Лотерея Грін Кард (DV Lottery Green Card 2023)
10.10.2016 Коментарів: 56 31506 Переглядів

Лотерея Грін Кард (DV Lottery Green Card 2023)

Вирішив зібрати та систематизувати інформацію по усім відомій лотереї Грін Карта 2023 або мовою оригіналу Diversity Visa Lottery. І хоча були побоювання та розмови про те, що новий президент США Дональд Трамп збирається закрити/змінити дану програму цього року вона ще точно відбудеться. Отож, сподіваюся інформація буде вам корисна.

У статті я не збираюся повчати та критикувати вас за те, що маєте бажання покинути Україну і шукати щастя в далеких світах. Лише скажу, що у кожного свої мотиви і переконання, але не варто очікувати, що десь в іншому місці буде легше. Зверніть увагу, я не сказав “краще”, а сказав “легше”, бо й справді там все більш організованіше, чіткіше і красивіше, але жити там не так просто, як здається на перший погляд (повірте, це з власного досвіду кажу). Що ж, повернімося до Green Card 2023

Зміст

  1. Що таке Лотерея Грін Кард США та яка це диверсифікаційна віза
  2. Як, коли і хто може подавати заявку на участь в лотереї
  3. Переваги імміграції в США за допомогою Грін Кард (DV Lottery)
  4. Вимоги та правила цьогорічної лотереї Green Card DV-2023
  5. Покрокова інструкція процесу реєстрації
  6. Типові помилки при заповненні анкети на лотерею
  7. Перевірка результатів
  8. Міфи про лотерею
  9. Шахрайство та способи нажитися на охочих прийняти участь в розіграші
  10. Невеличке FAQ

Що таке Грін Карта і яку візу ви отримаєте в разі виграшу

Грін Карта або зелена карта (англ. Electronic Diversity Visa Lottery) – це документ, який дає людині право жити та працювати на території США. Зверніть увагу! це ще не громадянство, а лише вид на проживання та дозволи на працевлаштування, навчання, соціальні програми, необмежений в’їзд та виїзд з країни (United States Permanent Resident Card). Подавати документи на громадянство ви зможете лише якщо після перемоги у лотереї іммігруєте і проживете в США 5 років.

На даний момент це чи не найпростіший легальний спосіб перебратися жити та працювати в США. Більше того, якщо у вас є сім’я, то в разі вашої перемоги вони всі також отримають статус резидентів США (навіть якщо ви одружилися вже після виграшу). Грін Карта видається безстроково, лише з умовою знаходитися в США не менш як 6 місяців на рік.

Отож, в разі перемоги ви отримаєте диверсифікаційну візу. Навіть сама лотерея англійською називається Diversity Visa Lottery. Що таке диверсифікація? Якщо дослівно, це своєрідне збільшення різноманітності (розширення асортименту). В нашому випадку США пояснює цю програму як спосіб залучити/розширити досвід, знання та культуру з усіх куточків нашої планети.

Варто зазначити також і те, що країна лише видає вам дозвільні документи і не зобов’язується забезпечувати вас житлом, роботою чи іншими благами. Тому, зазвичай, щоб наважитися на повне перезавантаження свого життя і початок з нуля треба мати сміливість, “хватку”, рішучість. Ніхто допомагати з переїздами та освоєнням вам не буде. США країна не дурна, їх не потрібні нахлібники, вони розраховують на активну молодь та дієве старше покоління (зазвичай це бізнесмени).

Перший розіграш лотереї відбувся в 1994 році і з того часу проводиться щороку. США виділяє 55 000 диверсифікаційних віз на цю програму, тому шанс на перемогу є у кожного.

Як, коли і хто може приймати участь в лотереї

Лотерея Грін Кард має свої правила та вимоги, які до слова, з року в рік доповнюються та змінюються. Оскільки на момент публікації статті проходить лотерея 2021 року (Green Card Lottery DV-2023), тож я буду розповідати вам про основні вимоги саме цього розіграшу.

Перш за все хочу наголосити, що лотерея Грін Кард є безкоштовною. Ніхто не має права вимагати від вас кошти за участь.

ЯК: з усіх надісланих заявок комп’ютер обирає виграшні автоматично за принципом лотереї. Країна не може претендувати більше ніж на 7% виділених віз. Тобто в кращому випадку цього разу переможців в Україні може бути 3500 осіб. Для порівняння, я знаходив в інтернеті дані про те що в 2014 році в Україні було найбільше з усіх країн переможців – 6 000 осіб. Не знаю чи то правда, але цифра доволі непогана.

КОЛИ: Цього року (як і в попередні роки) прийом заявок на участь проводиться в середині осені, а саме з 6 жовтня 2021 до 9 листопада 2021 року. Сам розіграш принято проводити 1 травня наступного року (тобто для нашого випадку 1 травня 2019). Результати ж можна буде перевіряти з 8 травня 2022 року до 30 вересня 2023 року.

ХТО: Практично будь-хто! Щоб взяти участь у розіграші потрібно бути уродженцем практично любої країни, за окремими виключеннями. Простіше написати ті країни які не можуть приймати участь.

Країни, уродженці яких НЕ МОЖУТЬ брати участь в цьогорічній лотереї: Бангладеш, Бразилія, Канада, Китай (материкова частина), Колумбія, Домініканська Республіка, Ель Сальвадор, Гватемала, Гаїті, Індія, Ямайка, Мексика, Нігерія, Пакистан, Філіппіни, Південна Корея, Об’єднане Королівство Великобританії (крім Північної Ірландії) включно із залежними територіями та В’єтнам.

Як бачимо, усі країни колишнього СНД можуть приймати участь. Йдемо далі…

  • вам потрібно мати середню загальну освіту, тобто закінчити 10 класів школи;
  • потрібно правильно заповнити онлайн-анкету із вказанням необхідних даних (та фотографій) про себе та свою сім’ю (дружину/чоловіка та дітей до 21 року);
  • не бути судимим, не мати порушень візових законів США та не хворіти соціально небезпечними хворобами.

Знання англійської мови для виграшу чи проходження інтерв’ю в посольстві не обов’язкове.

Переваги імміграції в США через Грін Кард (DV Lottery)

Вище уже деякі переваги та недоліки зазначав, але повторю.

Переваги:

  • Ви будете мати право в’їжджати та виїжджати з США скільки завгодно раз.
  • Будете мати право на легальну роботу в будь-якій компанії на території США.
  • Будете мати право створити власний бізнес.
  • Зможете скористатися програмою допомоги в освіті.
  • Власник Green Card платить менше за навчання в університетах та коледжах (в деяких випадках в 3-4 рази менше).
  • Через 5 років проживання в США ви будете мати право отримати громадянство.
  • Ви зможете на законних підставах володіти нерухомістю та автомобілями в США, а також придбати вогнестрільну зброю.
  • Ви зможете без віз в’їжджати в країни з якими у США заключені відповідні домовленості.

Недоліки:

  • В самій лотереї участь безкоштовна, але якщо ви виграєте, то доведеться викласти чималу суму за медобстеження (220 доларів/людина), консульський збір в посольстві (330 доларів з людини) та, звичайно, квитки на літак (300-700 доларів, залежить від авіаліній, якими летіти).
  • Облаштовуватися, придбати авто (без нього там важко) шукати житло і роботу вам там ніхто допомагати не буде, все саменькі, або з допомогою друзів.
  • Потрібно мати також і стартовий капітал, щоб жити і “розкрутитися”. Враховуйте, що там все буде дорожче.
  • Щодо роботи: не розраховуйте працевлаштуватися в медичні заклади чи в заклади освіти чи на будь-яку посаду, де потрібна профільна американська освіта (наші дипломи там не котируються). Навіть на деякі звичайні “чорні роботи” там потрібна ліцензія, різноманітні довідки та тест на наркотики здати.

Ні в якому випадку не хочу вас лякати, але потрібно розуміти на що ви підписуєтеся. Будьте певні, що готові повністю почати з чистого аркуша і що тут нічого вагомого вас не тримає.

Вимоги та правила цьогорічної лотереї Green Card DV-2023

Правила лотереї прості та зрозумілі і вони майже не змінюються, лише зрідка відбуваються якійсь корективи чи уточнення. Так цього разу в аплікації з’явився один новий пункт!

Нововведення для лотереї DV-2023

  • Додано пункт 7: “Номер паспорту, країна видачі паспорту та термін дії паспорту”

Спробую роз’яснити даний пункт – тепер портрібно буде вказати в полі номер діючого закордонного! паспорту, країну його видачі та термін завершення дії паспорту. Судячи з опису інструкціїї дане поле потрібно буде заповнювати лише людині, від якої власне і надходить заявка на участь у програмі. Тобто, якщо ви подаєте анкету, то заповнюєте дане поле лише ви, чоловіку/дружині та дітям такі дані вводити не потрібно, та й, мабуть, не буде передбачено такої моливості в анкеті.

Також нагадуємо, що з минулорічного розіграшу було добавлено в анкету два нові пункти для заповнення:

  • Додано пункт 9: “країна, в якій ви мешкаєте сьогодні”
  • Також в пункт про сімейний стан було додано уточнюючий варіант відповіді: “одружений/на та дружина/чоловік НЕ є громадянином США і НЕ має статусу Постійного Мешканця США (LPR)” або “одружений/на та дружина/чоловік є громадянином США або має статус LPR”

Також цього року допустили до участі Перу, оскільки за останні 5 років кількість іммігрантів до США з цієї країни стала меншою за 50 тис. чоловік.

Як ви уже могли зрозуміти, вимог до мінімального віку для участі в програмі немає. Але є ж вимога про середню загальну освіту на час подання заявки на участь в лотереї. Тому можна вважати, що все-таки як мінімум вам повинно виповнитися 18 років. Якщо 18-ти вам немає, прийняти участь ви можете лише якщо заявку подаватимуть ваші батьки і відповідно обов’язково вкажуть вас у пункті “Відомості про дітей”.

Окремої уваги потребують також і цьогорічні вимоги до фотографій. Саме фото повинне подаватися в електронному виді і бути зроблене не більш ніж за 6 місяців до подачі заявки. Тут змін зазнала роздільна здатність фото: якщо раніше було чітко вказано 600х600 пікселів, то тепер фото також має бути квадратне, але від 600х600 до 1200х1200 пікселів. Головне, щоби розмір файлу не перевищував 240 КБ (кілобайт). І ще один момент, з цього року заборонено фотографуватися в окулярах (будь-яких, і сонцезахисних і тих, що для зору).

Більш детально про вимоги до фотографій:

  • Ви маєте дивитися прямо в об’єктив, голова не повинна бути піднята чи опущена.
  • Зображення голови повинно складати 50-69% висоти знімка. Висота від очей до нижньої частини знімка також повинна складати 50-69%.
  • Фото має бути квадратне із роздільною здатністю від 600х600 пікс. до 1200х1200 пікс. (тобто може бути в 700х700 і 800х800 і 953х953 і 1199х1199 пікс.).
  • Задній фон обов’язково світлий або нейтральний.
  • Жодних окулярів, головних уборів (виключення для тих, у кого вони є частиною релігійних вірувань і лише за умови, якщо вони не закривають частини обличчя) чи прикрас на лиці (якщо у вас є сережки у вухах, в носі, губі чи брові, то на моммент фотографування їх потрібно зняти).

Вимоги до фото DV Lottery

Технічні характеристики:

  • Формат файлу – JPEG
  • Максимальний розмір – 240 КБ
  • Глибина кольору – обов’язково кольорове фото (24 біти)
  • Для відсканованих фото всі ті ж умови + роздільна здатність сканера повинна бути 300 dpi (точок на дюйм)

Також організатори лотереї розробили спеціальну програму, яка значно допомагає з обробкою фото, знайти її можна за цим посиланням. Все дуже просто та наглядно, завантажуєте своє фото, масштабуєте його до вказаних розмірів (щоб лице збігалося із прикладом), вирізаєте та зберігаєте собі на комп’ютер.

Приклади правильних фотографій:

Приклади правильних фотографій на DV Lottery

Приклади неправильно зроблених фото:

photo-examples-bad

Неправильно сфотографовані діти:

photo-examples-bad-babys

Покрокова інструкція процесу реєстрації в DV Lottery Green Card 2023

Ми з вами підійшли до найбільш цікавого – заповнення анкети учасника Грін Кард. Ще раз нагадую, що участь у програмі безкоштовна. Що вам потрібно для початку процесу реєстраці в лотереї: фотографія в електронному виді; ваші дані (прізвище, ім’я, місто/село народження, країна і таке інше) та дані вашої сім’ї; сервіс транслітерації з української на англійську мову (анкета заповнюється виключно англійською мовою!).

Кілька слів про транслітерацію:

Основну інформацію (свої ПІБ) ви можете взяти із закордонного паспорту, але ж як бути, якщо ви не знаєте як правильно написати англійською ваше місто/село, вулицю. У цьому випадку у нагоді стане ось цей сайт: http://www.slovnyk.ua/services/translit.php З його допомогою вам буде легше заповнювати анкету, якщо ви не впевнені як правильно перекласти назви на англійську. Обов’язково перевірте, щоб над правим віконечком було Паспортна (КМУ 2010) – це офіційна транслітерація затверджена Кабінетом Міністрів України 27 січня 2010 року.

Транслітерація

Чому я наголошую на правильній транслітерації та даних, які вводяться в анкету. Бо буквально одна неправильно введена/пропущена буква і візу в разі перемоги вам ніхто не дасть.

Ще хочу вам порадити почитати інструкцію до цьогорічної програми DV-2023: українською (неофіційний переклад) та англійською (оригінал).

Ви готові? Переходимо безпосередньо до заповнення анкети. Сама аплікаційна форма знаходиться за цим посиланням: https://www.dvlottery.state.gov/ Переходимо і тиснемо зелену кнопочку Begin Entry

Будь-ласка не ведіться на шахрайські заклики заповнити схожу форму десь на інших сайтах. Вказаний вище лінк єдиний правильний і прийнятний. Заповнюючи схожі анкети на сторонніх сайтах ви ставите під ризик свою участь в лотереї Грін Кард (про це детальніше буде нижче у розділі про шахрайство).

Далі, щоб упевнитися, що ви не бот система попросить вас ввести капчу (набір цифр та букв). Після цього вам стане доступна форма для реєстрації (Electronic Diversity Visa Entry Form) на заповнення якої у вас буде 30 хвилин. Часу цього цілком достатньо, тому не треба спішити.

30 хвилин на заповнення аплікаційної форми на Грін Кард DV-2018

Пункт 1. Йдемо зліва-направо:

  • прізвище;
  • повне ім’я (тобто не Slavik чи Kolia, а Yaroslav або Mykola);
  • важливо! у графі Middle name ставимо знизу галочку “No Middle Name”. Хіба що у вас в закордонному паспорті є по-батькові, тоді вписуємо його. Якщо в загранпаспорті немає по-батькові не пишите нічого. Якщо немає ще загранпаспорта – не пишите нічого.

entry-form-2

Пункт 2. Стать: тут все просто і наглядно.

entry-form-3

Пункт 3. Дата народження: Зліва-направо – місяць, день, рік.

entry-form-4

Пункт 4. Місто/село, у якому народилися (область чи район вводити НЕ потрібно). Галочка знизу – це якщо місце народження невідоме.

entry-form-5

Пункт 5. Країна, в якій народилися (сучасна назва).

entry-form-6

Пунтк 6. Країна походження для програми диверсифікаційної візи (зазвичай співпадає з країною народження).

entry-form-7

Пункт 7. Фото: про нього уже дуже багато сказано, берете готовий файл і завантажуєте у форму.

entry-form-8

Пункт 8. Поштова адреса: підпункти “a” та “с” тут є не обов’язковими. Інші такі: b – адреса (вулиця, будинок, квартира); d – місто/село; e – область/район/графство/провінція/штат (вписуємо щось одне, для України краще область); f – поштовий індекс; g – країна.

entry-form-9

Пункт 9. Країна в якій ви проживаєте на даний момент (про цей пункт говорилося вище, він введений в 2018 році).

entry-form-10

Пункт 10. Номер телефону (не обов’язково). Телефонувати вам ніхто не буде. Якщо вводите, то краще у міжнародному форматі +380441234567

entry-form-11

Пункт 11. Ваш е-мейл (потрібно ввести двічі вручну, Ctrl+C – Ctrl+V не працює). Тут будьте пильні, електронна адреса важлива у разі вашої перемоги.

У травні коли можливо буде перевіряти результати лотереї, якщо вашу анкету оберуть, то потрібно буде надіслати відповідь-підтвердження. Після цього підтвердження вам на е-мейл вказаний саме в цьому полі буде висланий КЦК (Консульським Центром Кентукі) лист про деталі співбесіди та візу.

entry-form-12

Пункт 12. Ваш найвищий рівень освіти (вказати потрібно лише один – найвищий).

(1) лише початкова освіта
(2) незакінчена середня освіта
(3) середня освіта
(4) середня спеціальна освіта
(5) незакінчена вища освіта
(6) вища освіта
(7) магістратура
(8) ступінь магістра
(9) аспірантура
(10) ступінь кандидата або доктора наук

entry-form-13

Пункт 13. Сімейний стан на момент заповнення заявки.

(1) Неодружений/на
(2) одружений/на та дружина/чоловік НЕ є громадянином США і НЕ має статусу Постійного Мешканця США (LPR)
(3) одружений/на та дружина/чоловік є громадянином США або має статус LPR
(4) розлучений/на
(5) вдівець (вдова)
(6) офіційно проживаю окремо (в Україні/Росія/Білорусії немає такого статусу, тому цей пункт не вибирайте бо анкета буде дискваліфікована)

entry-form-14

Пункт 14. Кількість дітей. Треба вказати цифрою усіх неодружених дітей до 21 року, в тому числі рідних, всиновлених, пасинків та пасербиць. Навіть якщо діти мешкають окремо і не збираються іммігрувати разом з вами їх потрібно вказувати.

entry-form-15

Якщо ви не одружені і у вас немає дітей, то по-суті це все. Ви перейдете на сторінку де зможете перевірити усі введені дані і в разі чого повернутися на попередню (Go Back To Part 1), щоб їх виправити. Якщо все вірно, то клікайте зелену кнопку Submit

В іншому випадку потрібно буде ще заповнити інформацію про свою сім’ю.

Форма реєстрації Грін Кард Частина 2 (сім’я)

Пункт 13. ПІБ чоловіка/дружини: зліва-направо – прізвище, ім’я (все так як в закордонному паспорті). Middle Name – ставимо галочку знизу “No middle name”.

entry-form-16

Пункт 13d. Дата народження – місяць, день, рік.

entry-form-17

Пункт 13e. Стать.

entry-form-18

Пункт 13f. Місто, де ваш чоловік/дружина народився/лася.

entry-form-19

Пункт 13g. Країна, де ваш чоловік/дружина народився/лася.

entry-form-20

Пункт 13h. Фотографія чоловіка/дружини.

entry-form-21

Пункт 14. Повне ім’я дитини: прізвище, ім’я. Middle name – як і в попередніх випадках ставимо галочку знизу.

entry-form-22

Пункт 14d. Дата народження дитини: місяць, день, рік.

entry-form-23

Пункт 14e. Стать дитини.entry-form-24

Пункт 14f. Місто народження дитини (не вказувати область/район, лише місто).

entry-form-25

Пункт 14g. Країна, де народилася дитина.

entry-form-26

Пункт 14h. Фотографія дитини.

entry-form-27

Після того як все заповнили і все ще раз ретельно перевірили, клікаємо кнопочку Submit. Ви перейдете на сторінку, на якій вказаний ваш номер підтвердження заявки (Confirmation Number). З його допомогою в травні ви зможете перевіряти статус своєї анкети. Тому ДУЖЕ ВАЖЛИВО, щоб ви зберегли цей номер (запишіть, збережіть, роздрукуйте і заховайте в сейф), бо через півроку він вам знадобиться.

Кожен учасник програми має право відправити лише одну заповнену анкету. Якщо ви або хтось інший від вашого імені відправить повторну заявку на лотерею, то обидві ваші анкети будуть дискваліфіковані. Тому раджу нікому не розповідати про те, що реєструвались у програмі (ні на форумах, ні друзям, нікому).

Типові помилки при заповненні анкети

Найчастіша помилка це неправильна фотографія. Ще раз хочу наголосити на тому що НЕ МОЖЕ бути на фотографії для Грін Кард:

  • занадто темне фото – не допускається
  • тінь на обличчі чи на фоні – не допускається
  • сонцезахисні чи окуляри для зору (від яких падає тінь чи які перекривають очі) – не допускається
  • обличчя направлене вверх, вниз чи в сторону – не можна
  • не дотримані пропорції обличчя відносно розмірів фотографії
  • фотографія розмита чи зерниста – дискваліфікація
  • ретушування заднього фону – не допускається
  • на фото присутній ефект “червоних очей” – не можна
  • посмішка, нахилена голова, відкритий рот – не допускається
  • одяг чи волосся які закривають частину обличчя – не можна
  • головний убір (шапка, кепка, бандана і т.п.) – не можна
  • задній фон не однорідний і не білий чи кремовий (стіна з цегли, вікно, пофарбована стіна, але з шорсткістю) – не допускається
  • соска у немовляти, чи підняті руки чи повернута в сторону голова – не допускається

Дуже часто люди роблять помилку відразу в першому пункті анкети, плутаючи поля для імені та прізвища. Зверніть увагу, спочатку йде прізвище, а тоді ім’я.

Ще одними з найчастіших помилок при заповненні анкети Грін Кард є неправильна транслітерація імен та прізвищ дітей, міст/сіл де ви народилися.

Важливий нюанс: З цього року в анкеті на Green Card 2023 при заповненні дат народження уже немає випадаючих списків із цифрами і їх потрібно вводити вручну. Враховуйте, що спочатку йде місяць “mm” (дві цифри: від 01 до 12), а потім день “dd” (дві цифри: від 01 до 31). З роком, сподіваюся проблем не буде “yyyy” – чотири цифри.

Як бачимо, наче заповнювати не так і багато, але помилки не рідкість. Тому раджу під час заповнення анкети нікуди не спішити, сісти із закордонними паспортами і вже підготовленими даними сім’ї та правильно все заповнити, а потім ще пару раз звіритись. У вас півгодини на заповнення – це дуже багато часу, уважність в таких випадках часто може вирішити вашу долю.

Перевірка результатів

Після успішної подачі анкети на розіграш лотереї вам залишається найнудніше – чекати. І чекати потрібно до початку травня наступного року. У нашому випадку, якщо ви подавались на DV Lottery 2023, то перевіряти результати можна буде не раніше 8 травня 2022 року.

Перевірка результатів Green Card (DV-2023) проводиться лише на офіційному сайті www.dvlottery.state.gov

Внизу є розділ “2023 Entrant Status Check” і кнопочка синього кольору Check Status. Далі вам потрібно буде ще раз клікнути на кнопку Continue.

Уже на наступній сторінці потрібно заповнити чотири нескладні поля.

Поле 1. Ваш Confirmation Number – це саме той номер, який я наголошував, щоб ви обов’язково зберегли. Його вам видавали після успішного заповнення анкети. Для DV-2023 він буде мати вигляд “2023XXXXXXXXXXXX”.

check-status1

Поле 2. Ваше прізвище (англійською), так як в закордонному паспорті.

check-status2

Поле 3. Ваш рік народження.

check-status3

Поле 4. Номер аутентификації. Це для перевірки, що ви не бот.

check-status4

Після, клікаємо кнопку Submit і отримуємо один із двох варіантів відповіді:

  • “You have been randomly selected for further processing…” – вашу анкету обрано для отримання диверсифікаційної візи.
  • “Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing…” – вашу анкету не обрано.

В разі позитивного для вас результату дуже важливо, щоб ви зберегли собі так званий Case Number, він вам знадобиться для подального оформлення документів та запису на інтерв’ю у посольство США.

Нюанси

Якщо після заповнення полів вам видає, що Confirmation Number не правильний, не варто впадати у відчай. Уважно ще раз перевірте та спробуйте ввести ваш номер. Зверніть увагу, що символи “0” (нуль) та “O” (буква); “1” (один) та “I” (буква) є схожими, можливо, ви просто їх переплутали

Навіть якщо система видала вам невтішну відповіть “HAS NOT BEEN SELECTED” не засмучуйтесь відразу. Через значне навантаження на сервери в перші дні перевірки результатів траплялись випадки, що система показувала неправильну сторінку. Спробуйте зачекати 5-7 днів і знову перевірити свої результати.

Міфи про лотерею Green Card

Лотерея проводиться уже давно, тому не дивно, що з руки фірм-посередників та людей-забобонників вона обросла своїми міфами. У цьому розділі хочу їх розвіяти.

Міф 1 Якщо заповнювати анкету з IP-адреси США, то шанси на перемогу значно збільшуються.

IP-адреса країни абсолютно ніяк не впливає на результати розіграшу. Під час розіграшу комп’ютер обирає переможців випадковим чином. Якщо вдаватися в подробиці, усі подані заявки розглядаються, систематизуються і поділяються на 6 груп – згідно існуючим регіонам. Усі країни колишнього СССР відносяться до регіону Europe. Проводиться відповідно 6 паралельних незалежних розіграшів.

Чому виник такий міф? Більшість міфів придумали фірми та посередники, які задля виманювання в людей грошей розкажуть ще й не таку “казку”. Мол, у нас свій сервер в США, з якого ми відправляємо ваші заявки, обслуговування його недешеве, тому платіть і ваші шанси виростуть в 2-3 рази. Брехня, не ведіться.

Міф 2 Якщо заповнювати і відправляти анкету в перший тиждень лотереї (або в останні 3-5 днів), то шанси на перемогу у вас будуть більші.

День відправки анкети на участь в лотереї ніяк не впливає на ваш шанс перемогти. Чому я в цьому впевнений:

В інструкціях до лотереї DV-2023 Instructions є така фраза, цитую:

"All entries received from each region are individually numbered; at the end of the entry period, a computer will randomly select entries from among all the entries received for each geographic region. Within each region, the first entry randomly selected will be the first case registered; the second entry selected will be the second case registered, etc. All entries received within each region during the entry period will have an equal chance of being selected. "

Важливе виділив жирним шрифтом. Розшифрую – усі надіслані анкети обираються випадковим чином, нумеруються і вносяться в список для відповідного регіону. В кожному регіоні, знову ж таки, випадковим чином (рандомно) обираються переможці. Усі отриматі у період подачі анкети з кожного регіону будуть мати рівні шанси на перемогу.

Отож, як бачимо двічі випадковим чином вибираються надіслані анкети, тому ні день і час подачі не мають жодного значення.

Цікавий факт: В 2011 році вперше за всю історою лотереї були відмінені результати Грін Кард DV-2012. Все через те, що під час перевірки результатів виявилося, що 98% переможців подавали заявки в перші два дні лотереї (5 та 6 жовтня 2010 року). Стався казус і не були дотримані правила випадкового відбору. 15 травня 2011 року результати були анульовані. Згодом була проведена ще одна лотерея (цього разу правильно) і 15 липня 2012 року оголошено результати.

Міф 3 Замість чесної лотереї в США просто відбирають потрібних їм людей (зазвичай молодих і талановитих).

Ну як же без цього, злі язики та противники всього американського мусять видумати свої теорії про спосіб переманювання талантів та “мізків” з інших країн. Насправді це не так. В першу чергу тому, що на момент проведення лотереї у організаторів є не так вже й багато інформації про учасників. Жодної детальної інформації про освіту, досвід роботи чи геніальність тих чи інших людей у них немає. Окрім того, як свідчить статистика переможці – це люди абсолютно різних вікових категорій.

Міф 4 Можна заплатити, щоб виграти чи збільшити шанси на виграш у Green Card.

Абсолютна брехня. Ніколи і ні в якому разі не довіряйте людям, які розказують байки про те, що виграш у цій лотереї можна купити. Усі вони шахраї і лише сподіваються нажитися на вас. Ніхто жодним способом не може вплинути на результати лотереї, в позитивну сторону так точно. А от нашкодити маючи вашу інформацію на руках – дуже легко. Ви подаєте свою заявку, вони подають таку ж від вашого імені, вуаля – дискваліфікація.

Міф 5 Участь в лотереї і оформленні візи неможлива без знання англійської мови.

Ще одними недобросовісними фірмами, що намагаються підзаробити є різноманітні приватні школи і курси англійської мови. Іноді, щоб заманити людей до себе на заняття вони вдаються до відвертої брехні. Не стверджую, що всі хто надає послуги вивчення англійської такі, але вони зустрічаються.

Також даний міф на всі 100% розвінчати не вдасться хоча б тому, що навіть мінімальне знання англійської мови неодмінно стане вам у нагоді. Я вже не говорю про те, що як виграєте, то в будь-якому випадку доведеться англійську вивчити уже перед від’їздом або на курсах в штатах.

Шахрайство та способи нажитися на охочих прийняти участь в Green Card

Вкотре хочу повторити, що участь в програмі Грін Кард DV-2023 є безкоштовною, ви не зобов’язані нікому нічого платити і здатні самі заповнити анкету скориставшись розділом 5 цієї статті.

Чому я закликаю самостійно приймати участь в лотереї? Та тому що в наш час розвелось дуже багато аферистів та шахраїв, які можуть не лише здерти з вас гроші, а й нашкодити вашими планам по імміграції в США. У цьому розділі хочу розглянути відомі мені способи шахрайства з Green Card Diversity Visa Lottery.

Спосіб 1

Вам на е-мейл приходить не справжній лист від шахраїв про те, що ви наче виграли в лотерею і для подальшої реєстрації і оформлення документів вам потрібно заплатити кругленьку суму (звичайно в доларах). Приклад такого листа можете переглянути тут. Це все махінації, хоч і добре замасковані. Жодних е-мейл розсилок чи телефонних дзвінків організатори Грін Кард не здійснюють.

Звідки ж вони дізнались ваш е-мейл та ваші дані спитаєте ви. Щодо е-мейла то в інтернеті сила-силенна різноманітних баз електронних адрес, які легко можна купити. А ваші дані – скоріш за все ви самі вводили, коли хотіли зареєструватися на лотерею через посередницькі сайти.

Спосіб 2

Зловмисники реєструють вас у лотереї без вашого відома. Знову ж таки усі дані купуються, щоправда найважче тут з фотографіями, але і це вони обходять. Далі, якщо якась з десятків тисяч анкет, які вони зареєстрували перемагає, вони зв’язуються з власником і за певну суму намагаються продати вам номер підтвердження виграшу. Напевне, найгучніший такий випадок був у Тернополі, де таким чином діяли аферисти фірми Гермес (за переможний номерок вони вимагали від 4,5 до 12 тис. доларів).

Спосіб 3

Якщо ви звернулися в так зване представництво лотереї і навіть якщо вони вам все гарненько заповнили і надіслали, будьте готові, що в разі виграшу вони можуть попросити ще грошенят.

До речі, зараз такі “бізнесмени” беруть з людей від 500 до 1500 грн за заповнення анкети. Найбільш цікаве, що вам не дають, та й ніхто не дасть гарантій, що після того як вони заповнили вам анкету один раз, вони як ви підете не зроблять це вдруге і вас просто дискваліфікують.

Саме тому я не рекомендував би звертатися до фірм, які виступають посередниками лише в крайньому випадку і лише до таких, в яких ви впевнені (наскільки це можливо). Також раджу не розповсюджувати свої дані та фотографії на тих же форумах у цілях довідатися чи вони відповідають вимогам програми.

Спосіб 4

Черговий метод – онлайн махінації. Аферисти роблять свій сайт максимально схожим на офіційний і ви нічого не підозрюючи заповнюєте анкету, але там реєстрація зазвичай платна. Причому кінцевий кроком потрібно ввести ще й дані своєї кредитної картки. Та навіть якщо ви не завершите останній крок, умільці набираються сміливості видзвонювати вас і вимагати оплати за мовляв подачу анкети.

Найбільш відомими шахраями такого роду є сайти usafis.org і usagc.org (як не дивно вони і досі працюють). Уже неодноразово на різноманітних форумах обговорювались їхні афери (дехто описує навіть їх погрози судом), але люди все одно вірять.

Спосіб 5

Уявіть собі, доходить навіть до того, що люди в курточках і з сумками із написом Green Card ходят по вулиці і стараються вмовити перехожих прийняти участь в лотереї. Звичайно, хочуть за свою “важку працю” грошей ну і звичайно компенсацію в разі перемоги вашої анкети.

Є в Узбекистані таке місто – Самарканд, там уже довший час щороку спостерігається ну дуже велика кількість переможців у Грін Кард.  А все тому, що в цьому місті шахраї 80-го рівня. Афери там настільки відточені, що на увесь Узбекистан припадає 5000 виграшних анкет, в тому числі лише на місто Самарканд – 4000 переможців! Як вам такі розклади?

Питання-відповіді

Якщо у вас вистачило терпіння прочитати все написане, то сподіваюся, що питань у вас майже не залишилося. Але спробую тут описати буквально пару уточнюючих моментів. Також цей розділ буде оновлюватися, якщо будуть з’являтися цікаві питання у коментарях.

1

Мені подзвонили з агенства (посередник) і сказали, мовляв я виграв Грін Карту, але віддати конверт з Case Number вони згідні лише за велику суму грошей. Грошей платити здирникам не хочу, чи можна їх обійти?

Так. В першу чергу вам потрібно упевнитися, що фірма не бреше і ваша анкета справді виграла. На різноманітних форумах (з відомих мені це http://greencard.by/community/forum/) неодноразово уже обговорювалися способи обхитрити та обійти аферистів.

На сайті посольства США в Києві вказано наступне:

Посольство США в Києві

Тобто в крайньому випадку ви можете дізнатися дату інтерв’ю в посольстві. І вам не потрібні будуть ані Confirmation Number ані Case Number.

2

Я виграв в DV-2022, але співбесіду в посольстві ще не пройшов і не впевнений в отриманні диверсифікаційної візи через дрібні помилки при заповненні анкети. Чи можу я зіграти в DV-2023?

Так, можете. Ви маєте право грати хоч кожен рік, і навіть після отримання диверсифікаційної візи також.

3

Я виграв у лотереї. Чи можу я переносити дату свого інтерв’ю у посольстві?

Так ви це можете зробити за умови, якщо завчасно звяжетесь із консульством та поінформуєте їх про причину переносу. Якщо причина справді вагома, співбесіду можуть перенести. Але враховуйте той факт, що на момент проходження інтерв’ю (якщо дату перенесли на пізніший термін) усі виділені 3500 віз (макс. квота 7% на країну) можуть бути уже видані і ви не зможете отримати Green Card.

4

Я дізнався, що переміг. Скільки маю часу на подачу документів та отримання візи?

Відповім прикладом: Допустимо ви виграли у лотереї DV-2016 на яку подавалися в жовтні 2014 року. Результати ви дізналися на початку травня 2015 року. До 30 вересня 2015 року вам потрібно заповнити і вислати в Кентуккський Консульський Центр (ККЦ) анкети DS-260 (імміграційна візова анкета) на кожного члена сім’ї і чекати призначення співбесіди. Усі співбесіди (для DV-2016) проводяться з жовтня 2015 року до 30 вересня 2016 року.

5

У чоловіка/дружини була судимість. Чи є у нас шанси іммігрувати в США через Грін Кард?

Тут все неоднозначно. В першу чергу треба розуміти яка степінь важкості скоєного злочину. Наприклад, адміністративні злочини (хуліганство і т.п.) скоріш за все не стають причиною невидачі візи, а кримінальні (навіть якщо вони уже погашені) це інше питання, тут уже більше на розгляд консула все.

Хочу зауважити, що одним із документів для посольства є справка про несудимість і в залежності від того, що в ній буде вказано безпосередньо консул прийматиме рішення.

6

Ми з дівчиною ще не одружені (але плануємо за 6-12 місяців). Якщо я подам заявку сам, виграю, після цього одружусь і прийду в посольство з дружиною чи зможе вона також отримати візу?

Якщо на момент подачі документів в посольство між вами не буде офіційно оформлений шлюб, то диверсифікаційну візу отримає лише переможець лотереї. Одружитися можна як до подачі заявки так і після виграшу. Але нюанс в тому, що чим ближче до дати співбесіди оформлений шлюб, тим з більшою недовірою до вас буде ставитись консул. Доведеться всіляко переконувати його у щирості ваших стосунків і в тому, що шлюб не фіктивний.

Вам може сподобатися

Коментарів 56

  1. ole
    Жовтень 27, 23:19 Відповісти
    Якщо подавати заявку з країни (не Америка, а європейська) в якій знаходишся нелегально, чи будуть проблеми?
    • admin
      Жовтень 28, 09:59 Відповісти
      Доброго дня. Заявку можна подавати будь-якої країни. Тут важливі інші чинники: 1. Від якої країни ви будете подавати (підозрюю, що це Україна) 2. Як ви будете відповідати на питання #9 про країну в якій ви зараз знаходитесь. Адже якщо ви виграєте, то співбесіду вам, логічно, будуть пропонувати в країні де ви перебуваєте, але оскільки ви там нелегально, можуть бути всілякі нюанси. Питання цікаве, адже по-суті США не хвилює те чи ви були чи є нелегалом в інших країнах. Інший випадок би був, якщо б ви нелегально жили в США більше 180 днів. Можливо вам підійде варіант, в п.9 писати також Україна і в разі перемоги тоді доведеться на співбесіду повертатися на територію України.
  2. ole
    Листопад 03, 17:41 Відповісти
    Дякую. І ще питання: після програшу я подам документи на туристичну візу до США, чи можуть виникнути проблеми при проходженні співбесіди, адже я реєструвалась і це означає, що є бажання там проживати? (Деякі знайомі попередили, що після участі в лотереї будуть проблеми з оформденням віз)
  3. наталія
    Травень 03, 10:28 Відповісти
    Підкажіть будь ласка в чому проблема, ввожу ті самі дані видає інвалід
    • danc1r0k
      Травень 03, 15:40 Відповісти
      Доброго дня, Наталія. Якщо справді все правильно вводите то мусить видати результат. Перевірте чи не пееплутані місцями ім"я та прізвище, також можилво їхній номер аутентифікації (внизу котрий) залежний від регістру букв (мають бути великі/маленькі точно так як на картинці). Можливо ще як варіант, через великий наплив охочих перевірити результати система дає збої.
  4. Наташа
    Травень 05, 23:56 Відповісти
    Доброго дня, ми виграли, але номер 34000- то що тепер нема шансу?
    • danc1r0k
      Травень 06, 10:24 Відповісти
      Мої вітання. Номер ще нічого не значить. Далі все залежить від вас. Збирайте необхідні документи та призначайте співбесіду в посольсві якнайшвидше.
  5. Андрій
    Червень 04, 19:41 Відповісти
    Доброго дня, якщо наразі не виграв в поточній лотереї (DV-2018) але всюди сказано щоб зберігати дані заявки аж до 30 вересня 2018, то відомо коли ще будуть проводитись наступні розіграші? Тобто як часто варто заходити на сайт та перевіряти заявку? І дуже дякую, інформативна стаття.
    • danc1r0k
      Червень 05, 14:00 Відповісти
      Доброго дня, Андрій. Розіграшів не буде більше проводитись по цій лотереї. Але є, хоч і маленька, ймовірність, що хтось хто виграв уже з тих чи інших причин не захоче чи не зможе продовжувати участь у лотереї. В атких випадках ще додатково відбирають анкети. Саме тому і треба чекати і перевіряти результати хоча б раз в місяць ще до вересня-жовтня.
  6. Roman
    Жовтень 04, 20:35 Відповісти
    Доброго дня! У мене є два запитання: 1. Якщо я народився у місті Ленінград, а зараз воно перейменовано на Санкт-Петербург, то яку назву потрібно вказати? 2.Якщо я народився в Росії, але живу і є громадянином України, то яку країну потрібно вказувати в пункті 6?
    • admin
      Жовтень 05, 11:43 Відповісти
      Доброго дня. 1. Вкажіть обидва міста Leningrad - Saint Petersburg 2. Вказуєте Росія. Заявку слід подавати від країни народження, а не від країни проживання чи громадянства.
  7. Goleychuk
    Жовтень 10, 04:10 Відповісти
    Доброго дня хочу подати заявку тільки не знаю як правельно вписати село в якому я народився Village Vaslovivtsi чи Vaslovivtsi?
    • admin
      Жовтень 10, 11:05 Відповісти
      Використовуйте транслітерацію звідси: http://www.slovnyk.ua/services/translit.php Про це в статті написано.
  8. Roman
    Жовтень 10, 10:47 Відповісти
    Доброго дня! Підкажіть будь ласка, якщо я розлучений зі своєю дружиною(у нас є спільна дитина три роки), чи маємо ми право окремо подавати анкети(вказуючи в окремих анкетах нашу спільну дитину)? Заповнюючи адресу, необхідно вказати місце прописки?
    • admin
      Жовтень 10, 11:19 Відповісти
      Доброго дня. Так, ви можете подавати заявки окремо і кожен мусить вказзати вашу спільну дитину в анкеті. Бажано місце фактичного проживання, але можна ы прописки. Просто у США немає такого поняття як прописка.
  9. Goleychuk
    Жовтень 10, 11:50 Відповісти
    Доброго дня Як правельно вписати в графі де народився Наприклад (село Васловівці) чи просто (Васловівці) без " села" ?
  10. Світлана
    Жовтень 12, 12:22 Відповісти
    Доброго дня,Олександр! Захожу на сайт лотереї, а кнопку Begin Entry не висвічує. Є тільки перевірка по номеру. Як зайти в анкету?Допоможіть...
    • admin
      Жовтень 12, 12:57 Відповісти
      Доброго дня, Світлана. На сайті поки ведуться технічні роботи. Не переживайте, кнопка скоро з'явиться, часу ще дуже багато до 7 листопада.
  11. Віктор
    Жовтень 24, 22:03 Відповісти
    Доброго дня умене запитання якщо я неодружиний на момент подання заявки і дітей немаю ну через пів року збираюся одружитися і вдочирити дитину це якимсь чином вплине на розіграш???
    • admin
      Жовтень 28, 21:51 Відповісти
      Доброго дня, Віктор. Щодо одруження, то наскільки мені відомо не проблема тільки в разу перемоги треба буде пояснювати візовому офіцеру всю ситуацію і, можливо, надавати докази, що це не шлюб заради виїзду за кордон. А от із тим, що дитину ви хочете удочерити уже після подачі анкети на участь в лотереї можуть бути нюанси. Взагалі для США (думаю і на грін карту це також поширюється) потібно прожити мінімум 2 роки із усиновленим/удочериними дітьми. Тому у вашому випадку накращим варіантом в разі виграшу буде відтягувати час якомога довше, щоб офіційно вважатись батьком дитини, а потім забрати її уже в США по заявці на воз"єднання сім"ї. Сподіваюся зрозуміло пояснив. Але все ж краще це уточнити у якого-небудь адвоката, бо може й таке у нашому законодавстві є нюанси.
  12. Seier
    Листопад 18, 00:59 Відповісти
    Доброї ночі! Дякую за змістовні поради, в мене теж є запитання: 1. Чи вказувати дитину, старшу за 18 років, неодружену,як члена сім'ї для участі в лотереї, чи вона сама мусить зареєструватися вже без батьків? Чи може вказати цю ж дитину чоловік при реєстрації якщо не є рідним татом,, але проживаємо всі разом? 2 На момент реєстрації в лотереї друга дитина ще не народилась ,як це буде сприйматись на співбесіді в посольстві через рік, до прикладу, чи не буде порушенням?
    • admin
      Листопад 19, 10:08 Відповісти
      Вітаю. 1. Потрібно обов"язково вказати усіх неодружених дітей до 21 року! незалежно чи вони з вами проживають чи окремо. Також надати їхні дані (фото, країну і місто народження і т.п.). До 21 року реєструватися без батьків діти не можуть. Якщо він офіційно цю итину всиновив, тоді чоловік також може вказати. 2. Ні, це не буде порушенням, у вас же буде на руках свідоцтво про народження другої дитини із датою після подачі заявок на лотерею.
  13. Таня
    Листопад 20, 14:21 Відповісти
    Доброго дня, в мене запитання, якщо я розлучена то дані чоловіка всеодно потрібно заповнити і фото? Дякую
    • admin
      Листопад 21, 23:48 Відповісти
      Доброго дня, Таня. Якщо ви просто живете окремо, тоді потрібно його дані і фото. Якщо ви розлучені офіційно (є постанова суду, яка має юридичну силу) тоді не потрібно дані чоловіка вносити.
  14. ірина
    Листопад 21, 14:30 Відповісти
    допоможіть будь- ласка, я подала на зелену картку і отримала код підтвердження, а потім зрозуміла що допустилась помилки де вказала що мій чоловік громадянин Америки хоч на справді це не так(неправильно переклала), що тепер робити ??? можна якось відмінити заявку чи зробити виправлення, чи подати ще раз????
  15. Наталя
    Травень 25, 15:43 Відповісти
    Доброго дня,Олександре.Підкажіть,будь ласка,якщо ми подавалися всією сім’єю( чоловік дружина і двоє діток 5 і 2 роки) і виграли лотерею,то як бути з дітьми:ми мусимо всі одночасно пройти медогляд-інтерв‘ю і в разі отримання візи всім їхати,чи можна дітей спершу залишити на родичів,а через якийсь час окремо подавати їх на медогляд і візу? Наскільки максимально можна відтермінувати поїздку дітей і згідно яких положень чи правил?
  16. Iryna
    Травень 30, 05:25 Відповісти
    Доброго дня. Ми з чоловіком виїхали в США по грін карті майже 5 років тому. В Тернополі є фірма Гермес, вони допомагали нам з заповнюванням усіх документів. Зараз вони вимагають в нас 3000$. Подали на нас в суд, через те що ми ще не заплатили їм гроші. Їздять до наших батьків з виконавчими службами та кажуть що будуть описувати усе майно на цю суму. Порадьте будь-ласка що робити, та куда звернутись.
    • Anna
      Лютий 14, 04:56 Відповісти
      В мене така ж ситуація тільки фірма з Івано-Франківська! Не знаю куди заернутись!
  17. Alex
    Жовтень 03, 17:56 Відповісти
    Якщо я виграю грін карту, то скільки часу в мене буде на те, щоб виїхати в Америку? Наприклад, якщо я виграю грін Карл 2020, то можу виїхати у 2021 чи 2022 році?
    • admin
      Жовтень 08, 11:11 Відповісти
      Доброго дня, якщо вас виберуть в лотереї, то це ще не остаточна "перемога", а лише шанс поборотися за одну з виділених 50 тис віз. Попереду ще процес проходження співбесіди, медкомісія, заповнення анкет і збір документів. Раніше ніж за рік після повідомлення про виграш навряд чи вдасться виїхати. Але якщо консул одобрить вашу візу, то у вас буде обмежена кількість часу (здається півроку), щоб переїхати, в іншому випадку треба буде мати дуже вагомі причини відкласти переїзд.
  18. Уляна
    Жовтень 08, 22:07 Відповісти
    Питання: на даний момент я з чоловіком перебуваємо офіційно у законному шлюбі , але почався бракорозводний процес , який триватиме ,десь, можливо до кінця року і ми проживаємо окремо , у нього від першого шлюбу є дитина 18 років , яка проживає з своєю матір ю , як мені бути з інформацією про них обох і найгірше , що я не маю можливості отримати їхніх фото.
    • admin
      Жовтень 09, 17:31 Відповісти
      Доброго дня. Якщо ви впевнені, що встигнете офіційно розлучитися хоча б до травня 2019 року, то, думаю, тут проблем не буде, якщо заповнювати анкету будете лише на себе. Але допустимо, якщо процес затягнеться і в разі виграшу у лотереї при подачі документів не вказування того, що ви у шлюбі (процес розлучення ще триватиме) може бути розцінено як обман і відповідно ви оотримаєте відмову. А щодо дитини, то я вважаю, тут питань не буде, хіба що ви на себе після розлучення також берете якісь опікунські права.
      • Уляна
        Жовтень 10, 11:06 Відповісти
        До дитини я відношення не маю , розлучення до травня закінчиться , шо вказувати зараз при подачі , сімейний стан - одружена , чи розлучена і у разі виграшу , подавши свідоцтво про розлучення на співбесіді буде видно дату розлучення і можуть розцінити це , як не правдива інформація на момент подачі заявки, тим більше , що минулі роки я подавала на грінкарту вказуючи чоловіка і його неповнолітню дитине , хоч вона з нами ніколи не проживала і мною не усиновлена.
        • admin
          Жовтень 11, 10:12 Відповісти
          Дивіться, з однієї сторони неодноразово були випадки, коли з моменту подачі заявки до моменту співбесіди люди зустрічали свою половинку і одружувались. Але у вашому випадку справді слід керуватися вимогою лотреї при заповненні п. 13: "Сімейний стан на момент заповнення заявки". Отже вам необхідно буде вказати чоловіка, так як ви ще не розлучені офіційно (немає рішення суду). А ще якщо вказувати чоловіка, то тоді обов"язково і дитину його треба вказати. Тому мусите якось знайти їхні фотокартки, щоб подати свою заявку. Щасти.
          • Уляна
            Листопад 06, 22:16
            Щиро вдячна )))))))
  19. Анна
    Жовтень 10, 10:44 Відповісти
    Доброго дня, у нас така ситуація: чоловік закінчив 8 класів і поступив до технікума. На останньому курсі перед захистом диплома його посадили в тюрму за крадіжку. Ось так, диплома в нього тому немає. А технікум вже давно закрився, нема куди звернутися. Судимість погашена вже багато років тому. Чи є можливість виграти грін карту і пройти співбесіду з консулом?
    • admin
      Жовтень 11, 10:22 Відповісти
      Доброго дня, якщо судимість погашена уже, то це взагалі не проблема. А щодо освіти, то тут проблемка виходить, бо однією з вимог лотереї є наявність у претендента: "закінчену середню освіту чи її еквівалент, або впродовж останніх п’яти років дворічний робочий стаж, який вимагає не менше двох років професійно-технічної підготовки". Середня освіта у нас це хоча б 9 класів школи. Можливо ваш чловік має офіційний 2-річний стаж роботи (впродовж останніх 5 років), якому передувало ще 2 роки навчання.стажування? Якщо ні, то ймовіршіне всього співбесіду пройти не вдасться.
  20. Дмитро
    Жовтень 28, 20:07 Відповісти
    Добрий день. Підкажіть будь-ласка якщо на момент подання заявки (анкети) дружина вагітна, дитина народиться в січні, чи потрібно буде якось чи десь вносити зміни в анкеті, взагалі які дії мають бути від нас? Дякую.
    • admin
      Жовтень 30, 13:53 Відповісти
      Доброго дня, Дмитро. Зміни ніде вносити не потрібно, ви заповнюєте заявку без вказання дітей, адже дитина ще не народилась і свідоцтва про народження немає. В разі виграшу, уже тоді при заповненні анкет DS-260 будете заповнювати і на дитину також. Щасти вам!
  21. Olya
    Жовтень 30, 20:32 Відповісти
    Доброго вечора, заповнила всі поля анкети, перейшовши далі мені постійно вибиває сторінку на якій вказано " не удалось открыть веб-страницу", що це може бути, і як все таки подати заявку?
    • admin
      Листопад 01, 16:50 Відповісти
      Вітаю, Ольга. Зазвичай таку помилку видає браузер через відсутність інтернет з"єднання; відсутність з"єднання із сайтом; проблеми з кешуванням; малоймовірно, але можливо, також, що через навантаження відвідувачів сервера сайту не витримують; існує ще безліч можливих причин. Спробуйте: 1. перевірити чи працює інтернет; 2. спробувати заповнити заявку з іншого пристрою; 3. відкрити нове вікно браузера "у режимі інкогніто"; 4. почистити кеш браузера та видалити cookies (ынформацыю можна знайти в Гуглі). Щасти!
  22. Leonid
    Листопад 01, 06:52 Відповісти
    Доброго ранку. Скажить будь ласка ввів дані лотереъ 2020 на першой сторінкі тисну Continue але друга сторінка не відображається. Помилка "Ошибка при установлении защищённого соединения". Підскажить будь ласка що треба зробить ?
    • admin
      Листопад 01, 16:57 Відповісти
      Доброго дня, Леонід. Зазвичай таку помилку видає браузер відсутність можливості безпечного https з'єднання. Спробуйте: 1. заповнити анкету в іншому браузері; 2. почистити кеш браузера та видалити cookies (інформацію можна знайти в Гуглі); 3. вирішення проблеми залежить від браузера, яким ви користуєтесь, тому спробуйте пошукати в Гуглі "назва помилки" + "назва браузера"; 4. в деяких випадках, прямо у вікні помилки є можливість клікнути сслку, щоб показати "розгорнути" додаткову інформацію і там може бути галочка чи кнопка на кшталт "все одно продовжити". Щасти!
  23. LiliaFromSemeniv
    Листопад 02, 20:27 Відповісти
    Доброго вечора! Якщо сину старшому 19 років, а молодшому -3 ,- чи може старший подавати окремо заявку і скільки дітей вказувати в сімейній заяві, якщо він подаватиметься окремо?
    • admin
      Листопад 04, 23:31 Відповісти
      Доброго вечора, Лілія. Ви можете відправити: заявку від свого імені, від імені чоловіка, а також заяку може відправити ваш син, бо йому уже є 18 років. В заявках від себе та чоловіка потрібно вказувати 2 дітей.
  24. Osman
    Листопад 07, 00:34 Відповісти
    я тупо не перевірив свою заявку, яку подавав у 2017 році. що тепер? можна дізнатися десь результат по ній?
    • admin
      Листопад 30, 21:25 Відповісти
      Доброго вечора, у 2017 подавались заявки на програму DV-2019 і їх ще можна перевіряти до 30 вересня 2019 року. Так що, у вас ще є шанс. Щасти!
  25. Павло
    Травень 14, 00:05 Відповісти
    Доброї ночі. Маю до вас два запитання! 1. Підкажіть чи можна виїжджати за кордон на роботу в той момент коли мені вже призначене інтервю? 2. Чи треба перекладати документи на англійську мову (Довідка про несудимість, диплом про освіту, медичні довідки і .т.п)? Завчасно дякую за відповідь!
    • admin
      Травень 22, 01:05 Відповісти
      Доброї ночі, Павло. Вітаю з успіхом в лотереї. 1. Так, виїжджати за межі країни можна, але я не впевнений щодо того чи варто афішувати, що саме на роботу, особливо якщо ви неофіційно там будете працювати. Якщо офіційно, то думаю, проблем виникнути не повинно, аде вас будуть запитувати про трудовий стаж і це має бути закріплено якось документально, а не просто словами. 2. Так, всі документи мають обов"язково бути перекладені англійською причому не просто у людини, яка добре володіє англійською, а у сертифікованого агентства, яке завірить їх ще й печатками.
  26. Христина
    Липень 22, 16:26 Відповісти
    Доброго дня , при подачі на лотерею заповнила як Lviv Province замість Lviv Region. Підкажіть будь ласка що робити ? Заповнювати DS 260 вже також з Province?
  27. Адмін
    Серпень 06, 00:22 Відповісти
    Доброго вечора! Скажіть буть-ласка, в мого чоловіка від 1 шлюбу є син, який проживає у Німеччині , і його мама не дає спілкуватися з ним, чи потрібно в DS 260 його вказувати, і як бути з фотографією його, якщо її немає?дякую
  28. Kozak
    Жовтень 19, 18:09 Відповісти
    Доброго дня. При заповненні форми помилився з датою народження. Написав рік дружини. Чи є якісь шанси? Чи це вже все?
  29. Kozak.c2
    Жовтень 19, 18:11 Відповісти
    Доброго дня. При заповненні форми помилився з датою народження. Написав рік дружини. Чи є якісь шанси? Чи це вже все?
    • admin
      Листопад 04, 06:58 Відповісти
      Доброго дня, на жаль, ні, якщо анкету уже прийняли, то це вагома помилка і навіть якщо ви виграєте, то навряд чи зможете потім пояснити неправильну дату.

Залишити коментар