19.02.2011 Коментарів: 2 0 1826 Переглядів

5 способів мотивації блогера

[singlepic id=156 w=220 h=260 float=left]

Хеллоу! Мене сьогодні знову відвідала муза + я порився трохи в інтернеті і ось що з цього вийшло. Нова стаття про мотивацію блогера. Знаю, що головною перешкодою для написання новий заміток на блозі є лінь, тому вирішив присвятити цей пост саме темі  стимулу до блогерської праці.

Для того щоб створити успішний блог вам у першу чергу потрібна мотивація. З мотивацією немає проблем, коли ти заробляєш “купу” грошей зі свого блогу. Але як бути у тому випадку, якщо ти заробляєш мізер або й взагалі сидиш без заробітку. А працювати ж то все одно потрібно, причому працювати досить напружено для того, щоб досягти тієї точки, коли блог почне приносити бажаний прибуток.

Ось п’ять способів, які, можливо, допоможуть вам відновити віру в себе та віру у досягнення поставлених цілей. Ці методи допоможуть вам підвищити мотивацію, та продуктивність роботи, навіть у тому випадку, коли ваш блог не винагороджує вас за старання.

1. Метод Сайнфілда

Джері Сайнфілд – американський гуморист, сценарист та актор. Йому можна посвятити цілу статтю про мотивацію та натхнення, але все ж якщо говорити коротко, то ця людина, завдяки мотивації досягла великих успіхів у житті. Він став знаменитим та багатим і своїм успіхом він завдячує цілій низці факторів: починаючи високою кваліфікацією та закінчуючи простим банальним везінням.

Так ось, до чого я веду, Сайнфілд перший створив своєрідну календарну систему, за допомогою якої, він буквально сам себе заставляв працювати. У мочу ж полягає даний метод самомотивації.

Якщо ви хочете писати пости щодня, добудьте десь звичайний паперовий календар, повісьте його поруч зі своїм робочим місцем та відмічайте на ньому дні, у які ви писали чи намагалися писати статті, великим червоним Х.

Спочатку, можливо, червоні хрестики будуть зустрічатися рідше. Але згодом вам самим буде хотітися, щоб ланцюжок із червоних Х не розривався, а відповідно, ви будете писати статті (чи частину статей) кожного дня.

Як у уже зазначав вище, прикріпіть цей календарик десь на видному місці, для того, щоб він постійно нагадував вам про мету, якої ви намагаєтеся досягти.

2. Створити залежність від читачів блогу

[singlepic id=155 w=320 h=212 float=right]

Відразу хочу застерегти, що даний метод не для людей зі слабкими нервами. Але він може стати справді дуже і дуже потужним та дієвим важелем, щоб значно підвищити вашу продуктивність праці. З іншого боку він потребує наявності на блозі досить великої кількості читачів. І чим більша кількість цих читачів, тим більший вплив буде мати даний спосіб мотивації безпосередньо на вас.

Полягає даний метод у тому, щоб створити у себе на сайті, наприклад, у сайдбарі, невеличкий розділ, де ви би розміщували свої цілі та зацікавлювали читачів статтями, які плануєте опублікувати в майбутньому.

Таким чином ви відразу “вбиваєте” декількох зайців. По-перше, читачі будуть відвідувати ваш блог для того, щоб поглянути чи не з’явився уже новий пост. По-друге, вам доведеться якомога швидше написати обіцяну статтю, адже читачі можуть розчаруватися, ви будете виглядати по-дурному, бо ніхто не любить людей, які не виконують свої обіцянки. Та навіть якщо вам все-таки не вдасться виконати задумане, це стане вам чудовим уроком, і ще більше збільшить мотивацію в подальшому, щоб такої лажі більше не трапилось.

Можна зробити висновок, що з однієї сторони читачі стають залежними від блогу, з іншої – ви залежні від читачів, а це мотивує, чи не так?

3. Винагорода

Використання винагороди як заохочення може бути хорошим стимулом як для короткострокових так і для довгострокових цілей. Невеличка проблема заключається в тому, що своєрідну угоду-заохочення ви укладаєте самі з собою, тому дуже легко можете її порушити чи розірвати :). Відповідно і толку тоді буде мало.

Але якщо зібрати всю волю в кулак та почати хоча б з невеличких винагород, то все може вийти. Для початку, наприклад, скажіть собі так: напишу 2 абзаци статті і подивлюся 10-15хв улюбленого серіалу, чим не мотивація. Поступово можна збільшувати як кількість зробленої роботи, так і саму винагороду. Можна також ставити часові рамки для виконання певного завдання. Допустимо, напротязі 2-3 годин треба написати статтю, і тоді можна буде піти на кухню з’їсти щось смачненьке-солоденьке.

Якщо мотивувати себе даним способом, то згодом ви уже самостійно підсвідомо будете ставити собі завдання, часові рамки та назначати винагороду за зроблену вами роботу. І тоді получиться, що і робота виконана і ви задоволені.

4. Зоровий контакт

Даний спосіб мотивації чимось схожий до пункту №2 даної статті. Різниця лише в тому, що мотивувати ви будете себе підсвідомо, за допомогою очей.

Для цього роздрукуйте в декількох екземплярах список цілей для себе та свого блогу. Розклейте їх у себе по кімнаті, квартирі, будинку, чи навіть, можете собі на робочий стіл як заставку розмістити цей список. Суть в тому, щоб ви не могли уникнути зорового контакту із даним списком цілей. Куди б ви не глянули – всюди поставлені вами цілі. Таке постійне нагадування не тільки допоможе вам не забути до чого ви прагнете, але й надасть натхнення та мотивації для більш продуктивної праці.

5. Конкурентний спосіб

[singlepic id=157 w=300 h=225 float=left]

Також одним із способів мотивації може стати друг/партнер/конкурент. Знайдіть собі людину, яка б постійно вам докучала, підштовхувала, направляла (кому як більше подобається) у плані досягнення цілей.

Якщо хочете збільшити тиск на себе, то можете закластися з автором будь-якого іншого блогу, хто швидше досягне поставленої цілі. Головними умовами будуть звичайно чесність та прозорість методів під час виконання поставленої мети та рівність блогів у своєму розвитку. В результаті, в разі перемоги у спорі ви і поставлених задач досягнете і знову ж таки отримаєте своєрідну винагороду за те, що першим виконали необхідну працю.

Взагалі, існує ще безліч способів самостійної мотивації і у кожної людини вони різні. Одним людям підходять одні способи, іншим – абсолютно протилежні. Можливо вам відомі ще якісь цікаві методи мотивації та спонукання більше та продуктивніше працювати, тоді ділимось ними в коментарях, мені буде цікаво почути про них.

*****

Сегодня повсюду ведутся разговоры о загрязнении окружающей среды. Но все же есть люди, которые готовы с ней бороться. Если вы любите чистоту, то вывоз мусора дешево можешь осуществить компания Феникс. Берегите природу!

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 2

  1. wsecrets
    Лютий 21, 13:28 Відповісти
    Найкраща конкуренція - це ставити перед собою виклики. Лише в конкуренції з самим собою можно досягти найбільших успіхів

Залишити коментар