10.05.2011 Коментарів 0 0 2695 Переглядів

7 переваг сором’язливих людей

[singlepic id=232 w= h= float=left]

Незважаючи на те, що багато людей, в тому числі й сором’язливі люди також, вважають сором’язливість слабкістю, насправді у цієї риси характеру є декілька сильних сторін. Точніше кажучи, переваги сором’язливості проявляються за певних умов, але факт залишається фактом, вони все-таки існують. Нижче пропоную перечитати власне те, що зазначене безпосередньо в заголовку статті.

1. Обережність мислення
З однієї сторони мислити обережно та зважено погано тим, що ти постійно себе стримуєш та, можливо, у чомусь себе обмежуєш. Дуже яскраво це виражається в ситуаціях, коли потрібно діяти рішуче і швидко. Але якщо поглянути на це з іншого боку, можна побачити і позитивні сторони. Наприклад, якщо ви зіштовхнулись на роботі з справді важкою проблемою і прийняли поспішне та неправильне рішення – це може вилитись у значні неприємності, аж до вирахування певної суми із зарплати. Але якщо гарно обмізкувати проблему, яка перед вами виникла, поглянути на неї під різними кутами, зважити всі «за» та «проти», можна найти справді найкращий маршрут виходу із складної ситуації.

2. Доброта, робить світ доступнішим для вас
Чому я кажу доброта? Та тому, що скромні люди, зазвичай, є добродушними, а з такими людьми інші почувають себе більш комфортно. Тобто, якщо порівнювати із запальними, відвертими, іноді агресивними людьми, то скоріш за все на різні соціальні та громадські заходи скоріше запросять більш стриману та скромну людину. Отже, доброта та скромність цінується в суспільстві та може бути своєрідною соціальною перевагою.

3. Будучи тихими, такі люди заспокійливо впливають на оточуючих
Інші люди неодмінно помітять, що ви не висловлюєтесь гаряче, не говорите зопалу, та й взагалі, як то кажуть, не нависаєте на вуха і будуть старатися знаходитися біля вас просто для того, щоб відчувати спокій. А в наш нелегкий час залишатися спокійним в будь-якій ситуації ой як важливо.

4. Сором’язливість чудово підходить для певних видів роботи
Так, сором’язливі люди в більшій мірі вразливі та більш податливі до зовнішнього впливу. При роботі з агресивними конкурентами вони, скоріш за все, не будуть мати шансів. Проте, існують такі професії, які якнайкраще підходять саме скромним, тихим людям. Сюди можна віднести в першу чергу роботу, пов’язану із людьми: надання консультацій, колл-центри, лікарні, надання моральної та психологічної допомоги людям. Але нажаль, потрібно констатувати те, що в нашій країні рівень оплати за таку роботу є на дуже і дуже низькому рівні, тому і робити її ніхто не хоче.

5. Сором’язливі люди зазвичай здаються дуже хорошими та невинними
В багатьох ситуаціях в житті краще все-таки бути таким собі «тихоньою» чи невинною хорошою особою, аніж домінуючою активною людиною. Навіть, в соціальному плані, люди, мабуть, більше будуть поважати вас ніж агресивну, домінуючу людину, яка хоче, скажемо так, «підім’яти» усіх під себе. Окрім того, частенько, маючи невинний (скромний) вигляд ви ризикуєте стати не формальним лідером компанії.

6. Сором’язливим людям більше вірять
А чи не помічали ви часом, що скромним людям частіше вірять «на слово». Та й, зазвичай, вони говорять правду частіше ніж активні люди, які намагаються стати «душею» компанії. Так як, будучи, сором’язливими, їм зручніше завжди (чи майже завжди:)) говорити правду, на відміну від людей розкутих, які намагаючись бути завжди в центрі уваги використовують найрізноманітніші способи, в тому числі і брехню. З цієї ж причини спокійні люди без будь-яких проблем можуть стати ораторами чи лідерами організацій.

7. Сором’язливість вчить із самого раннього віку долати життєві «бар’єри»
У свідомості сором’язливих людей, зазвичай, існує такий собі бар’єр, який стримує їх від слів, вчинків та дій, які ми звикли називати «безбашенними». Та з часом, доводиться пересилювати всю свою скромність, долати цей невидимий бар’єр, та діяти неординарно. І якраз після того, як людина навчиться долати свою скромність, кожен наступний життєвий бар’єр буде братися значно легше.

Ось і все – 7 переваг, якими безсумнівно володіють всі сором’язливі люди. Звичайно, якщо копнути глибше, то цих переваг можна знайти і більше. Просто дивовижно, наскільки дієвими вони є, просто потрібно сісти і добряче подумати над своїм життям. Кожен з нас різний, і у кожного з нас є свої переваги і недоліки, незалежно від характеру. Потрібно лише навчитися цінувати, та використовувати в благих цілях свої позитивні риси.

Смакотіща – відео для підняття настрою:

[youtube]I4YHm0-jaFI[/youtube]

*****

Вот и лето уже на носу, а летом, как известно – непременно нужно где-то отдохнуть. Помнится мне кто-то рассказывал, что отдых в Прибалтике в этом году будет очень популярным, а потому необходимо как можно быстрее приобрести туры в литву, собрать хорошую компанию и на 1-2 недели забыть, что такое работа.

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!