Де брати унікальний контент для сайту?
[singlepic id=112 w= h= float=center]
Звичайно кожному блогеру хочеться розвивати свій ресурс, а особливо завзятим, хочеться отримати велику кількість відвідувачів, пузомірки, та високі рейтинги у видачі пошуковиків уже і негайно. А для цього всього потрібен як мінімум хороший контент (наповнення сайту). Запам’ятайте! Пошуковики люблять свіжий, унікальний контент. Тільки де ж його узяти, той контент? Спробуємо описати декілька способів отримання унікального контенту для свого блогу.
Писати самостійно
Способів отримання контенту є безліч, кожен обирає для себе найоптимальніший. Отже, найбільш вигідним з фінансового боку та відносно простим буде створювати його самостійно – так званий копірайтинг. У цьому випадку ви будете впевнені на всі сто, що такої статті більше ніде немає, вона абсолютно унікальна і пошуковик захаває її причмакуючи. Мінусом такого способу є те, що потрібно дуже багато часу, щоб писати справді хороші статті. Крім того, не у всіх блогерів є талант до написання статтей, а ще тут потрібне неабияке терпіння.
Купувати
Більш витратний спосіб – це купувати контент на біржах статтей або ж замовляти його у професійних копірайтерів та рерайтерів. Звичайно, це влетить вам у копійчину, але за такі тексти у більшості випадків вам також не доведеться переживати, але щоб перестрахуватися перевіряйте написані статті на унікальність. Можна взагалі найняти собі на роботу, рядового рерайтера чи копірайтера, платити йому зарплату, а він нехай хоча б по 1 статті в день на визначену тематику пише. Плюси – контент унікальний; ви не витрачаєте марно свого часу. Мінуси – треба платити (а за якісний контент – багато платити); стиль написання у різних копірайтерів різний, тому у вас на блозі будуть статті абсолютно різні за стилем (хоча це, можливо, не так вже й важливо).
Перекладати
Я майже впевнений, що цей спосіб використовує дуже багато блогерів. Найчастіше перекладають статті з англійської мови. Знаходиш схожий по тематиці блог у забугорному інтернеті, перекладаєш, розміщуєш у себе. Хоча можна перекладати і з російської на українську чи української на російську, в залежності від мови блогу. З іншого боку, я вважаю, що навіть після перекладу контенту, посилання на першоджерело краще розмістити. Все-таки честь понад усе!
Генератори та синонімайзери
Як варіант підійде, але відразу хочу застерегти, що якість там нижче плінтуса, і часу потраченого на виправляння помилок та редагування піде можливо більше ніж на самостійне написання статті. А ще потрібно нерви берегти, бо ви дійсно будете в шоці від того, що може генератор чи синонімайзер створити.
Красти
Спосіб дуже простий але підлий. Ну це вже потрібно бути взагалі безсоромним блогером, щоб таке робити, але як варіант отримання унікальних статтей думаю він має право на існування. Хоча використовувати його не раджу нікому і сам так не роблю. Адже ніколи не знаєш, чи контент бува не задокументований та завірений нотаріально. Ой тоді проблем буде. Так що цього краще не робіть, хіба вмієте добре бігати і ховатися :).
Ну от по-суті і все, сподіваюся стаття виявилася корисною, а якщо маєте що додати, відписуйтеся в коментарях. Не забувайте підписатися на розсилку новин, та завжди вчасно отримувати нові цікаві замітки, розміщені на моєму блозі.
Ваш Олександр Дадак
Коментарів 13
yarix
Січень 13, 22:51danc1r0k
Січень 14, 00:07yarix
Січень 14, 00:56danc1r0k
Січень 14, 08:15ледиольга
Січень 14, 13:58GromUA
Січень 14, 18:17Читатель
Січень 14, 21:15danc1r0k
Січень 15, 11:00Горіх
Січень 18, 14:25AggreSSor
Лютий 11, 12:54gorih
Березень 11, 18:10Unfalljah
Січень 22, 09:08Юлия
Серпень 25, 20:17