24.12.2010 1 коментар 0 1429 Переглядів

Виграй iPhone 4

Хеллоу!!! Хочу повідати про одну цікаву акцію. Приймаючи участь в ній у вас з’являється шанс виграти iPhone 4 32Gb. Цікаво? Тоді читайте далі…

УВАГА! Акція більше не актуальна! Дивіться дату статті!

Думаю багато хто із серферів інтернету знає про такі сайти як Дарбери, Покупон, SuperDeal, Город24, КупиКупон, де задешево, а то й взагалі безкоштовно (лише потрібно зареєструватися) можна отримати досить солідні знижки. Знижки, а бувають вони і до 90%, ви отримуєте або ж купуєте через власний акаунт на сайті.

Та сьогодні не про знижки, а про одну цікаву акцію, яку запропонував нам такий сайт як – Город24. Це Новорічна акція, де ви маєте шанс абсолютно безкоштовно отримати iPhone 4 на 32Gb або ж плеєр iPod nano. Все, що потрібно – це зареєструватися за цим посиланням (клікнути справа зелену кнопочку “Участвовать”), ввести свої справжні дані: ПІБ, е-мейл адресу, телефон і чекати, що саме вам посміхнеться доля.

Крім того, ви також можете запрошувати ваших друзів прийняти участь у акції, чим більше друзів ви запросите, тим більше шансів у вас виграти. Та навіть якщо ви не виграєте iPhone, то у вас є шанс виграти iPod nano, для цього потрібно запросити найбільшу кількість друзів прийняти участь у акції.

Також декілька слів хочу сказати про систему визначення переможного номеру сертифікату. Номер сертифікату, який переможе, буде визначений за допомогою індексів NASDAQ і Dow (DJIA) (індекс Доу-Джонса) за 30 грудня 2010 року. Дані будуть братися зі сторінок Яндексу http://news.yandex.ua/quotes/17.html та http://news.yandex.ua/quotes/12.html. А самі цифри переможного номеру будуть визначатися наступним чином:

1) перша цифра буде дорівнювати першій цифрі після коми в значенні індексу NASDAQ;
2) друга цифра буде дорівнювати першій цифрі після коми в значенні індексу Dow (DJIA);
3) третя цифра буде дорівнювати другій цифрі після коми в значенні індексу NASDAQ;
4) четверта цифра буде дорівнювати другій цифрі після коми в значенні індексу Dow (DJIA).
В разі, якщо учасників буде більше 9 999, то наступні цифри номеру виграшного сертифікату будуть визначатися таким чином:
5) п’ята цифра буде дорівнювати першій цифрі після коми у відсотковій зміні індексу NASDAQ до минулого опублікованого значення;
6) шоста цифра буде дорівнювати першій цифрі після коми у відсотковій зміні індексу Dow (DJIA) до минулого опублікованого значення (це у випадку, якщо учасників буде більше 99 999).

Більш детальні умови акції можете переглянути після реєстрації. Раджу вам поспішити, бо залишилась обмежена кількість сертифікатів (біля 3500). І ще б хотів нагадати, що участь у акції БЕЗКОШТОВНА вам лише потрібно витратити декілька хвинин часу на реєстрацію. Дякую і нехай щастить 😉

Вам може сподобатися

1 Коментар

Залишити коментар