11.12.2010 Коментарів: 5 0 1735 Переглядів

Що і де купити на Новий Рік?

Новий Рік – як же гарно звучать ці слова. І в думках швиденько пролітають всі веселі попередні святкування цього дня та будуються плани і можливі варіанти святкування Нового Року у цьому році. Усе би чудово, та існує одна проблемка… Що подарувати на Новий Рік близьким та друзям?

Хочу запропонувати вам невеличку добірку із 11 варіантів подарунків та інтернет-магазинів, де можна купити цікаві та оригінальні подарунки та аксесуари до Нового Року.

1. Ну який же Новий Рік без свого головного атрибута – ялинки. У цьому інтернет-магазині ви зможете без особливих потуг вибрати собі новорічну красуню на свій смак. Тим паче, що не доведеться йти в ліс і рубати живе дерево, бо ялинки, що тут продаються – штучні. На лице економія сили, часу, грошей (бо таке новорічне дерево прослужить вам не один рік) та ще й гордість за те, що не знищуєте природу.

2. Як ви знаете, а я сподіваюся ви знаєте, наступний 2011 рік пройде під знаком білого кролика або сріблястого кота. Саме тут ви зможете вибрати статуетки кицьок і котиків.

3. Досить цікавий, на мою думку, інтернет-магазин, де можна знайти подарунок який підійде будь-кому. Тут є новорічні подарунки хлопцям та дівчатам, дітям, новорічні подарунки батькам, подарунки для створення неперевершеного новорічного настрою, а також новорічні подарунки-жарти.

4. О! Цей інтернет-магазин дуже сподобається тим хто жити не може без солоденького. Різноманітні фігурки та прикраси, у вигляді кролика, кота, шкатулки і ще багато чого. Тільки фішка в тому, що все виготовлене з шоколаду!

5. А ось тут зможете придбати різноманітні фігурки Діда Мороза, сніговика чи ялинки, тільки з кераміки. Також є досить непоганий вибір новорічних свічок.

6. Якщо вам набридло зустрічати Новий Рік в буденній обстановці та атмосфері пропоную цього разу її змінити. Причому кардинально. Поїхати відмічати Новий Рік 2011 десь за кордон. І у цьому вам поможе ось цей сайт. Вибір новорічних та різдвяних турів просто-таки вражає. Дивіться тільки не заблудіться 😉

7. Бізнесменам, діловим людям та навіть просто людям, які люблять стиль можна вибрати подарунок у цьому інтернет-магазині. Тут є все, ну чи майже все, починаючи від запонок, ремнів та годинників і закінчуючи кованними меблями, ножами та підносами.

8. Багато хто замислюється, що подарувати коханій людині? Пропоную оригінальне рішення проблеми – фотопазл. Виберіть най-най-найкращу фотографію де ви разом і зробіть із неї пазл. На цьому сайті можна підібрати не тільки розмір фотопазла (від А4 до уявіть собі А0), але й вибрати тип поверхні пазлу (картон чи магніт). І приємно і буде чим зайнятися на Новий Рік, особливо якщо пазл на 1786 елементів 🙂

9. Який же Новий Рік без новорічної атмосфери. А створити цю атмосферу допоможуть аксесуари із цього магазину. Тут зможете собі вибрати новорічні прикраси гірлянди, ялинкові прикраси, костюми та декорації, новорічні шапки, сніг, конфеті, серпантин і ще багато іншого.

10. Звичайно ж я не можу оминути стороною і таку річ як феєрверки та салюти. Незважаючи на те, що сам салют продовжується, зазвичай, не більше 1-2 хв, але радості від нього на всю новорічну ніч. Ось сайт де можна придбати феєрверк на свій смак і колір, тільки пам’ятайте! – з піротехнікою краще не жартувати.

11. Думаю, є й такі люди, які не потребують матеріальних цінностей та подарунків і їм буде достатньо щирого привітання. Тому хочу запропонувати вам сайт де зібрана непогана добірка цікавих, щирих та оригінальних привітань до Нового Року.

Сподіваюся, хоча б щось з вищеописаного стане вам у нагоді. І пам’ятайте, який би подарунок ви не вибрали, найбільше ціниться щось зроблене власними руками чи сказане власними словами.
З наступаючим Новим Роком 2011!!!

Вам може сподобатися

Коментарів 5

  1. Петро
    Грудень 12, 00:14 Відповісти
    Дуже сподобалась стаття. Мінімум зайвого тексту і дуже інформативно! :) Куплю мабуть собі шоколадного зайця... :)
  2. danc1r0k
    Грудень 12, 00:57 Відповісти
    <b>@ Петро</b>: Дякую, що відписався в коментах. Хух....а я вже починав думати, що ці статті взагалі ніхто не читає )))

Залишити коментар