02.03.2011 Коментарів 0 0 978 Переглядів

Телевізор Panasonic HV200 з функцією управління жестами

Компанія Panasonic анонсувала новий маленький телевізор зі своєї лінійки Viera під назвою HV200. Головною особливістю телевізора є вбудована функція управління жестами. Користувач може керувати гучністю, а також перемикати канали просто, звичайними жестами.

У своєму арсеналі Panasonic HV200 має 10,1-дюймовий екран, що підтримує розрішення 1024х600 пікселів, підтримку флеш-накопичувачів, карт пам’яті формату SDXC, а також Ethernet-порт. За допомогою останнього телевізор може підключатися до Інтернет-мережі. Також Panasonic HV200 має USB-інтерфейс і підтримує бездротову технологію Wi-Fi.

Ще однією особливістю Panasonic HV200 є незвичайний корпус пристрою. Це спеціальна розробка, що має захист від бризок і жирних плям. Цей факт припускає розміщення телевізора на кухні, що має стати дуже приємним сюрпризом для прекрасної половини людства.

Придбати такого «помічника» можна за ціною 600 $. Ще однією пропозицією компанії є модель DMP-HV150 (520 $), яка схожа за характеристиками. Відмінністю моделей є відсутність у останньої цієї незвичайної функції управління жестами.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!