23.05.2011 Коментарів: 6 0 1515 Переглядів

Запуск російськомовної версії сайту

[singlepic id=234 w=380 h=165 float=left]Вітаю, друзі! Хочу розповісти вам радісну новину. Із сьогоднішнього дня з’являється російськомовна версія мого блогу. Як ви, мабуть, помітили у верхньому правому кутку відтепер є два стяги, клікаючи на які ви зможете переходити між мовними версіями даного сайту.

Безпосередньо російськомовну версію я лише почав потрохи наповнювати, перекладаючи свої статті з української. Тому потрібно трішки часу, щоб RU-версія “набрала форму” й тоді як україно- так і російськомовні читачі почуватимуть себе на сайті як вдома :).

Основною причиною даного рішення стало бажання розвивати проект і поширювати його, щоб якомога більше читачів змогли почерпнути для себе щось корисне. А так як середньостатистична відвідуваність сайту рідко перевалює за 100 чоловік в день, тому я вирішив популяризувати його і в РУнеті. Сподіваюся це дасть свої плоди. Також до створення двомовного сайту мене підштовхнуло прагнення збільшити вагу сайту, тобто збільшити кількість сторінок у індексі пошуковиків. Є ще ряд інших дрібніших причин, але вони є не настільки важливі як перша і головна. Адже чим більше людей відвідує твій сайт, тим тобі приємніше і тим частіше хочеться писати і радувати читачів цікавими замітками.

Отож, сайт тепер двомовний, сподіваюся, що вам буде приємно його читати, про що я дізнаюся із коментарів. О! Ледь не забув, є ще одна причина для свята, про яку я дізнався уже досить давно (десь зо 2 тижні тому) – сайт додали у каталог DMOZ. А як відомо, для будь-якого блогера дуже приємно, коли його ресурс додають у такий популярний і авторитетний каталог. І хоча ейфорія за два тижні у мене уже трішечки спала, але нарадуватися не можу до цих пір, бо сайт тепер знаходиться в розділі: World-Ukrainian-Суспільство-Люди-Особисті сторінки-Блоґи.

Ну от це в принципі все, чим я хотів сьогодні з вами поділитися. А тепер мушу відкланятися і йти спатки. Сподіваюся ви розділили мою радість і її частинка передалась вам й тепер ви із усмішкою на обличчі будете переглядати інші статті цього блогу. Дякую!

Ваш Олександр Дадак

Вам може сподобатися

Коментарів 6

  1. pseudocare
    Червень 01, 08:24 Відповісти
    Отличный портал, но стоит больше добавлять информации

Залишити коментар