13.01.2011 Коментарів: 13 0 1755 Переглядів

Де брати унікальний контент для сайту?

[singlepic id=112 w= h= float=center]

Звичайно кожному блогеру хочеться розвивати свій ресурс, а особливо завзятим, хочеться отримати велику кількість відвідувачів, пузомірки, та високі рейтинги у видачі пошуковиків уже і негайно. А для цього всього потрібен як мінімум хороший контент (наповнення сайту). Запам’ятайте! Пошуковики люблять свіжий, унікальний контент. Тільки де ж його узяти, той контент? Спробуємо описати декілька способів отримання унікального контенту для свого блогу.

Писати самостійно
Способів отримання контенту є безліч, кожен обирає для себе найоптимальніший. Отже, найбільш вигідним з фінансового боку та відносно простим буде створювати його самостійно – так званий копірайтинг. У цьому випадку ви будете впевнені на всі сто, що такої статті більше ніде немає, вона абсолютно унікальна і пошуковик захаває її причмакуючи. Мінусом такого способу є те, що потрібно дуже багато часу, щоб писати справді хороші статті. Крім того, не у всіх блогерів є талант до написання статтей, а ще тут потрібне неабияке терпіння.

Купувати
Більш витратний спосіб – це купувати контент на біржах статтей або ж замовляти його у професійних копірайтерів та рерайтерів. Звичайно, це влетить вам у копійчину, але за такі тексти у більшості випадків вам також не доведеться переживати, але щоб перестрахуватися перевіряйте написані статті на унікальність. Можна взагалі найняти собі на роботу, рядового рерайтера чи копірайтера, платити йому зарплату, а він нехай хоча б по 1 статті в день на визначену тематику пише. Плюси – контент унікальний; ви не витрачаєте марно свого часу. Мінуси – треба платити (а за якісний контент – багато платити); стиль написання у різних копірайтерів різний, тому у вас на блозі будуть статті абсолютно різні за стилем (хоча це, можливо, не так вже й важливо).

Перекладати
Я майже впевнений, що цей спосіб використовує дуже багато блогерів. Найчастіше перекладають статті з англійської мови. Знаходиш схожий по тематиці блог у забугорному інтернеті, перекладаєш, розміщуєш у себе. Хоча можна перекладати і з російської на українську чи української на російську, в залежності від мови блогу. З іншого боку, я вважаю, що навіть після перекладу контенту, посилання на першоджерело краще розмістити. Все-таки честь понад усе!

Генератори та синонімайзери
Як варіант підійде, але відразу хочу застерегти, що якість там нижче плінтуса, і часу потраченого на виправляння помилок та редагування піде можливо більше ніж на самостійне написання статті. А ще потрібно нерви берегти, бо ви дійсно будете в шоці від того, що може генератор чи синонімайзер створити.

Красти
Спосіб дуже простий але підлий. Ну це вже потрібно бути взагалі безсоромним блогером, щоб таке робити, але як варіант отримання унікальних статтей думаю він має право на існування. Хоча використовувати його не раджу нікому і сам так не роблю. Адже ніколи не знаєш, чи контент бува не задокументований та завірений нотаріально. Ой тоді проблем буде. Так що цього краще не робіть, хіба вмієте добре бігати і ховатися :).

Ну от по-суті і все, сподіваюся стаття виявилася корисною, а якщо маєте що додати, відписуйтеся в коментарях. Не забувайте підписатися на розсилку новин, та завжди вчасно отримувати нові цікаві замітки, розміщені на моєму блозі.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 13

 1. yarix
  Січень 13, 22:51 Відповісти
  Ну як варіант можна офіційно копіювати з сайтів які це дозволяють роботи з посиланням на джерело. Про це чому не згадав? Ну щоб з англійської перекладати то треба мати письмовий дозвіл від сайту де текст береш.
 2. danc1r0k
  Січень 14, 00:07 Відповісти
  <b>@ yarix</b>: Думав про це. Просто Яндекс не дуже любить дублювання контенту, навіть не зважаючи на те, що ти вкажеш джерело, твій сайт може попасти під фільтр. А з під фільтру вийти ой як важко, знаю на власному досвіді. А от про письмовий дозвіл від сайту не знав навіть, хоча наскільки мені відомо на переклад право інтелектуальної власності не поширюється.
 3. yarix
  Січень 14, 00:56 Відповісти
  Не можу сказати що всі англомовні сайти забороняють використовувати свій контент без письмового дозволу, просто не знаю. А от, приміром, на сайті БіБіСі, написано що Ви не можете копіювати, відтворювати, перевидавати, розбирати, декомпілювати, перепроектувати, завантажувати, розміщувати, поширювати, передавати, надавати в розпорядження громадськості, або іншим чином використовувати вміст bbc.co.uk в будь-якому випадку, крім особистого, не-комерційного використання. Ви також погоджуєтесь не адаптувати, змінювати або створювати похідні роботи від будь-якого змісту bbc.co.uk, крім для особистого, некомерційного використання. Будь-яке інше використання вимагає попереднього письмового дозволу BBC. Правда не впевнений на 100 відсотків чи відноситься до цього переклад.
 4. danc1r0k
  Січень 14, 08:15 Відповісти
  <b>@ yarix</b>: Ого, нічого собі. Хоча такі великі компанії як БіБіСі можуть собі позволити захистити свій контент на найвищому рівні.
 5. GromUA
  Січень 14, 18:17 Відповісти
  Також можна сканувати книги, контент унікальний і добре індексується І ще можна брати контент с соціальних мереж, які не індексуються.
 6. danc1r0k
  Січень 15, 11:00 Відповісти
  <b>@ GromUA</b>: Так, про сканування правильно підмітив. А от з соціальних мереж навряд чи щось цікаве можна знайти, так само як в чатах які не індексуються.
 7. Горіх
  Січень 18, 14:25 Відповісти
  Можна багато контенту :wink: знайти на китайських сайтах про кулінарію,природу та інших а потім перекласти через гугл хром і дещо доправити
  • AggreSSor
   Лютий 11, 12:54 Відповісти
   Интересно, а откуда вы знаете где на китайских сайтах, какая статья и о чем?
   • gorih
    Березень 11, 18:10 Відповісти
    Через гугл хром перекладаю пошуковий запит а потім вводжу його в пошук гугла і потім перекладаю результати
 8. Unfalljah
  Січень 22, 09:08 Відповісти
  Классный блог, мне нравиться, может обменяемся ссылками?
 9. Юлия
  Серпень 25, 20:17 Відповісти
  Я сама пишу статьи для своих сайтов. Контент 100% уникальный.

Залишити коментар