13.08.2010 Коментарів: 4 0 1563 Переглядів

ДН, днюха, день народження, birthday!!!

[singlepic id=40 w=550 h=100 float=center]

13 серпня, п”ятниця. Для когось – звичайний день; для трудоголіків – останній день робочого тижня; для тусовщиків – похід на паті; у світі – міжнародний день лівші; для забобонників – ууууу п”ятниця 13-те, не можна з дому виходити; для вконтактерів – шо-шо? який день? блін, треба аву поміняти; а ще, для багатьох тисяч людей, різної статі та віросповідання – це день народження.

З одної сторони приємно усвідомлювати, що цей день для мене є особливим, бо я входжу до тієї чисельної купи людей, що народились саме цього числа, цієї днини. Ну не можу не похвалитися, що в один день зі мною народилися Фідель Кастро та Альфред Хічкок, а це хоча б чогось та таки варте. Хоча, мабуть, правильніше сказати, що це я в один день з ними народився, а байдуже :).

Але з іншої сторони, починаєш усвідомлювати, бляха-муха…24 роки, що я встиг зробити за цей час? а чого ще не встиг? а що ще маю встигнути? Такі питання можна задавати собі до нескінченності, або до того часу поки не усвідомиш, що час не резиновий. Він не підвладний ні мені, ні тобі, нікому.

І нехай мені сьогодні в 15:40 стукне 24, але думаю все ще попереду. Жаль тільки, що неможливо знати, що саме там попереду. А може так і краще, цікавіше, прикольніше, азартніше в кінці кінців. Тому мушу сказати тільки одне: per a spera ad astra!!!

Вам може сподобатися

Коментарів 4

 1. Dasha Leshchenko
  Серпень 14, 05:30 Відповісти
  Sashka vse i spravdu poperedu))) Ale znayesh sho same cikave, sho u mene e tatu na tili "per a spera ad astra"- kriz terni do zirok!!! She raz Vitayu!!!!
 2. admin
  Серпень 14, 09:53 Відповісти
  <b>@ Dasha Leshchenko</b>: Круто!!! покажеш? :wink: Ще раз дякую!!!
 3. я в захваті від твого блогу, який же ти молодець!!!! я і раділа,і плакала!! читала і насолоджувалася, ти сонце!!!!!!

Залишити коментар