29.11.2010 Коментарів 0 0 1117 Переглядів

Закохайся і в такому стані залишайся.

[singlepic id=85 w= h= float=center]

Вправи для зміцнення стосунків.

Пропоную вашій увазі декілька вправ, які, я сподіваюся, допоможуть вам не тільки залишатися закоханим(ою) в свою половинку, але і зміцнити це почуття. Можливо комусь вони здадуться смішними і безглуздими, але вчені довели, що вони діють. Самі вправи я вичитав і переклав у журналі Scientific American. Усі ці тренувальні навички підкріплені науковими дослідженнями. Їх можна використовувати, щоб навмисно створити емоційну близькість з партнером, навіть з тим, кого ви не дуже добре знаєте.

Що ж почнемо:

Двоє як одне. Обійнявши один одного, помаленьку вслухаємось в подих вашого партнера і поступово намагаємося синхронізувати ваше дихання (дихаєте обоє в один такт). Після кількох хвилин такої вправи, можна відчути ніби двоє вас злилися в одне.

Погляд у душу. Стоячи або сидячи на відстані 50-60 см один від одного загляньте глибоко, один одному в очі, стараючись наче зазирнути всередину партнера. Робіть це на протязі двох хвилин, а потім поговоріть про те, що ви побачили.

Мавпяча любов. Стоячи або сидячи близько один до одного, почніть рухати вашими передпліччями, руками та ногами як вам подобається – але у такий спосіб, щоб якомога краще зімітувати рухи вашого партнера. Це весело, але водночас і складно. Ви обоє відчуваєте ніби рухаєтесь добровільно, але ваші дії також зв’язані з рухами вашого партнера.

Вільне падіння. Це вправа на довіру, одна з багатьох для збільшення взаємного почуття уразливості. З позиції стоячи, просто падайте назад, дозволяючи вашому партнеру руками вас спіймати. Тепер поміняйтесь місцями. Повторіть так декілька раз, а потім розкажіть, що ви відчували. Погано знайомі люди, які роблять цю вправу часом відчувають прив’язаність до партнера протягом багатьох років.

Обмін секретами. Напишіть десь на папері свій секрет і нехай ваш партнер зробить те ж саме. Тепер обміняйтеся папірцями із секретами і поговоріть про те, що прочитали. Ви можете продовжувати цей процес доки у вас не закінчаться таємниці. А ще краще, прибережіть пару своїх секретів на інший день і згодом повторіть.

Читання думок. Запишіть на папері думку, яку хочете донести до вашої половинки. Тоді на протязі кількох хвилин намагайтеся мовчки передати цю думку йому (їй), а він (вона) нехай намагається здогадатися, що це за думка. Якщо партнер все-таки не може здогадатися, що ви загадали, то покажіть йому (їй), що написано на папері. Тепер поміняйтесь ролями.

Впусти мене. Станьте на відстані 1-1,5м один від одного і сфокусуйтеся на партнері. Кожні 10 секунд починайте рухатись один до одного невеличкими кроками. Після кількох етапів таких зближень ви будете знаходитися в «особистому просторі» один одного. Намагайтеся підійти один до одного настільки близько, наскільки можливо без торкання.

Аура кохання. Покладіть свою долоню так близько наскільки це можливо без торкання до долоні партнера. Потримайте долоні кілька хвилин, протягом яких ви відчуєте не тільки тепло долоні вашого обранця, але й іноді, щось схоже на іскри.

Спробували хоч одну вправу? Ну як вам? Відпишіть в коментах 😉

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!