08.08.2010 Коментарів 0 0 1557 Переглядів

Як написати статтю за 20 хвилин

[singlepic id=17 w=200 h=250 float=left]Вірите чи ні, але щоб написати 400-500 слів статті потрібно лише 20 хвилин. Ця стаття,можливо, відкриє очі та пояснить як саме це можна здійснити. Якщо Ви пишете блог, то я не думаю, що Вам хочеться проводити багато часу за написанням та обдумування статтей. Тому необхідно задуматися як правильно узгодити час так, щоб написання статті вкладалося в 20 хвилин.

Починати потрібно з ідей та концепцій, які Ви хочете розкрити. Зазвичай, для простоти, їх можна записати у вигляді списку. Як на мене, то це краще зробити старим перевіреним способом, за допомогою ручки та паперу. Частенько можна «виношувати» статтю декілька днів (це, звичайно, не враховується до 20 хвилин). А потім почати занотовувати в чернетку основні ідеї та речення які приходять до голови відносно кожної статті. Думки мають таку властивість приходити за зникати раптово, раз і тут тобі до голови приходить просто геніальна ідея чи словосполучення, чи пак навіть парочка речень, їх необхідно негайно десь занотувати доки вони не «втекли». Для таких випадків непогано було б завжди носити із собою ноутбук, ручку і листок паперу, краще якщо це буде нетбук (та й зручніше в принципі чи навіть диктофон на крайній випадок.Час від часу потрібно зменшувати кількість ідей, які виникають у Вас в голові. Адже так Ви просто-напросто засмічуєте свою голову непотрібними «уривками статей», які частенько навіть не відповідають точці зору для обраної статті. З часом нові ідеї завжди будуть «стукати» до Вас в голову, а Вашим завданням буде тільки вибір кращих з них.

Однією з ізюминок швидкого написання статей є так зване «розігріваюче» писання. Для цього Вам потрібно просто сісти зручніше і почати писати, спочатку про будь-що, що спаде Вам на думку. Згодом Ваш потік слів перейде у більш узагальнене русло, а через 2-3 хв написання буде як потік думок. Ще одним непоганим способом для розігріву мозку перед писанням може бути прогулянка, поїздка на велосипеді чи просто біг.

Іншим методом, є така собі гра із самим собою, поставити перед собою завдання, написати статтю до, Х години. Можливо це дещо примітивно, зате тут на арену виходять мотивація і амбіції, які можуть декому допомогти.

Повертайтеся до статті періодично. Ви ніколи не напишете чудову статтю за один раз, краще писати частинами по 5-7 хв. і загалом вийдуть ті ж 20 хв., тільки якість написаного буде значно краща.
Можна писати одразу 3-4 статті, приділяючи кожній по 5-7 хв., коли Ваш мозок ввійшов в так би мовити «потік написання» такий трюк досить непогано працює.

Ви, мабуть запитаєте, якщо можна написати статтю так швидко, то чому я не пишу по декілька статей в день? Справа в тому, що у мене окрім написання статей ще є й інші обов’язки та заняття, всьому свій час :).Чи може в когось є ідеї, як все-таки можна по декілька статей в день писати?

А ще, ось Вам 10 кроків, щоб добре писати статті:

1. Пишіть.
2. Пишіть більше.
3. Пишіть ще більше.
4. Пишіть ще більше ніж до цього.
5. Пишіть навіть коли не хочеться.
6. Пишіть коли хочеться.
7. Пишіть коли маєте що написати.
8. Пишіть коли не маєте.
9. Пишіть щодня.
10. Продовжуйте писати.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!