16.12.2010 Коментарів 0 0 1061 Переглядів

Блог, на якому НЕ заробляють.

[singlepic id=100 w= h= float=center]

В цій статті висвітлені 3 основні причини, щоб створити не комерційний блог. Адже блог створюється не тільки для того, щоб на ньому заробляти!

Наше тисячоліття – час заробляти. Причому, заробити стараються всюди, де тільки можна (і не можна також). Якщо подумати, то продати можна абсолютно все, головне – вміти це робити. Заробіток на своєму власному блозі – дуже популярний спосіб отримання прибутку. І справді, достатньо створити блог будь-якої тематики, розкрутити його, наповнити популярними ключовими словами, а далі уже й можна починати заробляти на ньому. Так роблять майже всі. Але тема даної статті зовсім не про заробіток на блозі, а про те, чи варто заводити свій власний блог, не розраховуючи на прибуток. Чи є взагалі сенс створювати блог, який не буде приносити електронні грошики. Навіщо він тоді потрібен?

По-перше, блог – це своєрідний електронний щоденник, який може багато чого розповісти про свого автора. Адже ви можете в одному місці зібрати всю інформацію, яка вас цікавить, систематизувати її, подати в такому світлі, якому бачите її ви. Поради, фотографії, рецепти, відео, книги, афоризми, анекдоти, та хіба мало того, що можна викладати у своєму власному блозі. Все в одному місці, систематизація потрібної інформації, хіба не це вам потрібне? Ваш блог – це ваш власний світ.

По-друге, блог – спосіб висловити світу свої думки. Не всі люди вміють вести дискусії, сперечатися з опонентами, доводити свою точку зору. Але це зовсім не означає, що їм нічого сказати чи написати. А можливо, саме у ваших думках, у ваших думках всі побачать істину, зможуть поглянути на світ не крізь призму брехні, а через окуляри правди. Можливо викладати роздуми «на папері» вам простіше, ніж висловлювати їх вживу. Ви хочете, щоб про ваші думки, розробки, досліди, дізнався увесь світ? Тоді створіть свій блог!

По-третє, блог – створений не для прибутку, діаметрально протилежний тому, що створений для заробітку. Якщо ви створюєте не комерційний блог, ви його створюєте для самого себе. Ви не будете його оптимізувати під певні ключові слова. Ви не станете спотворювати зміст тексту абсолютно непотрібними, але значущими для пошуковиків словами. Ви захочете, щоб ваш блог відрізнявся глибокими за змістом фразами, а не марними ключовиками. Навіщо вам блог? Для самореалізації. Адже вам же ж не хочеться, щоби ще одна людина в пошуку інформації «попалась на вудку» пошукових систем. Щоб замість розумних порад , на вашому сайті знаходили лише набір не потрібних слів, практично не зв’язаних між собою за змістом.

Якщо ви створюєте блог не для заробітку на ньому, значить у нього абсолютне інше призначення, більш високе, більш необхідне. Цікава, хвилююча, наповнена емоціями інформація – ось, що відрізняє не комерційний блог поміж інших. І якщо для автора на першому місці буде думка його читачів, а не тИЦь та PR, тоді він зможе створювати потрібні людям тексти. Живі, корисні, наповнені глибоким змістом. Саме такі, які необхідні нам з вами.

Ви можете оскаржити все описане вище, мол навіщо я таке пишу, а у самого на сайті висять банери з рекламою від Google. А я вам відповім. За хостинг і за домен сайту потрібно платити, і хочеться, щоб сайт хоча б сам себе міг окупити. Щоб блог «працював сам на себе», повинен бути хоча б мінімальний заробіток. Тоді автор зможе повністю присвятити себе читачам та написанню цікавих статтей.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!