21.10.2011 Коментарів 0 0 1130 Переглядів

Opera 12 alpha: чого чекати від норвезького браузера?

На відміну від компаній-конкурентів, Opera Software не представляє нові версії кожні кілька місяців. Багато хто навіть вважають, що в плані підтримки нових стандартів Opera помітно відстає від Chrome і Firefox. Правда, найчастіше під стандартами розуміють специфікації, які рідко використовуються і не прийняті офіційно консорціумом W3C.

І ось зовсім недавно була офіційно представлена Opera 12 alpha. За зовнішнім виглядом оглядач практично не відрізняється від стабільної версії, але перелік внутрішніх змін досить значний.

У першу чергу варто відзначити, що планується додавання популярної технології WebGL та підтримки прискорення графіки на апаратному рівні. Трохи доопрацьований і користувальницький інтерфейс. Наприклад, доопрацьована функція пошуку з адресного рядка.

Відставання від Chrome і Firefox, про який нерідко згадують різні джерела, швидше віртуальне – творці сайтів не встигають за розробниками браузерів і відсутні в Opera функції практично ніде не застосовуються. Необхідність додавання WebGL в Opera 12 досить сумнівна, але це скоріше вимушений захід. Конкуренти активно просувають дані технології, що може сприяти появі тривимірних ігор з використанням WebGL.

*****

Самостійна розкрутка сайтів вимагає багато сил, часу і нервів. Та можна дуже добре зекономити, якщо скористатися послугами фірм по просуванню сайтів.

Вам може сподобатися

Коментарів 0

Ще немає коментарів!

Ваш коментар може бути першим comment this post!