16.03.2011 Коментарів: 2 0 1267 Переглядів

Кредитні картки нового покоління будуть розмовляти зі своїми власниками

Банківські карти з магнітними смугами, якими сьогодні користуються мільйони людей, дуже скоро стануть не більше, ніж просто спогадом. Вже найближчим часом їх замінять більш сучасні технології управління особистими фінансами.

Компанії, які займаються випуском кредитних карток, повідомили на днях про розробку новинок – карт з мініатюрним мікропроцесором. Їх безперебійну роботу протягом трьох років забезпечуватиме спеціально створений для цих карт акумулятор. Високотехнологічні новинки дозволятимуть виводити дані на вбудований дисплей, забезпечувати більш надійний захист коштів, та навіть розмовляти зі своїми власниками.

Ринок удосконалення платіжних карток постійно розвивається. Приміром, декілька років тому у Європі з’явилися перші картки з вбудованим мікрочіпом, які дозволяли вводити пін-код при розрахунку за придбані у магазинах товари. Винахід, створений з метою підвищити рівень безпеки банківських операцій з картками, виправдав покладені на нього сподівання. Наприклад, у Франції, випадки шахрайства з кредитними картками порідшали на 80 відсотків.

В США впроваджувати інноваційні розробки в не дуже поспішають. Частково це пов’язано з психологією американців: вони з недовірою сприймають зміна. До того ж заміна 600 мільйонів карток, які знаходяться в обігу на території Сполучених Штатів – досить складна задача.

І все ж, не варто виключати можливість, що кредитні картки усього світу дуже скоро припинять своє існування у звичному для всіх нас вигляді по всьому світі. Можливо, що їм на зміну прийдуть мініатюрні чіпи, вбудовані у мобільні телефони.

Вам може сподобатися

Коментарів 2

 1. Петро
  Березень 18, 18:44 Відповісти
  Я хочу шоб був чіп у кожного під шкірою в руці і він виконував функцію паспорта, загранпаспорта, кредитної картки, медичної картки і гаманця! :) Круто було би, нє?
  • danc1r0k
   Березень 18, 19:14 Відповісти
   Було би круто, і тепер би хакери не на віртуальні гроші полювали, а на людей з чіпами :)

Залишити коментар