаю, і до 10 тис. уніків на добу (тільки дивіться не перегрузіть свій хостинг сервер).
– по-друге, головне не боятися експериментувати, ми ж вчимось на помилках. Для когось звичайно 1 тис. відвідувань це просто сміх, та як на мене, для початку непогано. А ще приємно усвідомлювати, що завдяки саме твоїм старанням люди, можливо, почерпнули для себе щось нове. Дехто з них, навіть якщо це буде мізерний відсоток (допустимо 1%) почне відвідувати сайт в подальшому.
– по-третє, треба все-таки винести з такої кількості відвідувань користь, я маю на увазі матеріальну. І це вже кожен робить по-своєму.

Ось такий мій перший досвід збору трафіку. Думаю, як для новачка, це вже хоча б щось. А так як попереду ще 23 лютого та 8 березня, то раджу і вам не зволікати та писати цікаві і обов’язково унікальні статті.

Вам може сподобатися

Коментарів 2

 1. Akhe
  Лютий 18, 06:06 Відповісти
  Доволі непоганий результат. Окрім унікальних статей із ключовими фразами використовував ще якийсь метод просування? Дійсно - вигоду хотілось би отримувати... Збирати більше трафіку може тематичний блог, у якого не лише кілька сторінок заготовленні під трафік, а він сам весь зроблений під визначну дату. Я нещодавно читав експеримент, де хлопчина на 14 лютого зібрав близько 50-60к трафіку. Правда йому хостери тоді трішки нерви зіпсували. Знав би то орендував виділений сервак... Так що рости є куди. Але це всього на всього сезонний трафік. Потрібно створювати СДЛ, які будуть збирати такий трафік щодня =)
  • danc1r0k
   Лютий 18, 08:38 Відповісти
   Дякую. Ні, більше нічого не використовував. Але як виявилось з результатів більшість відвідувачів завдяки картинкам переходили на сайт. 50-60к трафіку? ого-го, нічого собі. Знаю, що трафік сезонний, але все-таки було приємно :) Тим більше що тепер відвідуваність і справді збільшилась, з 30 до 50-60 уніків на добу. На рахунок створювати СДЛ - якраз цим і займаюся....:) от тільки навиків мало, уже змінив дизайн, ще треба парочку сторінок основних змінити, прибрати фотоальбом, добавити сторінку про блог, тематику вибрати і....писати та писати :)

Залишити коментар