22.12.2010 Коментарів: 7 0 1853 Переглядів

Новорічний сценарій або як будемо зустрічати Новий Рік.

[singlepic id=102 w= h= float=center]

Привіт, друзі! Кожен з нас, під час наближення новорічних свят, мабуть, уявляє собі приблизний сценарій дійства, яке буде проходити під час зустрічі Нового Року. Хочу надати на ваш розсуд новорічний сценарій, який написав я.

Взявся за написання цієї статті так як дуже закортіло прийняти участь у конкурсі Новорічних сценаріїв організованих на блозі akhe.info. Детальніше про конкурс можна дізнатися тут – Конкурс:Новорічний сценарій” – розкажи як ти хочеш відсвяткувати новий 2011 рік.

А ось і сам сценарій.

Отож, за вікном уже чути як по замерзлому рипучому снігу стрибає нам на зустріч Новий Рік. Ще лишень восьма година вечора – всі намагаються відпочити та набратися сил перед святкуванням. Дев’ята година – вирішили, що сил у нас уже предостатньо, всі шукаєно новорічні іграшки для ялинки: хлопці в підвалі, дівчата на горищі.

Десята вечора – двоє друзів, яких ми відправили на пошуки ялинки ще чотири години тому, і які прихопили ненароком із собою бутилочку винця, повертаються, тримаючи в руках невеличку новорічну красуню. Всі, або ж майже всі (хтось як завжди намагається прохалявити), починають прикрашати її тим, що знайшося: цукерки, гірлянди, власний одяг ). Упс, здається щось горить.

Одинадцята вечора – жареної качки по-французьки з яблуками ми не поїмо. Терміново смажаться курячі стегенця. Застеляється скатертиною стіл, та на нього урочисто ставиться тазик із Олів’є, ріжемо ковбаску, повільно проплива оселедець під шубою. Стіл поступово наповнюється різноманітними їствами. Як же хочеться їсти!

Одинадцять тридцять – пора! Де вилка? Під дзвін бокалів проводжаємо Тигра та голосно ричимо.

За 5 хвилин до Нього вмикаємо телевізор, а самі наливаємо, наливаємо. А де ж Президент? Десять-дев’ять, …, три, два – Ура! Кричимо, радіємо, цілуємось і стрибаємо як кролики (це про хлопців), а дівчата, звичайно ж, як кішечки!

12:10 – стегенця згоріли, але нам вже все одно. Вирушаємо на вулицю пускати салюти. Хоча й не надто довго стріляли салюти, але всі дивляться в захоплені, завмерли немов сніговики та снігуроньки. Після салютів вітаємо один одного з Новим 2011 Роком снігом.

Вдосталь повалявшись в снігу, всі червонощокі, повертаємось до столу. Починаються завзяті спроби додзвонитися чи хоча б написати смс-ку рідним та друзям.

01:00 – а де ж наші підгорілі стегенця? Між п’ятою та восьмою…
02:00 – уже всі з припіднятим настроєм, окрім хлопців, які ходили за ялинкою, бо вони сплять ). Ділимось на дві команди, хлопці проти дівчат, та починаємо грати в крокодила. Якщо протягом 10-ти хвилин одна з команд не вгадує загадане їй слово, то гравці цієї команди виконують одне спільне бажання команди-переможця.

03:00 – танці, веселощі, гуляння!
04:00 – всі, хто спроможний, із серйозним обличчям сідають грати в покер. Блефуй, не блефуй, все одно з цих облич нічого не прочитаєш 🙂

Прокидаємось. Зараз ранок чи вечір? Який сьогодні день? А коли це ми встигли заснути? Невже Новий Рік нам тільки наснився? Якщо так, то давайте повторимо те, що наснилось!

Думав написати 10-12 речень, та як почав писати, то захопився трішки, і вийшло те, що вийшло :). Хто все ще не вирішив, що саме подарувати родичам і друзям на Новий Рік та свята, а також не знає, де це все купити, пропоную переглянути мою статтю “Що і де купити на Новий Рік?”.

Вам може сподобатися

Коментарів 7

 1. Akhe
  Грудень 23, 09:30 Відповісти
  Учора читав з телефону. Якась ностальгія найшла чи що. Дуже класно!
 2. Akceptor
  Грудень 26, 16:47 Відповісти
  Святкування у дусі "згадати все" - наша давня традиція :)
 3. Wesley Gunnerson
  Січень 17, 09:44 Відповісти
  This blog appears to get a good ammount of visitors. How do you get traffic to it? It offers a nice unique spin on things. I guess having something useful or substantial to give info on is the most important thing.
  • danc1r0k
   Квітень 15, 17:58 Відповісти
   Можна, при условии активной ссылки на статью-оригинал в этом блоге

Залишити коментар