13.12.2010 1 коментар 0 1582 Переглядів

Біле та чорне. Що вибрати?

[singlepic id=99 w= h= float=center]

Усе частіше мою голову відвідує думка про те, чи зручно читати статті на цьому блозі. Хтось говорив, десь читав, та й взагалі сам розумію, що читати білий текст на чорному фоні деколи важкувато.

Перш за все, хочу сказати, що я пишу текст не білим, а сірим – так легше сприймається. А взагалі, зробити стиль блогу таким, вирішив через те, що більшість людей сидить за включеним комп’ютером і монітором ввечері коли темніє. А так як багато хто не заморочується із налаштуваннями монітора (на його яскравості та контрасті), тому дещо незручно читати коли яскравий білий фон сліпить очі.

Писати білим (сірим у мому випадку) по чорному називається – зворотній контраст. Він привертає увагу, але нажаль, напрягає зір. Зворотній контраст приваблює яскравістю, але відштовхує сприйняттям інформації.

Тому вирішив перелопатити трішки інформації на інших блогах і зробив висновок, що потрібно поміняти зовнішній стиль блогу. А саме, змінити його з темного на світлий.

То чи варто мені міняти темний стиль блогу (темний фон-світлий текст) на світлий (світлий фон-темний текст)? Хочу підняти це питання саме зараз, поки блог розвивається. Проголосуйте, будь-ласка нижче, щоб я міг визначитися чи варто робити задумане. Дякую 😉

[poll id=”2″]

Вам може сподобатися

1 Коментар

  1. Остап
    Грудень 17, 00:08 Відповісти
    Фон можеш зробити яскравішим (чи світлішим) - просто людей може пригнічувати. Але мені подобається так - я люблю сірі тона :)

Залишити коментар