19.03.2011 Коментарів 0 0 2165 Переглядів

Перший комп’ютерний вірус святкує 40-річний ювілей

Першому в історії комп’ютерному вірусу ( “Creeper”) цього року виповнюється 40 років. Цей вірус був створений у 1971 році працівником компанії, що обслуговувала військову мережу ARPANET, яка передувала появі Інтернету.

Перший вірус відзначався приязністю, повідомляє “Глобалізм”, він не намагався вкрасти дані, стерти важливу інформацію або якось ще нашкодити – він просто виводив на монітор повідомлення: “Я Пролаза, якщо зможеш, злови мене!”. Коли ж вірус виявляв власну копію на комп’ютері, він прагнув перейти на інший.

Цікаво, що творець першої програми, здатної “заражати” комп’ютери, створив і перший в історії антивірус – програму Reaper (Жнець або Смерть), яка знаходила Кріпера і знищувала його. Через десятки років світ відчув перші ознаки вірусної лихоманки, яка вибухнула в 90-і роки. 1982 року в мережу був закинутий вірус Elk Cloner, розроблений 15-річним хакером.

Ще два роки потому з’явився вірус Jerusalem, він був спрямований на видалення усіх даних, що знаходилися на ПК, передає Tengrinews.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!