17.03.2011 Коментарів 0 0 2110 Переглядів

Весна – пора кохання чи страждання?

[singlepic id=197 w=320 h=301 float=left]

Сувора зима здає свої повноваження і поступається місцем весняному настрою. Веселі промінчики сонця, один за іншим визирають з-за похмурих хмар, і завзято закликають всіх зустрічних перехожих посміхатися і мружити очі.

Незвичайно красива весна потихеньку вступає в свої права. Однак разом з ясними сонячними днями поступово насувається сіра хандра, особливо вечорами, адже їй вже набридло ховатися в темних закутках, і хочеться розчинитися серед милих посмішок, тепла і світла. Так уже склалося історично, що разом з радісним весняним настроєм частенько приходить сумна депресія. Але давайте будемо оптимістами. Це потрібно для того, що б у людини в будь-якій ситуації був вибір.

Причина весняної хандри в недостачі сонячного світла і вітамінів, запас яких за тривалу сувору зиму сильно зменшився. У дзеркало дивитися зовсім не хочеться, оскільки після коротких зимових днів обличчя виглядає дуже блідим і втомленим. Але у тому то й вся суть. Сутність людини, просто-таки вимагає вибору, коли є з чого вибирати, тоді й вибрати легше.

Вона може піти назустріч своїй депресії і, закрившись з нею в напівтемній кімнаті, запивати свою гіркоту теплим несмачним пивом, а може зробити крок назустріч весні, і ласкавий сонячний промінчик обов’язково залишить відбиток на щоках як ознаку своєї уваги у вигляді милих веснянок.

Дивно, чи не правда, адже сонце так високо і далеко, а любить всіх однаково без винятку. Потрібно тільки не боятися відкрити своє обличчя назустріч прекрасному денному світилу і по справжньому подружитися з ним, дозволяючи цілющій сонячній енергії проникнути в кожну клітинку свого тіла.

Не менш важливим для людини є спілкування з нічними світилами. Прогулянки під місяцем і зірками дають людині величезний потенціал енергії, який дозволить весняній депресії без сліду розчинитися у вирі приємних турбот. Нічні світила сприятливо впливають не лише на настрій, але ще й додають впевненості у собі, а нічний весняний вітерець подарує приплив цілющої життєвої енергії і поверне очам пустотливий блиск.

Крім того, прогулянки під місяцем настільки романтичні, що просто притягують до себе представників протилежної статі, які так само відкриті для закоханості і нових відносин. Не варто упускати можливість поспілкуватися з природою, яка тільки но прокидається, тільки для того, щоб провести час наодинці зі згасаючою депресією, у якої шансів на виживання майже не залишилося.

Доповнити програму по боротьбі з весняною нудьгою допоможе спілкування з друзями і близькими людьми, адже поодинці дуже сумно гуляти під місяцем і ніжитися на весняному сонечку. Не дарма ж існує прислів’я, що якщо тобі погано, потрібно допомогти тому, кому ще гірше. Цілком можливо, що комусь з друзів теж потрібна допомога, і йому необхідно просто нагадати про те, яке насправді прекрасне сонячне світло і наскільки хороші прогулянки під місяцем удвох. Разом з друзями можна подолати будь-які труднощі і вийти з них із високо піднятою головою, адже кожна людина має право вибирати, яким буде її подальше життя: сірим та нудним або ж яскравим і барвистим. Тож дивіться не проґавте свій вибір!

А для підвищення настрою пропоную вам переглянути відео нижче. Переглянувши як прокидається природа навесні відразу відчувається полегшення.

[youtube]ZEZIZ8gW5oQ[/youtube]

А ви що скажете, шановні читачі, як для вас весна почалась, та як плануєте її провести?

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!