31.12.2010 Коментарів 0 0 1502 Переглядів

Вітаю з Новим Роком 2011!

[singlepic id=109 w= h= float=center]

Ось і настав час для завершальної статті в цьому році. Опишу тут свої здійснені цьогорічні проекти та опишу парочку запланованих на 2011 рік. Ну і звичайно, привітаю усіх вас з Новим 2011 Роком.

Багато чого було зроблено, але напевне, ще більше не встиг зробити, або просто амбіції занадто сильні. Блог запущений, відвідувачів, хоча й не багато але є, постійних читачів, як видно зліва 14 чоловік на даний момент. Це вже хоча б щось, сподіваюсь у наступному році їх стане значно більше, а для цього мені ще працювати і працювати. Тому не будемо розслаблятися в Новому 2011 Році, а навпаки, ще більш наполегливіше працювати.

У планах на 2011 рік, крім збільшення відвідуваності та підвищення тИЦ та PR даного блогу хочу поставити собі за мету створити ще 1-2 сайти, які будуть направлені у більш вузьке тематичне русло. Хочу вас трішки заінтригувати, тому притримаю у секреті, якими саме будуть теми майбутніх сайтів.

Також, хотів би побажати усім, щоб всі свої сумні спогади та думки ви залишили у старому році, і в Новий Рік ввійшли лише з чистими сподіваннями та мріями. А Новий Рік у свою чергу виправдає ці сподівання та здійснить усі ваші мрії (я уже з ним (Новим Роком) домовився). Здоров’я вам багацько, натхнення, успіхів у всіх починаннях, ну і звичайно багато кохання! Кроликом перестрибуйте через всі невзгоди та будьте ніжними як Котик до дорогих вам людей. І знайте, якщо ви зараз читаєте це привітання, то воно адресоване саме Вам! 🙂

Зустрінемося вже в 2011 році! Бувайте!

З новим Роком я вітаю,
Здоров’я, щастя побажаю,
Веселих до не можу днів,
Прегарних і ласкавих слів.
Вина, шампанського п’янкого,
Цілунків від коханнячка свого,
В роботі успіхів шалених,
В кишені папірців зелених.
Мандрівок різних до несхочу,
Я б теж поїздив – дуже хочу.
Не знаю, що ще побажати,
Хоча – навчись удар тримати,
Біду легенько обійти
І щастя своїм розумом знайти.

З Новим Роком 2011!!!

Олександр Дадак (danc1r0k)

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!