10.08.2010 1 коментар 0 886 Переглядів

Приховане повідомлення у картинці

[singlepic id=35 w=550 h=100 float=center]

Привіт, друзі! Пропоную у цьому міні-уроці погратися у шпигунів. Я розкажу Вам як можна за допомогою будь-яких картинок передавати приховані повідомлення. Впринципі, все не так вже й складно.

Нам будуть потрібні тільки 2 речі:
1. програма Notepad++ (можете пошукати її у Google);
2. будь-яка картинка (може і фотографія підійти, взагалі-то різниці немає що саме), у форматі .jpg, .bmp, .png, .gif.

Всі картинки клікабельні 😉

Крок нумерО уно:
Відкриваємо вибрану Вами картинку у програмі Notepad++ (клік правою кнопкою миші по картинці і вибираємо у меню Edit with Notepad++). Не лякайтеся, що там відкрилися всілякі каляки-маляки – то є код картинки ;).

[singlepic id=36 w=320 h=240 float=center]

[singlepic id=37 w=320 h=240 float=center]

Крок нумерО дос:
Пишемо потрібне нам повідомлення, секрет, шпигунську записку на початку чи в кінці коду. Хоча можна і в середині коду написати її, тільки як потім Ваш “агент” буде шукати те, що Ви йому написали? І звичайно зберігаємо нашу зашифровану картинку з повідомленням користуючись магічною комбінацією клавіш CTRL + S. Обов”язково перевірте чи зберегли Ви картинку в тому ж форматі, який був до цього. Можете попробувати відкрити картинку, вона буде такою ж як і до цього, але не повністю, бо всередині уже є наше приховане повідомлення.

[singlepic id=38 w=320 h=240 float=center]

Крок нумерО трес:
Відправляємо шифровану картинку свому “агенту” :). Йому не обов”язково встановлювати Notepad++ для того, щоб прочитати Ваше приховане повідомлення. Він може це зробити, відкривши картинку, за допомогою звичайного Блокноту. Відкриває і вуаля….на початку коду, або наприкінці він бачить і читає Ваше сховане повідомлення.

[singlepic id=39 w=320 h=240 float=center]

Можна ще більше ускладнити завдання розшифровки, якщо, допустимо, написати повідомлення всередині коду :), або писати по одному слову в парних рядках. Але в такому випадку людині, яка буде читати Ваше повідомлення-картинку, краще також мати у себе встановлений редактор Notepad++ оскільки там є нумерація рядків.

Ну от впринципі і все, що хотів Вам повідати. Якщо щось не зрозуміло, або виникли, якісь труднощі звертайтеся, залюбки Вам допоможу.

І пам”ятайте, ніщо не буває прихованим вічно, рано чи пізно вся правда вилазить назовні ;).

Вам може сподобатися

Sorry, no posts were found.

1 Коментар

  1. Фіглюк
    Серпень 05, 08:01 Відповісти
    Це часто використовують в квестах. Спосіб простий як дерево, але ефективний як дуб.

Залишити коментар